ZduneX25

MIUI 7.5.11

Recommended Posts

3 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Do czego przydaje się opcja planowanej wysyłki SMS?

do wysyłania rano pisanych po nocy SMSów, coby się ludzie nie czepiali, że spać nie dajesz... używałem też jako prostego i szybkiego przypominacza wysyłając SMSy sam do siebie, można bez tego żyć, ale co to za życie ;-)

U mnie dalej lipa. Telefon naładowany od 0 do 100 na wyłączonym żeby dobrze skalibrowac podobno pomaga czasami. Jak widać nawet w trybie samolotu zjadło za 8h ponad 10 procent... 0216083308ab305c683010a92edb47e3.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

W temacie harmonogramu SMS:

@graw2 why? it was most useable feature in miui 
I have no idea, I just know it is removed from China and Global builds as well. Lets hope they just removed it accidentally and will be re-added at next release...

Nadzieja umiera ostatnia.... :)

@Acid czy możesz potwierdzić z tym harmonogramem SMS czy to już będzie tak na stałe czy to był wypadek przy pracy?

Dzięki

Gdzie się włącza pokazywanie ramu w panelu sterowania?

Pulpit, pokaż inf o ram

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

• Like 1

U mnie dalej lipa. Telefon naładowany od 0 do 100 na wyłączonym żeby dobrze skalibrowac podobno pomaga czasami. Jak widać nawet w trybie samolotu zjadło za 8h ponad 10 procent...

U mnie akurat odwrotnie, dużo lepiej niż na poprzednim
e65c105a5e44da05786787add3313f3c.jpgc58b4d2c2990d337c906f3ea2bfe8e17.jpg776038afbeea646ba2ddf1f6165e5319.jpge49a4b193247741e1526904785b5f008.jpg

====
Wysłane z MI 5 by Tapatalk

Na mi max tak jak u kolegi wyżej.30% baterie w 4 godziny tak ze super.jedynie mam problem z aplkacja gmail potrafi przysnac? Tez tak macie?niby nic nie mama wchodze w emaila a tam przychodzi email ktory powinien zostac dostarczony pol godziny temu.w panelu sterowania ustawilem do autostartu dalem klodke i wylaczylem ograniczenia

@grzegorz.lki

Co ustawiłeś, że usługi Xiaomi pobierają ci tak mało prądu? Ja się z konta wylogowałem ale mam ponad 6% zazwyczaj....

Usunęli info o zajętym RAM żeby ludzie nie zwracali na to uwagi. Zawsze się przewija temat czemu tak mało wolnego RAM.

5 minut temu, dexterek napisał:

wgrywanie na czysto w Redmi Note 3 kenzo nie działa, trzeba powrócić do 7.5.4

Co znaczy na czysto, wipe system zrobiłeś? Jakieś błedy wyświetliło?

@FromWP musiałem system od nowa wgrać i ta wersja nie działała, ściągnąłem 7.5.4 i śmiga

Gdy wgrywałem na czysto tego ROMa 7.5.11 to po instalacji po kliknięciu w reboot system wyskoczył komunikat No OS installed w TWRP

Edited by dexterek

2 minuty temu, dexterek napisał:

@FromWP musiałem system od nowa wgrać i ta wersja nie działała, ściągnąłem 7.5.4 i śmiga

Nie odpowiedziałeś co znaczy na czysto, bo jak zrobiłeś wipe system, to po pierwszym wgraniu może systemu nie wgrać, ale wgrywając po raz drugi z reguły już wgrywa. Możliwe że po raz drugi to u ciebie był ten 7.5.4 dlatego się wgrał. Jak już wgrałeś na czysto to spróbuj wgrać teraz 7.5.11 bez żadnych wipe, nadal będzie na czysto i powinien się wgrać.

Mam pytanie czy długi zrzut ekranu działa wam na innych aplikacjach niż systemowe.
Na przykład Google Now lub Chrome

====

29 minut temu, grzegorz.lki napisał:

Mam pytanie czy długi zrzut ekranu działa wam na innych aplikacjach niż systemowe.
Na przykład Google Now lub Chrome

====

Raz działa, raz nie. U mnie w każdym bądź razie jest to losowe.

• Like 1

Właśnie u mnie jest tak samo.
Np. jak chcę zrobić długi zrzut na stronie
http://en.miui.com/download.html
to zdjęcie przycina na 2/3 wysokości i nie da się przesuwać aby ustalić długość zrzutu

====

Nowa przypadłość.. Znikają całkiem dźwięki w systemie po pewnym czasie oO wszytko z komunikatora, w rozmowach nie słychać dosłownie nic.... Restart pomaga lol

Nowa przypadłość.. Znikają całkiem dźwięki w systemie po pewnym czasie oO wszytko z komunikatora, w rozmowach nie słychać dosłownie nic.... Restart pomaga lol

Z dźwiękami nie mam problemu

====

Sprawdziłem wszystkie aplikacje i niestety ta przypadłość mam tylko na Chrome i Google, więc może to wina Googla a nie MIUI

====

Dnia 12.05.2017 o 11:52, fuxmen napisał:

Witaj, arise możesz się podzielić? Działa na słuchawki bt? Duża różnica w jakości?

Nie używam słuchawek bt, różnica w jakości na + ( zależy jakiego profilu się używa taki dostaje się efekt, albo można samemu majstrować z ustawieniami - a jest w czym przebierać... ).

Jak na Chrome nie działa to wejdź na te stronę przez wbudowaną przeglądarkę i powinno pójść ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam mam pytanie czy redmi note 4 na snapdragonie a redmi note 4x to to samo? Bo nie wiem czy rom z redmi note 4x bedzie można zainstalowac na redmi note 4 na snapie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Cześć mam pytanie. Ma ktoś jeszcze FC na RN4x jak chce wejść przez ustawienia do użycia baterii ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

@martin3z nic mam je cały czas włączone jestem zalogowany i synchronizację mam aktywną
bb55d793426cf0e568ebd628a2f2140.jpg

====

Tylko pytanie po co wyłączasz :-) ? Ja mam zawsze właczoną i nigdy 1-2% jeszcze nie przekroczyło, zwykle jest mniej niż 1.
Np teraz jest na tyle mało, że nawet nie widać.
2e59e1f793b401a79576e718a50fe870.jpg1ae6f9ea5a14b52135ea7ed1acd6b22e.jp2c07dd16a6573031f7f90c8c43075bb7.jpgb649c57d0786df88bb2b337027dd6b08.jp9312f5b976439ecebe634c2e222c8f4f.jp1f91dc18668f5edb20f9dd0fd9b23b7.jpg

Sent from my MI 5C using Tapatalk

Włączyłem też. Zobaczymy ile będzie teraz pobierać. Może to właśnie była przyczyna wybudzania...

Dzięki

Nieźle z baterią w Mi Note. Chyba zapomnę o stałych błędach SoT rewelacja!70b3472e0e9ecddbab994066666ebd97.jpg4d33fa14a4e42a7a2926318d26edd8ec.jpga53d8e95e591ace9b3fe119742bbe6a5.jpg41a101cb4d4efd5b361e66e36ae40f89.jpg

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.