Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, matiasmovie napisał:

Dzięki za pomoc, rzeczywiście problem jest z innym motywem, dlatego pytanie teraz jakie polecacie ciemne motywy do miui9 pozbawione problemu z skacząca ikoną wifi?

Można miksować motywy. Może być dowolny, tylko trzeba pasek statusu wstawić z domyślnego. Niezły ciemny to oficjalny Xiaomi 5c, jako podstawa, tylko ekran blokady z domyślnego i ewentualnie tapety z ikonami do zmiany (aczkolwiek niekoniecznie). Nie trzeba w nim paska statusu zmieniać, ikona wi-fi się nie przemieszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, matiasmovie napisał:

ale wolę spójne motywy

Wolisz spójne bo? Maruda jesteś. Lączenie różnych elementów jest po to żebyś mógł sobie stworzyć motyw "naj" (według twojego gustu) i dodatkowo działający. Znam ten Geometry black i zrezygnowałem z niego właśnie z powodu błędów w wyświetlaniu. A dialer, wiadomości, kontakty, ustawienia w tym Xiaomi 5c są bardzo podobne do tych w  Geometry black (tylko moim zdaniem ładniejsze) i dodatkowo prawie bez błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, matiasmovie napisał:

@FromWPDla mnie idealny jest Dark Legacy Pro

To zobacz Dark Note V8, podobny do twojwgo ideału, ale pasek stanu i tapety też chyba do wymiany. Ja zatrzymałem się na Xiaomi 5c, ale z launcherem Microsoft v 4.3 (dawniej Arrow launcher), ale własnymi ciemnymi tapetami. Chwilowo takie zestawienie jest moim ideałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, madhunt3r napisał:

Czy jest oficjalna wersja miui 9.0 na 4x?

 No pewnie że jest

http://en.miui.com/download-323.html

54 minuty temu, matiasmovie napisał:

@FromWP podany przez ciebie motyw też ma bug z ikoną wifi

Panowie w czym problem, używajcie motywu jakiego chcecie . Jeżeli nie bardzo wam pasuje pasek statusu z innego motywu , wystarczy pobrać ze sklepu np Miui Theme Editor po zainstalowaniu programu kliknąć Pick A Theme , wybierzcie swój ulubiony motyw a następnie Start (motyw zostanie wczytany do programu) i tu macie możliwość zmiany ikon w status bar (i całe masę innych pierdół :)  ) Po kliknięciu w Edit status bar można podmienić ikony : Battery ,Signal , Wi -Fi (jest tam kilka wzorów do wyboru) . Gdy już wybierzecie ikony DONE i jeżeli nie chcecie już bardziej przekombinować z przeróbkami klikacie Next . Po tem zapisujecię swój nowy motyw pod inną nazwą niż orginał i macie pozmieniane ikony w pasku :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zmieniają region w telefonie na Wielką Brytanię , Indie czy Turcję :P  aby przyspieszyć pobieranie przez OTA . Ale naprawdę nie wiem czemu nie można sobie ściągnąć pliczku i go zainstalować manualnie , to nawet szybciej niż zabawa w regiony :)

Edytowane przez Pompon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pompon nie trzeba nic pobierać ze sklepu, wystarczy wejść w Motywy->Uzyskaj więcej->trzecia ikonka na dole->Dostosuj, żeby modyfikować motywy, na razie używam dwóch na raz bo jeden mi się podoba ale ma zwaloną ikonę wifi, a inny nie, dlatego podmieniłem pasek, troszkę mniej spójne przez to się wydaje ale lepsze to niż co chwilę skacząca ikona wifi.

Edytowane przez matiasmovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem miui 9 zmieniając region na Wielka Brytania i wszystko jest ok no może wszystko.

W poprzedniej wersji można było dodać kolejne ekrany przez uszczypnie cię ekranu i było ok. Teraz to nie działa,ale robi się to inaczej tylko, że są tylko trzy ekrany. 

I tu pytanie można dodać ich więcej niż trzy?? Jak tak to gdzie to zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Marrik napisał:

Po zmianie na koncie xiaomi nadal pisze mi, że brak aktualizacji.

Nie na koncie, tylko ustawienia, ustawienia dodatkowe, lokalizacja, masz tam ustawioną Polskę, trzeba to zmienić i powinien pobierać.

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na koncie, tylko ustawienia, ustawienia dodatkowe, lokalizacja, masz tam ustawioną Polskę, trzeba to zmienić i powinien pobierać.
Dzięki wielkie. Faktycznie po zmianie pokazuje dostępną aktualizację.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakmasz pulpit z ikonami uszczypnij ekran po tym pokażą się ikony do zaznaczenia ,zaznacz którąś i na dole pokażą się twoje ekrany plus pusty ,wtedy moższ dodać tylko musi coś na nim być (jakaś ikona lub widget)lub przytrzymaj ikonę i przesuwaj ją w prawo aż przeniesiesz ją na 4 ekran

Edytowane przez saataniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie :)

Mam Miui 9. Przy wysłaniu mms ze standardowej aplikacji SMS, nic się nie dzieję, kręci kółko na środku "wysyłanie" i nic, kilka razy ponawiałem próby, ale teraz jedynie wyświetla mi się "Nie można wysłać wiadomości. Osiągnięto maksymalną ilość niewysłanych wiadomości MMS." Dodam, że nigdzie nie są te nie wysłane widoczne. Czyściłem cache aplikacji itp. I nadal ten komunikat. Konfiguracja poprawna. Otrzymywać mmsy otrzymuje bez problemu. Na Textra mmsy bez problemu wysyłają się. Ma ktoś jakiś pomysł, aby działało na standardowej aplikacji SMS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, matiasmovie napisał:

@jestemsuper tak, ale na zasadzie że zmieniłem na chwilę region na wielką brytanię i pobrałem aktualkę i zmieniłem po instalacji na Polska

Możesz sprawdzić jak jest weryfikowany model po aktualizacji ze zmianą na Wielką Brytanię przez Bis Standard Mark w ustawienia/informacje o telefonie/weryfikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...