Skocz do zawartości

Pokrowce, nakładki, silicon case, ochraniacze - opinie i co kupić?


mjedyn

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Antyhaker napisał:

Mam ten pokrowiec. Wygląda bardzo dobrze i chroni wystarczająco, aczkolwiek faktycznie mocno pogrubia :x

Jesteś w stanie zapodać jakieś foto z oraz bez aby to zobrazować?  w sumie wystarczy zrobić foto telefonu i etui obok :P

Fakt faktem ja sam używam oryginalnego twardego etui samsunga na galaxy S3 i ten też jest gruby, więc może nie będzie mi to tak przeszkadzać.

Edytowane przez DyndaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie zapodać jakieś foto z oraz bez aby to zobrazować?  w sumie wystarczy zrobić foto telefonu i etui obok
Fakt faktem ja sam używam oryginalnego twardego etui samsunga na galaxy S3 i ten też jest gruby, więc może nie będzie mi to tak przeszkadzać.
Nie mam drugiego urządzenia pod ręką, wybacz xd

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2017 o 19:43, DyndaS napisał:

No to jakie etui polecacie do RN4 Global / RN4X?

Znalazłem coś takiego tanio + dodają szkło na ekran, ale nie jestem pewien czy to coś warte. Niby krawędź nachodzi ponad ekran co jest fajne jak telefon upadnie ekranem do dołu na płaską powierzchnię. 

http://allegro.pl/etui-zik-pancerne-xiaomi-redmi-note-4-4x-szklo-i7000639277.html#thumb/5

 

Podoba mi się to etui.

Obawiam się trochę o dopasowanie, ponieważ RN4 i RN4x różnią się usytuowaniem portu podczerwieni - a to skutkuje (przynajmniej powinno) układem wycięć w etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przez ostatnie kilka lat i trzy ostatnie telefony używam etui z klapką. Po pierwsze klapka dobrze chroni ekran lepiej niż jakakolwiek folia , (której nie używam wcale) . Po drugie wygodniej jest obsługiwać telefon jedna ręką.Ostatnio kupiłem takie cudo z półprzezroczystym ekranem.

https://pl.aliexpress.com/item/LOVECOM-Clear-View-Mirror-Screen-Flip-Wallet-Case-For-Xiaomi-5-5S-Mi5-Redmi-Note-3/32823513639.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.ygQxyu

WP_20171205_11_25_21_Pro.jpgWP_20171205_11_25_53_Pro.jpgWP_20171205_11_26_02_Pro.jpgWP_20171205_11_27_26_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, przemonk25 napisał:

Czy Was też MSVII przebarwienia się? Mam kolor Gold. Postaram się to jutro wrzucić na zdjęciu ale ciężko to będzie uchwycić. 

@przemonk25, u mnie jest OK. Tyle, że ja mam czarny mat, niby ta tekstura miała się ścierać z czasem, ale nic takiego nie zauważyłem. Teraz i tak używam Cafele i mimo, że MSVII jest bardzo dobrym etui, raczej do niego nie wrócę, jeżeli chodzi o ergonomię i estetykę Cafele jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaqjordan

Pełna zgoda z Cafele. Naprawdę świetne etui. Zastanawiam sie tylko nad wycięciem dziurki na power. Mimo, że używam skrótów to dobrze by było jakby ten power lepiej się wciskał.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2017 o 15:07, przemonk25 napisał:

Mam od 2 dni MSVII. Kolor złoty. Wygląda naprawdę fajnie. Nie pogubia telefonu. Pewnie leży w ręce. Mogę śmiało polecić. Mam to etui wraz ze szkłem 3mk flexible Glass i myślę że to fajna ochrona

Masz dobrze wycięte to " szkło"?

U mnie z lewej strony brakuje kawałka na powierzchnię wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jaqjordan

Jest delikatnie cieńsze. Nie jest twarde tylko taki sztywniejszy silikon. Nie ma wycięcia na przyciski jak MSVII, ale są one zakryte. Ja na przemian używam Cafele z MSVII.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jaqjordan napisał:

Jest delikatnie cieńsze. Nie jest twarde tylko taki sztywniejszy silikon. Nie ma wycięcia na przyciski jak MSVII, ale są one zakryte. Ja na przemian używam Cafele z MSVII.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Kupiłeś u jakiegoś konkretnego chińczyka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na to żeby klapka w nillkin sparkle domykała się? Przydałby się jakiś zatrzask magnetyczny ale niestety producent go nie zrobił

Tymczasowo na prawej krawędzi etui przykleiłem wąski pasek cienkiej taśmy klejącej dwustronnej, lepsze to niż nic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł mi czarny RN4 4/64 Global z ibuygou i 100%  4X sądząc po tym temacie.

 

Myślałem aby na szybkiego kupić jakieś fajne etui i coś co mi szybę chociaż na początek osłoni, lecz mam pewne wątpliwości.

Niby tytuł aukcji mówi 4X, a obrazki w sumie co innego i jestem zmieszany.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6940043667&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, DyndaS napisał:

Przyszedł mi czarny RN4 4/64 Global z ibuygou i 100%  4X sądząc po tym temacie.

 

Myślałem aby na szybkiego kupić jakieś fajne etui i coś co mi szybę chociaż na początek osłoni, lecz mam pewne wątpliwości.

Niby tytuł aukcji mówi 4X, a obrazki w sumie co innego i jestem zmieszany.

http://allegro.pl/show_item.php?item=6940043667&msg=Twój+e-mail+został+wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Ja własnie go na szybko zamówiłem i nawet nie spojrzałem na zdjęcia,sugerowałem się nazwą.Teraz czekam na przesyłkę.Szczerze to też mam mieszane uczucia.Co prawda jest informacja że jest do modelu  Redmi Note 4x/Note 4. Jak go dostanę to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, widmo1980 napisał:

Ja mam już po ptakach.Ty możesz się jeszcze wstrzymac :-D

Tak przy okazji to co trafiłeś za graty w swoim RN4X?

Ja Samsung, FPC, ale chociaż ten lcd lepszy :P

 

 

Edit.

Sprzedawca własnie mi odpisał, ze pasuje do jednego i drugiego, ale w sumie mimo wszystko jednak nie jestem tak w 100% pewien :P

Jak dostaniesz to daj mi znać jak to wygląda.

Edytowane przez DyndaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z allegro tak pisze,  a potem jest problem z czujnikami na górze.  Ale ochronić ochroni, bo telefon w nie wejdzie. 

Niestety,  pod tym kątem lepiej zamawiać w Chinach,  przynajmniej wiedzą co sprzedają, a jak się pomylą to można zwrotu części kasy zarządać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi owe etui: LINK

No i ile po galaxy s3 RN4 to cegłofon, to teraz zrobiła się prawdziwa cegła :D

Ogólnie jak na niedrogie etui bardzo spoko. Chroni też ekran.

 

Co polecacie z takich, które wystają lekko ponad ekran, a nie są takie grube? Cena tak do ~60 zł.

Coś lepszego niż cafele jest?

Na galaxy s3 miałem oryginalne etui samsungowe twarde i bardzo fajnie się spisywało i przetrwało te czas bez oznak zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...