Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam wersję 9.1.1.0(NAMMIEI) i pokazuje mi że jest aktualizacja bez zmiany regionu no mogę ją bez problemu wgrać ? czy by musiał tą poprzednią wgrać a później na nowo bo u mnie pokazuje ok 411MB wielkość aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kozak123 bo pewnie nie zmieniałeś regionu ja zmieniłem jakiś czas temu na niemcy i miałem 9. Wczoraj pojawila sie juz w polsce 9.2.4.0 i tez zaktualizowałem , czy warto? myśle ze zdecydowanie tak telefoon chodzi szybciej i jest płynniejszy niektórzy sie skarżą na baterie ze trzyma krócej niz na 8 ale ja tego nie widze śmiało rob aktualizacje pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Do tej pory używałem bezproblemowo MIUI 8. Przeszedłem wczoraj na oficjalną aktualizacje MIUI 9 global i google now przestał odpowiadać. Rozumie wszystkie komendy głosowe w jezyku polskim ale nie odpowiada. Zmieniłem język na angielski i jest to samo. Czy ktoś miał podobny problem? Jak go rozwiązać?

Pzdr.

M23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, md23 napisał:

Witam Wszystkich,

Do tej pory używałem bezproblemowo MIUI 8. Przeszedłem wczoraj na oficjalną aktualizacje MIUI 9 global i google now przestał odpowiadać. Rozumie wszystkie komendy głosowe w jezyku polskim ale nie odpowiada. Zmieniłem język na angielski i jest to samo. Czy ktoś miał podobny problem? Jak go rozwiązać?

Pzdr.

M23

Wejdź w ustawienia->zainstalowane aplikacje, kliknij na 3 kropki i pokaż wszystkie, poszukaj google, wejdź w zarządzanie miejscem i daj wyczyść wszystkie dane

 

59 minut temu, maleczki napisał:

Witam,

to mój pierwszy post. Jestem po aktualizacji OTA do 9.2.4.0

Bateria i prędkość działania po aktualizacji ok.

Natomiast znikły powiadomienia dioda do whats appa.

Próbowałem już wszystkich sposobów i nic to nie daje.

w sensie pojawiają się powiadomienia z Whatsup ale nie miga dioda? czy w ogóle nie ma powiadomień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli działa ci wszystko ok to zostań. Ja ostatnio wróciłem do 8. Musisz ściągnąć mi flash i rom z miui8 do flasha. Wszystko masz opisane w dziale tutorial, ja korzystałem z niego i się udało. Musiałem tylko odszukać rom ale to mogę ci potem link podrzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, alk80 napisał:

dlaczego wróciłeś do 8?

Po kupnie i kilku dniach wyczytałem, że można zmienić region i zaktualizować. Tak zrobiłem i nie wiem co się stało ale zaczął mi wariować czujnik światła i zbliżeniowy. Po dniu lub kilku godzinach zawieszał się. Restart pomagał najpierw na dzień a potem już godziny. Wiem, że nikt nie miał takiego problemu tutaj. 8 mam od wczoraj i na razie odpukać wszystko ok tak jak działało oryginalnie

Dziś sam mi się zaktualizowal do 9 ale przez polski region. Zabacze czy będzie ok.

Znowu to samo na 9 przestał działać czujnik światła. Co prawda nie zrobiłem wipe ale wątpię żeby coś to dalo. Czy można zostać na 8 bo wczoraj zaktualizowalo się z automatu. 

Edytowane przez kamillm
Połączenie wypowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowalem wyczyścic dane jak w opisie ponizej w google aby google now zaczal sie w koncu do mnie odzywac ale w dalszym ciagu nie dziala. W MIUI 8 goodle now komunikowal jak na lezy a teraz zupelnie milczy.

Wejdź w ustawienia->zainstalowane aplikacje, kliknij na 3 kropki i pokaż wszystkie, poszukaj google, wejdź w zarządzanie miejscem i daj wyczyść wszystkie dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zgred napisał:

Czemu w 9.2.4 znikły zautomatyzowane zadania z Panelu Sterowania? Są gdzieś ukryte czy w ogóle wyrzucili? Wiadomo czy wrócą?

Dość mocno ich używałem i bardzo mi tego brakuje.

 

Czym to można zastąpić?

Zautomatyzowanych działań nie ma już od MIUI9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zautomatyzowanych działań nie ma już od MIUI9


Zainstalowałem 9.2.4 zaraz po 8.5.2, więc nie wiem co było (a co nie) we wcześniejszych dziewiątkach. Ciekawy jestem co kierowało autorami, że to wywalili i czy na stałe, czy tymczasowo, ze względu na jakieś problemy techniczne.

Ogólnie żałuję aktualizacji do MIUI9, póki co nie widzę żadnych pozytywów tej aktualizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tutaj świeży. Zarówno na forum jak i użytkownikiem Xiaomi Redmi 4x. Ogólnie telefon... Zaje..... Kupiłem drugi dla syna. 

Dziś tj. 17.2.2018 wyskoczył komunikat o aktualizacji. No to dawaj jadę z tematem. Pobieram. Wszytko niby spoko. Nie widzę różnicy jako takiej na początku. Jakieś szczegóły.  Ale.... miałem jak każdy pod siebie ustawiony pulpit i mogłem go sobie organizować tak jak sobie chciałem. A tu po aktualizacji wyskoczyło na głównym ekranie jakieś dziadostwo które mi akurat przeszkadza i jest zbędne. Najgorsze że nie mogę lub nie wiem jak to to wywalić.... Help me. Jest to jakoś przewodnik. Ktoś się orientuje jak się tego pozbyć z ekranu głównego.???

Do tej pory miałem jedynie jedynie z ikonami najpotrzebniejszymi lub po przesunięciu palcem po ekranie pusto. A teraz ten pieprz..... Przewodnik którego nie mogę się pozbyć. Ktoś pomoże.?

Screenshot_2018-02-17-21-31-01-198_com.miui.home.png

Screenshot_2018-02-17-21-31-07-308_com.miui.home.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...