Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już po dłuższych testach i w 8.5.4.0 jedno naprawili kilka innych rzeczy popsuli.

Obecnie bez problemu działa pauza muzyki (ale nie do końca prawidłowo o czym dalej) uruchamiana przyciskiem na słuchawkach, można zatrzymać i wznowić odtwarzanie, poprzednio do wznowienia odtwarzania trzeba było telefon odblokować i dopiero ruszała muzyka.

Żeby nie było zbyt dobrze, to jeżeli telefon leży kilkanaście minut ze spauzowaną muzyką, to żeby ponownie puścić muzykę, trzeba odblokować telefon i wcisnąć play, jednocześnie telefon nie widzi słuchawek. Muzyka leci przez słuchawki, ale nie działają przyciski, nie działają też ustawienia dźwięku, bo telefon twierdzi, że słuchawki nie są podłączone. Po wyciągnięciu i włożeniu wtyczki wszystko wraca do normy.

Wydaje mi się, że teraz bardziej agresywnie działa oszczędzanie energii na niektórych aplikacjach. Telefon potrafi ubić aplikację do odtwarzania muzyki, nawet w czasie odtwarzania, pomaga przełączenie oszczędzania energii na "bez ograniczeń" + "kłódka".

Wydaje mi się, że aplikacje obecnie działają płynniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty. 8.5 jest stable. Dev jest z Miui9, ale ile po 9 to w nazwie nie ma. Ponownie link który już dostałeś wcześniej od kolegi http://bigota.d.miui.com/7.11.2/miui_HM4XGlobal_7.11.2_959e318ff3_7.1.zip
Dobra ogarnąłem poprostu to jest global nie zwróciłem uwagi a ja korzystałem z xiaomi.eu i właśnie tu moje drogie pytanie lepszy global od China czy eu

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

No co ty. 8.5 jest stable. Dev jest z Miui9, ale ile po 9 to w nazwie nie ma. Ponownie link który już dostałeś wcześniej od kolegi http://bigota.d.miui.com/7.11.2/miui_HM4XGlobal_7.11.2_959e318ff3_7.1.zip
Ok ogarnąłem

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lukasz.zalikowsk napisał:

Dobra ogarnąłem poprostu to jest global nie zwróciłem uwagi a ja korzystałem z xiaomi.eu i właśnie tu moje drogie pytanie lepszy global od China czy eu

Global dla ciebie zdecydowanie lepszy od china. Eu zdaniem wielu lepsze od global dev. Rom eu rzeczywiście koledzy wycofali, dalaczego nie zdradzili.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global dla ciebie zdecydowanie lepszy od china. Eu zdaniem wielu lepsze od global dev. Rom eu rzeczywiście koledzy wycofali, dalaczego nie zdradzili.
Właśnie mam eu.... A jak zainstaluje global to nie wiadomo czy wstanie mam twrp czytałem że paru ma i działa ale nie chcę ryzykować.... Gdzieś się dokopałem że wycofali bo jakiś błąd był może wstawia spowrotem

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lukasz.zalikowsk napisał:

Właśnie mam eu.... A jak zainstaluje global to nie wiadomo czy wstanie mam twrp czytałem że paru ma i działa ale nie chcę ryzykować.... Gdzieś się dokopałem że wycofali bo jakiś błąd był może wstawia spowrotem

Po prostu poczekaj. Instalacja globala przez twrp to rzeczywiście nie jest dobry pomysł. Jak masz eu to jak będzie nowe, dostaniesz. Może nawet przez OTA. Tylko napisałeś w dziale romów Global, stąd takie odpowiedzi.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom eu ma być albo jutro albo w poniedziałek został wycofany bo  wykrzaczłl się systemowy luncher
Ooooo super powiem wam że robicie (robią) kawał dobrej roboty.... Jest szybko i to bardzo nie wywalił mi się ani razu.... Bateria spoko.... Tylko irytuje mnie ten mój dotyk nie wiem czy to szkło czy mam ferelny egzemplarz

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej miałem jakieś tanie zwykle szkło i było ok z dotykiem teraz mam to  https://eklik.pl/product-zul-25550-Szklo-hartowane-Xiaomi-Redmi-4X-Wozinsky-z-zelowa-ramka-na-caly-ekran-bialy.html i tez jest OK 
Wogole ktoś tu korzysta z eu czy każdy global China... Wolicie stable

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Lepszy stable global China czy eu Dev??

