Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu wrzucił w wątku wczesniej link do 8.5.4.0. Ściągnij go i wrzuc na kartę i zainstaluj ręcznie. Jak wejdziesz  w aktualizacje to u gory po prawej w 3kropki i stamtąd go zainstaluj ręcznie. Nie musisz sie martwić ze bootloader nie odblokowany. Bedziesz mial Androida 7 z Miui 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

November 3 – Redmi Note 4 (Qualcomm) / Redmi Note 4X and Mi Max 2

From mid-November – Mi MIX 2, Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 4X, Mi 5 and Mi Max

From Early December – All the other phones including Mi Mix, Mi 2 and later, Mi Note and later, Redmi Note 4G and later, Redmi 2 and later

 

 

To tak w kontekście MIUI9 :) Wg oficjalnych informacji, powinna już mniej więcej w okolicach tych dzisiejszych dni wyjść ta aktualizacja. Na 99,95% do końca tego tygodnia wyjdzie.

 

w przypadku, gdyby się okazało, że przeważą te 0,5% - nie bijcie mnie wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




To tak w kontekście MIUI9 Wg oficjalnych informacji, powinna już mniej więcej w okolicach tych dzisiejszych dni wyjść ta aktualizacja. Na 99,95% do końca tego tygodnia wyjdzie.


China stable już jest. I tak samo kompilacje xiaomi.eu też już są gotowe dla chyba 18 modeli

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, inhosik napisał:

Jak w miui 9 włączyć statystyki bateri na ekranie blokady? Podobno jest to dodane 

 

Musisz podłączyć ładowarkę i kliknąć szczegóły. U nas wygląd to tak .... Pewne rzeczy wyglądają biedniej w naszej wersji miui 9 . Podobnie okrojone są ustawienia , nie wyglądają tak jak to jest pokazywanie w materiałach a wyglądają tak samo jak w Miui 8

Screenshot_2017-11-16-18-41-42-227_lockscreen.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pompon napisał:

Musisz podłączyć ładowarkę i kliknąć szczegóły. U nas wygląd to tak .... Pewne rzeczy wyglądają biedniej w naszej wersji miui 9 . Podobnie okrojone są ustawienia , nie wyglądają tak jak to jest pokazywanie w materiałach a wyglądają tak samo jak w Miui 8

Podlączam ladowarke i na zablookwanym tel szukam przycisku szczegoly i nic nie ma. Kombinuje już z pół godziny. Szkoda że na 4x nie pokazuje nateżenia ładowania na twoim zdjęciu

Edytowane przez mrosi
Nie ma to jak zacytować post tuż nad swoim, wraz z obrazkiem. Brawo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/download.html - zmieniło się co nieco na stronie głównej pobieralni; mój ukochany 4X pojawił się w sekcji MIUI9 (jak się kliknie na "Rom version). Wygląda na to, że lada moment i będzie można normalnie pobrać wersję 9 ze strony ;)

 

Widziałem screen 9. wersji deweloperskiej, gdzie można było ustawić układ przycisków na dole telefonu - nie mogę tego u siebie znaleźć. Orientuje się ktoś, czy to wejdzie w przyszłości lub oficjalna aktualizacja to obejmuje?

Edytowane przez Sevos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2017 o 14:42, Shaq napisał:

http://bigota.d.miui.com/V9.1.1.0.NAMMIEI/miui_HM4XGlobal_V9.1.1.0.NAMMIEI_e07ff44454_7.1.zip

 

link wstawiony przez jednego z użytkowników oficjalnego forum MIUI

Chyba jednak to nie jest global stable, tylko nightly :-D

image.thumb.png.a81239df83413d931125c3ab825d2864.png

Edytowane przez Łysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...