Jump to content

Problem z ładowaniem

kdokamil

Recommended Posts

Od wczoraj mam problem z ładownię mojego redmi 4 pro. Podłączyłem go wczoraj do ładowarki i o dziwo nic się nie stało, kolejna ładowarka i ta sama sytuacja. Okazało sie że telefon ładuje się ale tylko gdy jest wyłączony. Jeśli ciągle jest pod ładowarką i zostanie włączony (bez odłączania ładowarki) to ładuje się normalnie jeśli jednak na chwile zostanie odłączony to ponowne podłączenie nie przynosi efektu i znów muszę go wyłączyć. Wszelkie "ruszanie" gniazdem nic nie zmienia, nie ma oznak uszkodzenia gniazda. Problem występował wczoraj i dziś rano, w tym momencie ładuje się normalnie. Problemy z ładowaniem są raczej sprzętowe ale w tej sytuacji ciężko mi określić co sie tam dzieje.

Jakieś dwa tygodnie temu miałem jeszcze inny problem, mianowicie podczas ładowania wskaźnik zatrzymał się na 55% choć bateria wciąż się lądowała.  Zorientowałem sie dopiero gdy po kilku godzinach użytkowania  licznik procentowy nie zszedł w dół ani o procent. Dopiero po podłączeniu ponownym ładowarki coś się odwiesiło i z 55% w ułamku sekundy wskoczyło na 70%. Tak jakby z jakiegoś powodu czujnik się zawiesił a system nie  mógł "pojąc" ze można podać wyższy wynik bez ponownego doładowania a napiecie wciąż było za wysokie jak na to poniżej 55%. 

Mam globala, w weekend chyba skocze na miui.eu jak znajdę czas. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...