Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

@Iward To akurat bardzo dziwne, nie czytałem wcześniejszych Twoich postów, ale wydaję mi się, że może warto zainteresować się oddaniem na gwarancję, o ile jest taka możliwość. Mój 4X 3/32 global trzyam spokojnie 2 dni, a dość mocno go eksploatuję, pewnie i 3 by dał rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kozak123 napisał:

@Iward To akurat bardzo dziwne, nie czytałem wcześniejszych Twoich postów, ale wydaję mi się, że może warto zainteresować się oddaniem na gwarancję, o ile jest taka możliwość. Mój 4X 3/32 global trzyam spokojnie 2 dni, a dość mocno go eksploatuję, pewnie i 3 by dał rady. 

Z tym, że w 8.2.10.0 (?) umiałem wykręcić 8-10h na SoT.

Jedyny pozytyw z aktualizacji, że jak dotąd rzadziej gubi sygnał GSM. (Ale czy aktualizacja zmieniła coś w tej kwestii, czy tylko efekt placebo, tego nie wiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lward napisał:

Z tym, że w 8.2.10.0 (?) umiałem wykręcić 8-10h na SoT.

Jedyny pozytyw z aktualizacji, że jak dotąd rzadziej gubi sygnał GSM. (Ale czy aktualizacja zmieniła coś w tej kwestii, czy tylko efekt placebo, tego nie wiem).

ja na tym nougacie mam 1-2 kreski więcej siedząc przy kompie to może jednak nie taki placebo

Jedyna rzecz jaką na razie zauważyłem, że nie działa na 7.1 to...easter egg

Edytowane przez matiasmovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pompon napisał:

Uuu się narobiło :)  Powoli zacząłem lubić 8.5.2.0 a tu już 8.5.1.0 ... Sprawdźcie Panowie suwakiem od jasności jak wam działa ustawienie jasności , mi wydaje się że dość dziwnie to dział 

Ano dziwnie :/

Od połowy już jest całkowicie ciemno (tj. Nie zmienia się na ciemniejsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matiasmovie napisał:

no mam 7.1 i potwierdzam błąd z jasnością, od połowy dopiero się rozjaśnia, tak samo chyba czujnik reaguje że jak jest słabe światło to automatycznie zbija do niskiego stanu

Już ktoś zgłosił ten problem na forum miui
http://en.miui.com/thread-872613-1-1.html

Co do problemu z baterią, to nie tylko ja miałem na (8.5.2.0) problemy. Zobaczymy jak pójdzie na 8.5.1.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pompon napisał:

Uuu się narobiło :)  Powoli zacząłem lubić 8.5.2.0 a tu już 8.5.1.0 ... Sprawdźcie Panowie suwakiem od jasności jak wam działa ustawienie jasności , mi wydaje się że dość dziwnie to dział 

Ja mam 8.2.10 jeszcze i sprawdziłem suwakiem i dopiero od 1/3 jak w rozjasni to jasnieje wyświetlacz, poniżej 1/3 suwaka jest tak samo ciemny i już tak do 0 zostaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na andku 7.1.2 i MIUI 8.5.1.0 global stable jest lepiej z wibracjami. Wcześniej nie działały mi wibracje przy powiadomieniach jak miałem tryb cichy a teraz działają.

Mam jeszcze takie pytanie. działa wam dioda powiadomień jak macie nieprzeczytane powiadomienia? Bo u mnie pulsuje jak jest słaba bateria i świeci podczas ładowania ale przy powiadomieniach nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PabloPlay napisał:

U mnie na andku 7.1.2 i MIUI 8.5.1.0 global stable jest lepiej z wibracjami. Wcześniej nie działały mi wibracje przy powiadomieniach jak miałem tryb cichy a teraz działają.

Mam jeszcze takie pytanie. działa wam dioda powiadomień jak macie nieprzeczytane powiadomienia? Bo u mnie pulsuje jak jest słaba bateria i świeci podczas ładowania ale przy powiadomieniach nic.

Wysyłam do siebie wiadomość SMS szybko gaszę ekran i potwierdzam że dioda powiadomień pulsuje jest ok :) i wibracje w trybie cichym też są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, d3tr0 napisał:

A która wersja? 3gb ram? Ja swojego sprawdzałem zaraz po wyjęciu z pudełka 43k, po zainstalowaniu większości apek 45k. Przy 8.2.10.0 

Tak 3gb Ram. Tak nie sugeruje się tymi cyferkami tylko dałem screena że jest jakaś różnica bo teraz mam Nugata 7 androida .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...