Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, inhosik napisał:

Skąd pobrać plik? Czy w wersji B20 i bez B20 softy są takie same?

Tak romy dla wersji z B20  to to samo co bez b20. Trzeba szukać na en.miui, bo domyślam się że chodzi ci o rom global. Tu są najnowsze oficjalne globale http://en.miui.com/download-323.html  ale romów beta stable (które niektórzy dostają przez ota), czy wycofanych, tam nie umieszczają. 2 listopada podobno mają wydać oficjalną wersję stable z Miui 9 i androidem 7. Najlepiej odblokować bl i będziesz miał możliwość instalacji romów dev, global, czy eu.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kuczka76 napisał:

Mam 8.5.1.0 andek 7 i ta nowa aktualizacja nie chce się pobrać .Pisze coś poszło nie tak .Poczekaj chwilę i spróbuj ponownie.

Tylko ze tak juz od 2 godzin

Też tak miałem, ale w końcu poszło. Ogólnie chyba nic się nie zmieniło, nawet pogoda w widgecie nadal jest nieprzetłumaczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się dzisiaj zaktualizował do 8.5.4.0, ale ściąganie szło masakrycznie wolno (aktualizacja ściągała się ponad 1,5h). Po zainstalowaniu zrobiłem profilaktycznego wipe all i na razie testuje. Mam wrażenie, że nie ubija tak szybko aplikacji jak w poprzedniej wersji. Po wyczyszczeniu pamięci zostaje wolne 1,8 GB, gdzie poprzednio było to ok. 1,5 GB. System o dziwo zajmuje mniej miejsca niż poprzedni, nie jestem pewien, ale jest więcej wolnej przestrzeni o jakieś kilkaset MB. Zmieniły się opcje zarządzania energią i nie są jeszcze do końca przetłumaczone. Może to tylko wrażenie, albo efekt wipe, ale system zauważalnie szybciej chodzi.

Dnia 29.10.2017 o 17:50, FromWP napisał:

2 listopada podobno mają wydać oficjalną wersję stable z Miui 9 i androidem 7

W to raczej nie uwierzę, skoro dopiero co wypuścili świeżą aktualizację systemu. Wydaje mi się, że MIUI 9 będzie na nim co najmniej za miesiąc. Jestem ciekaw, czy 4A dostanie Andka 7, skoro 5A ma identyczną konfigurację i 7 na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po aktualizacji muszę zrezygnować z launchera nova launcher ponieważ sie buguje ekran główny wszystko sie rozmazuje i nie da się korzystać może znacie jakieś rozwiązanie na to
Mam Nova Launcher i u mnie bez problemu po update.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety po aktualizacji muszę zrezygnować z launchera nova launcher ponieważ sie buguje ekran główny wszystko sie rozmazuje i nie da się korzystać może znacie jakieś rozwiązanie na to
Spróbuj zrobić reset do ustawień domyślnych po tej aktualizacji

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...