ZduneX25

MIUI 7.5.11

Recommended Posts

Po 2-3 wydaniach 7.0 na moim Mi4c śmiało mogę stwierdzić że zużycie baterii jest większe niż na 6.12.22. Ponadto wrócił problem z 'inboxem' i jego synchronizacją tudziesz powiadomieniami. Chrmoe za te się nie zamyka tylko zamiast tego wyświetla komunikat 'kurza twarz' ;p. Jest to jakiś progres. Sluchawki na BT potrafią przerywać czego na 6.12.22 nie miałem. 

11 godzin temu, marcinj6 napisał:

Witam mam pytanie czy redmi note 4 na snapdragonie a redmi note 4x to to samo?

W polskiej dystrybucji (np. w x-kom) sprzedają Note 4X (czyli wersję ze Snapem 625) pod nazwą Redmi Note 4. Kluczowa jest tutaj nazwa kodowa. Nikel to wersja z procesorem Mediatek, a Mido to wersja z procesorem Snapdragon. W tej tabelce znajdziesz, czego szukać w nazwie ROM-u do pobrania.

Edited by Direct

W polskiej dystrybucji (np. w x-kom) sprzedają Note 4X (czyli wersję ze Snapem 625) pod nazwą Redmi Note 4. Kluczowa jest tutaj nazwa kodowa. Nikel to wersja z procesorem Mediatek, a Mido to wersja z procesorem Snapdragon. W tej tabelce znajdziesz, czego szukać w nazwie ROM-u do pobrania.

Czyli jesli kupie telefon z tej oferty
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6808863144
To jest to samo co redmi note 4x? I bede mogl zainstalowac miuipolska?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

I na tym i na tym możesz zainstalować MIUI Polska, są przecież dwa różne romy. A w linku nie wiadomo, co jest, bo to nie jest oficjalna polska dystrybucja (FV marża w opisie). Pytaj sprzedawcę.

Edited by Direct

Mam problem po zaktualizowaniu mojego Redmi Note 3 Pro SE telefon nie chce się włączyć około minutę pokazuje się logo android jak przy włączaniu a potem ładuje się pasek (bez procentów(już 3 raz)

Co mam robić?
Instalowałem od nowa czyściłem cache nic nie pomaga

witam czy ktoś instalował tą aktualizację na redmi note 2 niech podzieli się działaniem i spostrzeżeniami

2 minuty temu, ewjp napisał:

witam czy ktoś instalował tą aktualizację na redmi note 2 niech podzieli się działaniem i spostrzeżeniami

Wszystko działa jak zawsze

mam zainstalowany stable 8.2 czy jest sens instalowania tej aktu.czy wnosi coś nowego?

25 minut temu, xxmati96xx napisał:

Wszystko działa jak zawsze

mam zainstalowany stable 8.2 czy jest sens instalowania tej aktu.czy wnosi coś nowego?

[mention=12755]Lex Luthor[/mention] sorry za offtop ale co to za ikonki?

Są z motywu Feeling Free V1.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 2

Witam, mam problem z moim Mi5s

Otóż udało mi się wejść do trybu edl i odblokować bootloader wgrywając china developer rom

Potem zainstalowałem TWRP, wrzuciłem rom miui polska i zaczęła się instalacja, potem po reebocie telefon stanął na logo Mi

Odczekawszy kilkadziesiąt minut, wszedłem do fastboot i wgrałem MiFlashem z powrotem ten china dev.

Teraz chcę podjąc druga próbę instalacji Miui Polska, ale nie wiem co wcześniej zrobiłem źle, czy po wgraniu recovery mam robic jakis wipe?

Witam, mam problem z moim Mi5s

Otóż udało mi się wejść do trybu edl i odblokować bootloader wgrywając china developer rom

Potem zainstalowałem TWRP, wrzuciłem rom miui polska i zaczęła się instalacja, potem po reebocie telefon stanął na logo Mi

Odczekawszy kilkadziesiąt minut, wszedłem do fastboot i wgrałem MiFlashem z powrotem ten china dev.

Teraz chcę podjąc druga próbę instalacji Miui Polska, ale nie wiem co wcześniej zrobiłem źle, czy po wgraniu recovery mam robic jakis wipe?

Fajnie że aktualizacja pod mój fon się pojawiła. Zainstalowana. Testuje dalej.

Tapatalk - Redmi Note 4 MKT

29 minut temu, Olek619 napisał:

Powinieneś zrobić po prostu wipe, bez wchodzenia w zaawansowane opcje i format data. Ale i bez tego powinien wstać. Tylko dlaczego wgrywasz china dev jak jest global dev dla swojego telefonu?

moja mi5 64 juz jest znowu na 7.5.4 bo na 7.5.11 na początku zegar dostał jakiejś dziwnej czcionki a po paru godzinkach żadna aplikacja nie chciała się włączyć.... Bardzo dziwne to było gdyż widzę że innym działa dobrze. (Na 7.5.4 ois działa mi wyśmienicie 

Dnia 13.05.2017 o 21:20, adrianakotkot napisał:

Od 2 tygodni nie poprawiony błąd z HDR na kamerce w MI4C

HDR od dawna nie działa w wideo na Mi4C. Chyba, że nagle działał i zepsuli, wyjaśnisz? Jak kiedyś testowałem to klatki spadały do 26 + ekspozycji nie dało się zmienić = nie ma sensu używać.

Coś chyba jest nie halo z diodą powiadomień o niskim poziomie baterii

- przy jakim poziomie powinna świecić na czerwono?