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z EU ale z racji posiadania jednego telefonu mam Stable 8.5.4.0. Rom śmiga jak powinien podoba mi się to że w EU oprócz Google Play nie ma zainstalowanych głupot na start, belkę wyszukiwania z China Stable i może to głupie ale korzystam tylko ze stockowego motywu i cieszą moje oczy brak bieli w tle ikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z EU ale z racji posiadania jednego telefonu mam Stable 8.5.4.0. Rom śmiga jak powinien podoba mi się to że w EU oprócz Google Play nie ma zainstalowanych głupot na start, belkę wyszukiwania z China Stable i może to głupie ale korzystam tylko ze stockowego motywu i cieszą moje oczy brak bieli w tle ikon.
Ja mam Dev najnowszy i tez wszystko śmiga aż miło....

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza tura aktualizacja (rozpoczęła się 3 listopada):
Xiaomi Redmi Note 4, Mi Max 2, Mi MIX 2

Druga tura aktualizacji (start w połowie listopada):
Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 4, Mi 5, Mi Max

Trzecia tura aktualizacji (start na początku grudnia):
Redmi Note 4X, Mi Note 3, Mi 6, Redmi Note 5A, Redmi 4X, Redmi Y1s, Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max Prime, Redmi Note 3, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 4A, Mi Note, Mi 4i, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 4G Prime, Redmi Note 2, Mi 4, Mi 3, Redmi Note 4G, Mi 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza tura aktualizacja (rozpoczęła się 3 listopada):
Xiaomi Redmi Note 4, Mi Max 2, Mi MIX 2

Druga tura aktualizacji (start w połowie listopada):
Redmi Y1, Redmi Y1 Lite, Redmi 4, Mi 5, Mi Max

Trzecia tura aktualizacji (start na początku grudnia):
Redmi Note 4X, Mi Note 3, Mi 6, Redmi Note 5A, Redmi 4X, Redmi Y1s, Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max Prime, Redmi Note 3, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 4A, Mi Note, Mi 4i, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 4G Prime, Redmi Note 2, Mi 4, Mi 3, Redmi Note 4G, Mi 2.

Jakiej aktualizacji to dotyczy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś powód, dlaczego nadal przez OTA nie dotarło MIUI 8.5.4.0 z Nougatem? Wcześniej normalnie aktualizacje przychodziły. Wiem, że można wgrać ręcznie, ale to nie mój telefon i właściciel chciałby dostać aktualizacje "normalnie". Aktualizacje idą partiami, ale chyba nie powinno to tak długo trwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualizacji do androida 7.0 Mam telefon od około miesiąca zaktualizował się do wersji 8.5.2.0 MAMMIED wersja Android 6.0.1 MMB29M telefon kupiony w Media Expert. Moje pytanie brzmi przeglądając forum zauważyłem, że niektórzy mają już u siebie na pokładzie android 7.0 i MIUI 8.5.4. mam spokojnie czekać czy to jakiś błąd? Jak pokaże się aktualizacja  MIUI 9 to automatycznie wskoczy też Android 7.0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=323&mobile=no

 

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to może do końca tygodnia będziemy mieć MIUI 9 ;-)

Choć nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo podobno brakuje w nim Zautomatyzowanych Zadań.

Edytowane przez Shaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shaq napisał:

http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=323&mobile=no

 

Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to może do końca tygodnia będziemy mieć MIUI 9 ;-)

Choć nie wiem czy jest się z czego cieszyć, bo podobno brakuje w nim Zautomatyzowanych Zadań.

Niby co czytałem to od początku grudnia ma być dostępny MIU9 dla RM 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie aktualizacji do androida 7.0 Mam telefon od około miesiąca zaktualizował się do wersji 8.5.2.0 MAMMIED wersja Android 6.0.1 MMB29M telefon kupiony w Media Expert. Moje pytanie brzmi przeglądając forum zauważyłem, że niektórzy mają już u siebie na pokładzie android 7.0 i MIUI 8.5.4. mam spokojnie czekać czy to jakiś błąd? Jak pokaże się aktualizacja  MIUI 9 to automatycznie wskoczy też Android 7.0?
Jak nie chcesz czekać to pobierz sobie z en.miui.com najnowszy stable ROM i zaktualizuj go ręcznie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...