Skocz do zawartości

Zmieniający się kolor wyświetlacza


SphunaR

Rekomendowane odpowiedzi

Od dawna mam dziwny problem - myślałem na początku, że to tylko złudzenie, efekt od słońca itd., ale po wielu takich sytuacjach wiem, że jednak coś jest nie tak.
Mianowicie co jakiś czas ekran nie wyświetla kolorów tak jak zawsze tylko takie bardziej jaskrawe/niebieskawe. Najlepiej to widać przy ciemnym tle - przykładowo w Chrome po zamknięciu wszystkich kart to ciemne tło robi się jaskrawe. Tak samo w innych aplikacjach to widać. Po jakimś czasie samo przechodzi.

Spotkał się ktoś z takim problemem? Jakieś ustawienie systemowe czy wina ekranu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, galakty napisał:

Pewnie ekran, lub taśma. Obserwuj czy efekt będzie się powtarzał, jeśli tak, to nie wina softu.

Jak pisałem - powtarza się od dawna, co jakiś czas. Nie ma żadnych innych objawów. 

Przed chwilą, JacekBB napisał:

Jaki masz soft? Automat jasności wyłączony?

Dzisiejszy weekly, instaluję na bieżąco, więc problem występuje na różnych wersjach. Nawet po zrobieniu clean'a. 
Jasność wydaje się nie mieć nic do rzeczy. Zazwyczaj mam auto, ale patrzyłem też na manualnym i to samo. Oczywiście próbowałem także zmieniać jasność gdy się to dzieje, ale efekt jest taki sam, tylko mniej/bardziej podświetlony ekran - a chodzi o kolory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...