- poziom baterii 8% i dioda nie świeci na czerwono

- dopiero zaczęła świecić na czerwono po podłączeniu do zasilania

Pzdr 

Coś chyba jest nie halo z diodą powiadomień o niskim poziomie baterii
- przy jakim poziomie powinna świecić na czerwono?
- poziom baterii 8% i dioda nie świeci na czerwono
- dopiero zaczęła świecić na czerwono po podłączeniu do zasilania

Pzdr 

Dioda nie działa już od kilku wydań.

ok - staram się nie schodzić poniżej 20% - dlatego nie zauważyłem

Zamiast coraz więcej naprawiać, to coraz więcej psują - dioda, harmonogramy sms itd...

Rozumiem, że wersja developerska, ale to chyba nie o to chodzi żeby mnożyć liczbę błędów tylko żeby je eliminować z każdym wydaniem... jakaś dziwna filozofia i tych chińczyków panuje.

To nie bug, bo zabrali czerwoną diodę, a dali powiadomienie (takie jak dla aplikacji) o niskim stanie baterii z pulsująca diodą. Genius!

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Bardzo dobrze że to wyłączyli. Wystarczą mi dwa powiadomienia o tym że bateria ma niski stan na 20% i 10%. Nie potrzeba mi durnej diody która jeszcze bardziej jedzie po baterii, akurat w momencie gdy jest jej mało (nawet jak pobór prądu przez nią to grosze). 

• Like 4

21 minut temu, Zeork napisał:

Jak wskoczy 19% wyskakuje powiadomienie, że jest poniżej 20% i żeby podłączyć ładowarkę lub tryb oszczędny włączyć. Potem poniżej 10% tak jest. Także cieszę, się, że już tej durnej migającej diody nie ma.
2 komunikaty, więc wiemy, że bateria jest słaba. Skoro zaglądamy do telefonu, a jeśli nie to i bateria nie leci i wytrzyma nam tak nawet kilka dni. Więc tłumaczenie nie mam czasu odpalać ekran, żeby zobaczyć ile mam jeszcze % do mnie nie przemawia.

Yeah, right. Szczególnie przydatne te komunikaty, jak nie ma się telefonu przy sobie, tylko gdzieś leży. Będąc w domu nie trzymam telefonu w kieszeni cały czas, bo i po co. Wyjdę na balkon, pójdę wyrzucić śmieci, czy się odlać, i już mogę taki komunikat przegapić. A nawet jeśli mam telefon przy sobie będąc w pracy, usłyszę dźwięk rozładowującej się baterii, a nie mam pod ręką ładowarki, i wrócę 2 czy 3 godziny później do domu, przeważnie nie pamiętam, że mi kilka godzin wcześniej bateria dopominała się "papu". Więc może dla ciebie były to durne migania czy świecenia diody, dla mnie akurat były bardzo przydatne.

• Like 1

Z diodą  powiadomień o niskim stanie baterii jest tak, przynajmniej u mnie, że jak telefon leży wygaszony i spadnie mu poziom baterii poniżej 20% to dioda zaczyna migać na czerwono, po wybudzeniu jest powiadomienie o niskim stanie baterii i dioda już gaśnie. Oczywiście sprawa do sprawdzenia u innych. Pierwszy raz odkryłem to przez przypadek, za drugim razem specjalnie zostawiłem telefon z poziomem baterii 21% i dioda się zaświeciła, oczywiście telefon wygaszony. Ciężko to wychwycić bo procenty uciekają przy używaniu telefonu.

• Like 2

44 minuty temu, krzygaj napisał:

To na Mi4C coś to powiadomienie nie działa.

Wolałem jednak migajaca diode ;-)

Działa 

Czesc, użytkuje od 3 dni nowego Mi5s, i mam problem z bardzo wolnym pobieraniem na transferze (50-100 Kb/s). Na początku myślałem że to wina globala, ale wczoraj wygrałem Miui Polska (najnowsza wersja z tego wątku) i jest dalej to samo. Strony wczutuja się relatywnie szybko, ale pobieranie jest na zenujacym poziomie. 

Zasięg mam cały czas LTE+, a problem wystąpił od razu po przesiadce na Mi5s :(

29 minut temu, Zeork napisał:

Panowie majacy Redmi Note 2, jak działa 7.5.11? Jakieś problemy?

Sent from my MI 5C using Tapatalk

Wgraj na moment china dev. Zobacz tam transfer. Global ma problem z pobieraniem. Ja natomiast mam to samo na xiaomi.eu gdzie na china idzie ok.
Jak na china bedziesz miał to samo znaczy, że coś z nadajnikiem, zasiegiem itp.

Sent from my MI 5C using Tapatalk

na rn2 wszystko działa jak działało

• Like 1

Jeśli chodzi o RN2to u mnie od 2-3 aktualizacji telefon mocno wybudzony...powoli dojrzewam do miflasha, reset do ustawień nic nie pomógł.Screenshot_2017-05-15-11-47-32-816_com_miui.securitycenter.thumb.png.535beb4e479fb6b4541fcf5fe6fedab3.png

Guest

Brak opcji zaplanowania wysłania SMSa w domyślnej apce. W poprzedniej aktualizacji jeszcze było. Ja mam Redmi 3, to samo jest na Redmi 3S i Redmi Note 4.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Hm, taka drobna pierdoła ale jednak w pogodzie jest trochę nierówno ;) poza tym trochę się wkurzam na powiadomienia ale nie jest aż tak zle (choć lepiej bywało trochę na lineage). Jest nawet dobrze.feff11ec2f3133c50e754299a6383ce6.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś z użytkowników Redmi Note 4X ma w ustawieniach deweloperskich "sterowanie głośnością" przy rozmowach czy coś takiego?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.