Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, danio napisał:

Niestety nie mam jak sprawdzić wgrałem miui eu bo kilka rzeczy mi nie chodziło czekam na bardziej stabilne i dopracowane romy na oreo. A z ciekawości jaki ty miałeś rom?

RR, Nitrogen, Cardinal, Pixel Experience i na żadnym nie dzialaly mi mms , nawet powiadomienia nie przychodzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dioda fizycznie jest rgb? czyli tylko wina romu że nie puszcza innych barw? 

bo ustawiając w textrze kolor na inny i tak jest biała, więc byłem przekonany (i czytając jakąś recenzję przed zakupem) że przez oszczędności zamontowana jest zwykła biała dioda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, clover napisał:

czyli dioda fizycznie jest rgb? czyli tylko wina romu że nie puszcza innych barw? 

bo ustawiając w textrze kolor na inny i tak jest biała, więc byłem przekonany (i czytając jakąś recenzję przed zakupem) że przez oszczędności zamontowana jest zwykła biała dioda 

Ja posiadam kolorowa ale gdzies czytalem ze ponoc w jakims etapie produkcji zmienili na biale ale nie jestem tego pewny

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to ograniczenie softu zresztą można sprawdzić miesiąc z kiedy telefon jest u mnie na pudełku jest napisane 2017.05 jak ktoś ma z innego miesiąca a ma jakiegoś customa to niech pisze czy działa mu pełne rgb.

Cytat

RR, Nitrogen, Cardinal, Pixel Experience i na żadnym nie dzialaly mi mms , nawet powiadomienia nie przychodzily

a mógłbyś powiedzieć, który z nich był w miarę stabilny miałem nitrogen tam mi youtube nie działał chciałem wgrać pixel ale czytałem na xda, że problemy z mikrofonem podczas rozmowy są (cicho słychać)

Edytowane przez danio
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danio napisał:

Raczej to ograniczenie softu zresztą można sprawdzić miesiąc z kiedy telefon jest u mnie na pudełku jest napisane 2017.05 jak ktoś ma z innego miesiąca a ma jakiegoś customa to niech pisze czy działa mu pełne rgb.

a mógłbyś powiedzieć, który z nich był w miarę stabilny miałem nitrogen tam mi youtube nie działał chciałem wgrać pixel ale czytałem na xda, że problemy z mikrofonem podczas rozmowy są (cicho słychać)

W tym ci nie pomoge gdyz nie miałem żadnego z nich na tyle długo by móc stwierdzic ktory bedzie najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, danio napisał:

Raczej to ograniczenie softu zresztą można sprawdzić miesiąc z kiedy telefon jest u mnie na pudełku jest napisane 2017.05 jak ktoś ma z innego miesiąca a ma jakiegoś customa to niech pisze czy działa mu pełne rgb.

ja mam 2017.12 ale obecnie nie mam zamiaru bawić się w custom romy  

 

Podobno jednak jest niemożliwe montowanie samej białej diody (tzn kompletnie nieopłacalne i bez sensu), więc wszystkie prawdopodobnie są rgb, tylko MIUI blokuje to kolory..  Ehh.. może to w końcu zmienią.. 

Edytowane przez clover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie tego Nova Launchera i polubiłem mój nowy telefon. Już nie będę reanimował mojego G3..... w końcu jest jakoś po ludzku i sensownie.  Po wielu dniach walki stwierdzam ze telefon całkiem spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Na globalu nie zmienią, na eu ustawienia kolorów są zaimportowane z innego modelu

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka



I od zawsze nie działają poprawnie. Przypisujesz kolor a dioda i tak świeci na inny. Już chyba lepszy byłby jednolity kolor.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na to, że gdy używa się np. Yanosika i zminimalizuje go aby mieć włączoną inną aplikację, a pływającą ikonę w tle to przez krótki czas wszystko działa po czym nagle nie są pokazywane żadne powiadomienia, po powrocie do aplikacji widać, że jest Szukanie sygnału GPS, po chwili znajduje i już wszystko działa, można zminimalizować i sytuacja się powtarza, w MIUI 8 chyba było wszystko ok, w MIUI 9 zwróciłem na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz kłódkę na aplikacji? Kliknij przycisk menu, znajdź aplikacje i pociągnie ja w dół, wtedy teoretycznie apka nie powinna być zamykana i działać w tle cały czas.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mrozilla napisał:

Nic takiego nigdy wcześniej nie robiłem ale apka działa w tle, nie wyłącza się jedynie jakby GPS był wtedy wyłączany gdy apka jest zminimalizowana i działa tylko pływająca ikona.

Ja tak miałem. Pomogło wyłaczenie optymalizacji baterii dla Yanosika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mrozilla napisał:

Piszesz o opcji Oszczędzanie baterii (Zalecane) w menu Zachowanie aplikacji w tle i przełączenie jej na Bez ograniczeń czy o jakiejś innej opcji?

O tym co wspomniales pisze.

 

Zmien na "bez ograniczen" i yanosik dziala w tle bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po zainstalowaniu 9.2.4 z nougatem przestały się synchronizować aplikacje w tle po danych komórkowych, po wifi działają. Np. aplikacja x-kom nie pokaże powiadomienia o promocji dopóki nie włączę wifi.
Czy ktoś wie jak to poprawić? Może to tylko jakieś ustawienie? Szukałem, ale nie znalazłem rozwiązania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Zmieniłem region na Hiszpanie i jest jakaś duża aktualizacja, opłaca się to aktualizować? 

Screenshot_2018-03-12-15-38-46-598_com.android.updater.thumb.png.93308311b220e4a145cf366dcb2aadd3.png

 

 

Na telefonie żony ta sama aktualizacja ma 99MB. Aktualizowane z 9.2.4.0 982e4b5ba63639371be16743f36c5194.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marrik napisał:

 

 

 

 

 

 

Na telefonie żony ta sama aktualizacja ma 99MB. Aktualizowane z 9.2.4.0 982e4b5ba63639371be16743f36c5194.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

U mnie było to samo, niby jakiś błąd w instalacji i po restarcie już pokazało taką dużą aktualizacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja po aktualizacji systemu do  9.2.4.0 mam teraz duze zuzycie baterii. Wczesniej przy takim samym zuzyciu wytrzymywala mi kolo 4 dni, teraz kolo 2. Czy da sie z automatu wrocic do poprzedniej wersji ? i  czy da sie gdzie np. w logach sprawdzic jaka byla wczesniejsza wersja ?

 

Dodatkowo po aktualizacji zauwazylem ze jest o wiele mniej widgetow. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...