Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, piotrino napisał:

Poszukaj na forum znajdziesz odpowiedź o Google nie wspomnę

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Kurcze, przecież mogłeś po prostu odpisać tak/nie,  po co takie złośliwe odpowiedzi? Chyba od tego jest dyskusja, żeby wymieniać się informacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przecież mogłeś po prostu odpisać tak/nie,  po co takie złośliwe odpowiedzi? Chyba od tego jest dyskusja, żeby wymieniać się informacjami.
MIUI 9 jest to nakładka Xiaomi. Ściągnij ręcznie ROM 8. 5. 4. 0 w którym jest Android 7. 1. 2 potem MIUI 9 zainstaluj

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daszaking napisał:

Okej, a możesz mi jeszcze powiedzieć, czy to jest normalne, że jakaś aktualizacja nie wskoczyła automatycznie przez aplikacje do aktualizowania?

Szczerze mówiąc nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem, ale u mnie w rodzinie też jedno Redmi 4x nadal nie dostało 8.5.4. A Ty masz obecnie 8.5.2? Bo na innym egzemplarzu, na którym było 8.5.1, aktualizacja na 8.5.4 przyszła szybko, ale tam, gdzie jest 8.5.2, 8.5.4 nadal nie ma. Może to jakiś efekt tego bałaganu z romami, który zrobili, gdy 8.5.1 było na Nougacie (ten rom po jakimś czasie chyba wycofano), a 8.5.2 na Marshmallow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy wcześniej się z tym nie spotkałem, ale u mnie w rodzinie też jedno Redmi 4x nadal nie dostało 8.5.4. A Ty masz obecnie 8.5.2? Bo na innym egzemplarzu, na którym było 8.5.1, aktualizacja na 8.5.4 przyszła szybko, ale tam, gdzie jest 8.5.2, 8.5.4 nadal nie ma. Może to jakiś efekt tego bałaganu z romami, który zrobili, gdy 8.5.1 było na Nougacie (ten rom po jakimś czasie chyba wycofano), a 8.5.2 na Marshmallow. 
Z mojej strony wszystko instalowałem ręcznie nie czekałem na aktualizacje przez OTA

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Valdo napisał:

Na globalu przy nowym miui i androidzie zarządzanie RAM-em pozostało bez zmian, nadal do wykorzystania 1,4-1,6 Gb. Bateria lepiej trzyma, zauważam brak spadków % przy niewykorzystywaniu w nocy.

Nie chodziło mi o nowe MIUI i Androida, bo to jest już w Globalach Dev od wielu tygodni i wszystko działało OK. Chodziło mi o ostatni 1–2 aktualizacje tygodniowe, bo to o nich czytam, że się skopało (w "EU").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Valdo napisał:

Ponoć zamiast nazewnictwa MIUI 9 jest napisane MIUI 8. Czy tor tylko błąd w nazewnictwie?

A no faktycznie. Ale w informacji o telefonie jest MIUI 9.1

Ja pobierałem przez OTA.

 

Screenshot_2017-11-21-16-21-35-428_com.android.updater.png

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś kto robił wcześniejszą aktualizację MIUI? Jej tak to proszę zmienić region na Turcję i zobaczyć czy wyskakuje aktualizacja, jeśli nie to proszę sprawdzić czy można pobrać paczkę. Z góry dzięki.

 

Edit:      To jest dokładnie to samo co we wcześniej pobranej paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Valdo napisał:

Czy jest tu ktoś kto robił wcześniejszą aktualizację MIUI? Jej tak to proszę zmienić region na Turcję i zobaczyć czy wyskakuje aktualizacja, jeśli nie to proszę sprawdzić czy można pobrać paczkę. Z góry dzięki.                                               Edit:      To jest dokładnie to samo co we wcześniej pobranej paczce.

ja ustawiłem sobie na wielką brytanie zaktualizowałem i śmiga jak trzeba tylko u mnie telefon jest cieplejszy i coś bateria szybko leci jak korzystam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jakiś tydzien temu zainstalowałem aktualizacje o numerku Version: V8.5.4.0.NAMMIED w dziale dowlandu xiaomi pojawił sie oficjany najnowszy soft Version: V9.1.1.0.NAMMIEI (MIUI8)  ... czy warto instalować  V9.1.1.0.NAMMIEI (MIUI8) czy może poczekać  jak coś wyjdzie oficjanlego z MIUI9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...