Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Note:

    Make sure that your device is at least 50-60% charged.
    Need an unlocked bootloader on your device.
    This method only works for Redmi 4X. Do not attempt this on any other phones.

Czy aby wgrać Miflashem oryginalny Global Developer ze strony en.muiu (nie mylić z polskim Xiaomi.eu) muszę faktycznie mieć odblokowany bootloader?

Do tej pory wgrywałem miflashem w trybie EDL romy na zablokowanym Redmi Note 3 bez problemu... W manualu do Redmi 4x tutaj:

http://en.miui.com/thread-621761-1-1.html

tutaj piszą że trzeba mieć "unlocked botloader"....

 

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych jednak nic to nie pomogło. Tel. dalej wyłącza się w godzinach, które ustawiłem za pierwszym razem. Nie wiem już co mam z tym zrobić. Może to jest zapisane w kopii zapasowej i ponownie później jest wgrywane  przy  przywracaniu z kopi?

Edytowane przez stomek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lward napisał:

Działa wam Android Pay? Bo mi od początku posiadania telefonu nie działa, zarówno na tej najnowszej 8.5.1.0

 

48 minut temu, piotrino napisał:

Mam ten ROM Android Pay działa OK u mnie bez żadnych problemów

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Jak może działać wam Android Pay, jeśli ten telefon nie ma NFC? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, piotrino napisał:

Mam ten ROM Android Pay działa OK u mnie bez żadnych problemów

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Bo u mnie nie da się zapłacić. Tzn dochodzę do momentu, aż mam przyłożyć palec, co uczyniam, a ekran staje się czarny i kręci się kolorowe coś od Googla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen, dlaczego z OTA zniknęła mi wersja 8.5.4.0? Przed wyjściem z domu pojawiło mi się powiadomienie, że mam dostępną aktualizację, ale musiałem ją odłożyć. Wróciłem do domu, wchodzę w aktualizację i nic nie ma, wybrałem szukaj aktualizacji i wyświetla mi brak dostępnych aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Czytam ten wątek i zastanawiam się jak to jest z tymi aktualizacjami. Jedni dostają inni nie.

Ja nadal mam MIUI 8.5.2.0(MAMMIED) a ponoć było już coś nowszego ale o niższym numerku.

Teraz czytam o 8.5.4.0 znowu dla wybranych. A ja nadal widzę u siebie Brak dostępnych aktualizacji.

Od czego to zależy kto dostaje a kto nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie wersję B20 i coś mi się wydaje, że po prostu wycofali aktualizację, bo wersje na rynek chiński dostały. Podobnie piszą na zagranicznych forach. Też niektórzy z wersją B20 dostali możliwość aktualizacji tak jak ja, a potem ona zniknęła, albo po ściągnięciu wyskoczył błąd i się nie zainstalowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2017 o 23:16, inhosik napisał:

Kumpel ma 4x bez LTE 800 i dostał kilka tygodni temu aktualizacje do Androida 7. Ja kupiłem kilka dni temu wersje z LTE B20 ze sklepu Proline i nadal mam Androida 6, nie ma aktualizacji. Czemu?

Zainstaluj sobie sam pobierz plik i po sprawie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...