Skocz do zawartości

ROMy MIUI Global - stabilne i rozwojowe (stable i dev)


rezmus

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 14.06.2017 o 21:57, rezmus napisał:

Czołem.

Czy instalował już ktoś z Was rom z linku podanego przez kolegę @rezmus

Jak na razie chyba tylko @gln4Xotrzymał OTA z 8.2.10 i chyba nie narzeka, więc update brzmi kusząco.

I wybaczcie lamerskie pytanie, czy wystarczy ściągnąć i 3 kropeczki w Aktualizatorze? Czy będą jeszcze potrzebne jakieś kombinacje z klawiszami?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Shaq napisał:

Czołem.

Czy instalował już ktoś z Was rom z linku podanego przez kolegę @rezmus

Jak na razie chyba tylko @gln4Xotrzymał OTA z 8.2.10 i chyba nie narzeka, więc update brzmi kusząco.

I wybaczcie lamerskie pytanie, czy wystarczy ściągnąć i 3 kropeczki w Aktualizatorze? Czy będą jeszcze potrzebne jakieś kombinacje z klawiszami?

Pozdrawiam.

 Nie polecam aktualizacji do MIUI 8.2.10  stable MAMMIEA do   OTA z 8.2.10  bo jest to wersja testowa dla wybranych userów też mi wyskoczyła ale wywaliłem ją i już mi nie wyskakuje na angielskim forum znalazłem info że pod koniec tygodnia wyjdzie wersja oficjalna już dla wszystkich a nie zadna beta jak jest teraz ja uważam że poczekać warto na nią ale to tylko moja opinia

Edytowane przez coogar2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie uszanowanie dla małżonki :-) Świetna informacja.

Ja natomiast zauważyłem troszkę dziwne działanie czujnika rozświetlenia i chyba niestety zasięg się pogorszył.

Ciągle nie wiem czy to, że zniknął plik instalacyjny to normalna sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamillm nie i dioda dalej biała. I moim zdaniem dlatego mniej się grzeje, bo zasięg lekko osłabł. Na forum z linka od  @coogar2006 są skargi na jakość połączeń i nagrywanego dźwięku. Ja profilaktycznie wyłączyłem wykrywanie OK Google, bo to wcześniej sprawiało, że nie można się było dogadać w rozmowie.

Edytowane przez Shaq
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do nagrywania video, dzwięk jest bardzo słaby. Co do reszty, bez zmian. Bateria 6.30h Sotu, właczony 35h, zostało jeszcze 21%

Z powiadomieniami nadal lipa, w trybie cichym przychodzą z opóźnieniem. Wibracji brak. Dioda jeden kolor. Czekać tylko na nowsze poprawione wersje softu, aczkolwiek kusi mnie xiaomi.eu - nowa wersja do 4x na andku 7.1. Ciekawe jak tam wygląda kwestia stabiliności i działania podstawowych funkcji telefonu jak np wibracja :D

Edytowane przez gln4X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oceny 8.2.10 to tzw. zarządzanie RAMem też zmienione. Jest mniej wolnego przy otwartej tej samej ilości aplikacji co kiedyś. Nie oceniam czy to lepiej czy gorzej, zauważam różnicę.

 

I poprawki bezpieczeństwa są z maja a wcześniej były chyba z marca, jeśli dobrze pamiętam.

Edytowane przez Shaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ktoś ten soft już może 

Redmi 4X

  • MIUI 7.6.15
  • Android 7.1.2
  • ROM HM4X
  • KOD santoni 
jak to działa bo mnie zainteresowało to bardzo prosze o info
 
 
 
 
 
 
 
 


Melduję, że działają wibracje w trybie cichym jak ktoś dzwoni lub SMS przychodzi. Co do reszty, zobaczę,jak się będzie sprawować.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, coogar2006 napisał:

Mam ktoś ten soft już może 

Redmi 4X

  • MIUI 7.6.15
  • Android 7.1.2
  • ROM HM4X
  • KOD santoni 

jak to działa bo mnie zainteresowało to bardzo prosze o info

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja mam i sprawuje się wszystko dobrze bateria też duża poprawa, tylko pogoda nie zawsze za pierwszym razem chce się zaktualizować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link, ktory podalem wczesniej to jest oficjalna strona (bigota), jak sprawdzisz to sie okaze, ze to ten sam link i dokladnie ten sam plik ;) po prostu oni najpierw sla ota do czesci userow i patrza, czy sie cos totalnie nie sypie (i ten link dalem pare dni temu), a dopiero po czasie wrzucaja ten sam link na stronie pobierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ukey napisał:

Pojawiła 

  • MIUI 7.6.22
  • ANDROID 7.1.2
  • ROM HM4X
  • KOD santoni

MD5: 0C20695CBD | BL: ODBLOKOWANY | DATA: 22/6/2017

Testował już ktoś ? Bo nie wiem czy ogarnę jak wrócić do 8.2.9.0 później jeśli będzie coś nie tak :D

Z oficjalnego forum wynika, że ten rom został wstrzymany, czyli coś z nim chyba nie halo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...