Jump to content

MI5C w Polsce użytkowanie - temat ogólny

Recommended Posts

• Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z racji, że posiadam ten model, zakładam temat do dyskusji o tym telefonie. Na xiaomi.eu widziałem sporo użytkowników tego telefonów w Europie. Ciekawi mnie jak jest u nas, ile osób się pokusiło o za

Aparat to ma gorszy od Mi4c i to kilkukrotnie. Wydajność? Przecież to autorski procesor od Xiaomi, nic dziwnego, że laguje, że gubi zasięg i tym podobne. To eksperyment jak Mi Mix, szczerze to by

Nawet TRZEBA. Bo potem się cegły robią.

Posted Images

Dnia 27.09.2017 o 08:06, kamillm napisał:

@wonzki raczej zalecalbym korzystac z tutoriali zawartych na tym forum. Od dłuższego czasu mam takie wrazenie, ze Majster Pirzu ma watpliwa wiedze jesli chodzi o odblokowanie bootladerow oraz wgrywanie romu, raczej zajmuje sie recenzjami telefonow, ale to tylko moje zdanie.

Majster Pirzu pod filmikami podaje linki do tego forum właśnie gdzie jest wszystko dokładnie opisane , generalnie nie mnie oceniać jaką ma wiedze w każdym razie pomaga:)

Dnia 28.09.2017 o 08:54, krainawilka napisał:

A możesz w takim razie zapodać jakiś link, tak jak zrobili to koledzy?

Pod każdym filmikiem są linki między innymi do tego forum gdzie są opisane wszystkie procedury jeśli komuś nie odpowiada filmik :)

• 2 weeks later...

Raczej nie, bo jakiegoś wielkiego spadku baterii nie zauważam, a program "czepia" się każdej aplikacji, która jakąś tam energię pobiera - whatsapp, messenger, facebook itp. Chciałem zmienić poziom wyskakiwania takich powiadomień, lub jakoś to wyłączyć, ale nie potrafię tego namierzyć.

1 godzinę temu, galakty napisał:

Ale to nic dziwnego, bo te aplikacje są prądożerne właśnie. Nigdy ich nie instaluję z tego powodu.

Whatsapp nie jest prądożerny. Przynajmniej nie powinien w normalnych okolicznościach.

7 minut temu, latet napisał:

Whatsapp nie jest prądożerny. Przynajmniej nie powinien w normalnych okolicznościach.

Jak go miałem na RN2 to zużywał baterię (był w statystykach) mimo, że włączyłem go może raz/dwa w ciągu pół roku.

Witaj w telefonie wchodzisz w Ustawienia następnie Powiadomienia i pasek stanu  i tam masz np dp wyboru : Powiadomienia aplikacji gdzie po wejściu wyświetla się lista wszystkich zainstalowanych aplikacji wypierasz tę która Cię interesuje i w zależności od potrzeb modyfikujesz:)

Witaj w telefonie wchodzisz w Ustawienia następnie Powiadomienia i pasek stanu  i tam masz np dp wyboru : Powiadomienia aplikacji gdzie po wejściu wyświetla się lista wszystkich zainstalowanych aplikacji wypierasz tę która Cię interesuje i w zależności od potrzeb modyfikujesz:)
Ok, chyba nadal się nie rozumiemy. Nie chodzi mi o ustawienia powiadomień konkretnej aplikacji, ale o ogólne ustawienie powiadomień dotyczących drenażu baterii. Co z tego że wyłączę wszystkie powiadomienia dla np. Messenegera, skoro nadal będzie wyskakiwało powiadomienie o jego drenażu, a na dodatek nie będę dostawał powiadomień o nowych wiadomościach. To zdecydowanie nie załatwia sprawy.

Wysłane z mojego MI 5C przy użyciu Tapatalka