Skocz do zawartości

Pokrowce, nakładki, silicon case, ochraniacze - opinie i co kupić?


mjedyn

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam MSVII. Fajny. Delikatnie wystaje. Dobrze się telefon trzyma w ręce. Ale teraz akurat pisze z gołego RN4X. To jest mistrzostwo świata.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś na Forum opisywał oba. Etui podobnież straszny 'badziew': twardy źle spasowany plastik, szkło również (widoczne kropki). Jak Ci pasuje Ipaky, to co stoi na przeszkodzie kupić do RN4. Ja mam MSVII i sobie chwalę, zamówiłem teraz oryginał Xiaomi z okienkiem i klapką i 'skórzane' plecki MOFI, ot tak z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kufa? Rozprasza ciepło? :D Dobre!!! Plastikowa nakładka rozprasza ciepło w telefonie, który praktycznie się nie grzeje. :D 

Kup te polecane etui, przeczytaj wątek i się dowiesz co warto kupić, nie ma tego dużo. Szkła można sobie darować, ale jeśli chcesz to możesz kupić obojętnie jakie na cały front, czy kupisz za 1$ czy za 4$, to i tak ze szkłem czeka Cię loteria co do jakości (o tym też jest wątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Pytam tylko a zamówię sobie właśnie na alim. Ile wam idzie przesyłka z Chin? Miesiąc?
Zależy co wybierzesz. Najlepiej Ali standard. Wtedy od 15 do 25.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać czy szkło hartowane mocolo - http://allegro.pl/szklo-na-caly-ekran-xiaomi-redmi-note-4-global-i6863476817.html

będzie sie zgrywało razem z etui sylikonowym nillkin  - http://allegro.pl/etui-nillkin-tpu-xiaomi-redmi-note-4x-note-4-globa-i6894887261.html

 

Jestem na etapie doboru tych rzeczy to telefonu tylko nie wiem, czy jedno drugiemy nie będzie przeszkadzało ( czy szkło zmieści się pod to etui) Może ktoś używa tego szkła i etui razem i mógłby się na ten temat wypowiedzieć.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2017 o 11:01, ichris napisał:

A ja mam prośbę o wrzucenie real photo case od MSVII, kusi mnie czarny matte ale nie wiem czy warto.

Cześć.

Sporo fotek masz w opiniach na ali. Też szukałem fotek i tam znalazłem sporo.

@jaqjordan Polecam TO. Używałem z RN2(bez "smoka"), dziś przyszło do RN4. Do tej pory była to dla mnie najlepsza opcja i sądzę że nie powinno się to zmienić. Naprawdę dobre wykonanie i jak na ochronę którą daje, to jest dość małe. Fajną opcją jest "poduszka powietrzna" chroniąca telefon (czyli wolna przestrzeń między telefonem a etui). Zresztą mgcompany może chyba potwierdzić moje doświadczenia.

Edytowane przez rysib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma sprawdzony pokrowiec tzw książeczkowy, boczny do Redmi Note 4x/Global? 

Przeglądam aukcje i widzę hordy ignorantów, którzy sprzedają pokrowce do Note 4/Note 4x na jednej aukcji i twierdzą, że to jest to samo. Trafność wyszukiwania nie istnieje przy takich pseudo handlarzach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś polecić jakiś TPU transparentny, ale dobrze spasowany? Kupiłem jakieś gowno za 10 zł i na górze nie dochodzi całkiem. Jest odkształcony.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...