Skocz do zawartości

Słuchawka bluetooth


teylach

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam. Użytkuje od miesiąca są super. Nie jestem audiofilem ale dźwięk mnie satysfakcjonuje. Na baterii około 4+h słuchania muzyki. Doświadczenie w słuchawkach bezprzewodowych mam dosyć spore i uważam że co do jakość i dźwięku są lepsze niż jabry za 300zl. Udało mi się je zdobyć z za około 80zl z kupnem Ali. 72c806366187a89e5ad04930e43ee24f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Reklama działa. Szkoda, że masz RN4X na razie zapewnia tragiczną jakość dźwięku i rozmów po bluetooth. Ale post się nabił.

Warto na to zwrócić uwagę kupując słuchawki bt.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dobrą słuchawkę bluetooth, a że przerobiłem ich trochę (Samsungi, Jabry, Nokie i inne), to aktualnie zdecydowałem się na Plantronics Explorer 50 i jest to naprawdę dobra słuchawka w rozsądnej cenie, bo ok. 70zł. Bateria trzyma bardzo długo, jakość dźwięku jest super, mikrofon w porządku (w końcu mnie słychać, co w innych nie było takie oczywiste), jest parowanie z dwoma telefonami, komunikaty po angielsku, wyświetla poziom naładowania baterii na pasku powiadomień w telefonie (prosty trzy stopniowy wskaźnik), są też komunikaty multimedialne, no i najważniejsze dla mnie - ma normalny zaczep na ucho, a nie jakieś wymyślne gówna, klasyczne mocowanie za uchem jest najlepsze. 

Korzystałem z kilu Samsungów i generalnie były całkiem dobre, ale po kilku miesiącach padały i nie nadawały się do użytku. Nokie już się skończyły i to co można kupić, to starocie. Za to Jabry miałem kilka modeli, jakiś prosty za 40-50zł (całkiem, całkiem, ale problemy były z mikrofonem), Easy Call i jeszcze jakiś podobny. Te ostatnie były bardzo fajne, choć miały doczepiane uchwyty, ale w jednej były problemy z głośnikiem (poszło na reklamacje), potem się wyprała i już nie działała, a druga miała straszny problem z mikrofonem, nic nie było słychać.

Potem dorwałem praktycznie nówkę jakiegoś biznesowego Plantronicsa, z donglem Bluetooth do PC, która miała służyć również do rozmów przez PC i byłem na tyle zadowolony, że jak już ją zniszczyłem (po dwóch latach), to kupiłem nowego Plantronicsa w rozsądnej cenie i jest zdecydowanie najlepsza słuchawka. Nic więcej nie potrzeba.

Rozważałem też chińskie modele, ale stwierdziłem, że nie warto się w to bawić, skoro na naszym rynku jest i tak ogromny wybór i kilka znanych marek. I nie polecam Jabry, chyba że jakiś naprawdę drogi model (jeśli w ogóle warto) lub najtańszy, którego nie szkoda wymienić za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Reklama działa. Szkoda, że masz RN4X na razie zapewnia tragiczną jakość dźwięku i rozmów po bluetooth. Ale post się nabił.

Warto na to zwrócić uwagę kupując słuchawki bt.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka




Na global dev w ustawieniach programistycznych jest opcja do zmian dźwięku po bluetooth i gra normalnie. Na global stable tego nie widzę.

Wytapatalkowane z Szajomi Nołta 4 Glołbal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie mam teraz dev więc nie zrobię, ale któregoś razu jak przeglądałem to znalazłem opcje, w której w ustawieniach było napisane żeby ją włączyć w przypadku złej jakości dźwięku, trzasków itp. Tylko z racji że ostatnio nie używam wcale słuchawki bt to zapomniałem o tym a teraz na stable nie widzę. Może ktoś uczynny kto ma dev sprawdzi to i znajdzie.

Wytapatalkowane z Szajomi Nołta 4 Glołbal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nigdzie tego znaleźć w odmętach internetu. Spróbuj sam poszukać jeszcze u siebie w opcjach skoro masz MIUIPolska, tam było w tytułu coś o przejęciu kontroli głośności. Nie mogę sobie dokładnie przypomnieć bo przypadkiem to znalazłem jak szukałem zupełnie czego innego :/

Wytapatalkowane z Szajomi Nołta 4 Glołbal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...