Skocz do zawartości

Pokrowce, nakładki, silicon case, ochraniacze - opinie i co kupić?


mjedyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ty tak na poważnie? Masz 6344 oferty pokrowców do przejrzenia: https://allegro.pl/kategoria/akcesoria-gsm-pokrowce-futeraly-kabury-353?string=redmi note 4&order=d&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-ele-1-4-0511

Przeczytaj wątki o pokrowcach, gdzie są opinie najpopularniejszych, a potem poszukaj na Allegro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie przyszło do mnie etui MSVII ale niestety nie wystaje nad ekran ani nie zasłania rogów ekranu. Jest jakieś etui które dobrze wystaje lekko na ekran i zasłania te krawędzie zaokrąglone chociaż trochę? Bo z doświadczenia wiem że to są dość newralgiczne miejsca. Ktoś może jakieś polecić? Nillkin zasłania i wystaje?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję stu które idealnie pasowało by do mojego Note 4x. Chodzi o jakieś skórkowe etui z okienkiem, gdzie widoczne są powiadomienia / można odebrać rozmowę bez konieczności otwierania go. Widziałem że Xiaomi ma taki produkt, niestety nie znalazłem go w Polsce jak na razie.. Mógłbym prosić o jakiegoś linka lub nazwę czegoś co pasuje na nasze telefony?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Fri Aug 11 2017 o 11:13, panda_86 napisał:

 

Witam, poszukuję stu które idealnie pasowało by do mojego Note 4x. Chodzi o jakieś skórkowe etui z okienkiem, gdzie widoczne są powiadomienia / można odebrać rozmowę bez konieczności otwierania go. Widziałem że Xiaomi ma taki produkt, niestety nie znalazłem go w Polsce jak na razie.. Mógłbym prosić o jakiegoś linka lub nazwę czegoś co pasuje na nasze telefony?

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Niklin sparkle smsów nie da się pisać ale połączenia da się odbierać przez szybkę. Mam i używam w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, panda_86 napisał:

Ok, dziękuję a czy telefon widzi że ma case z okienkiem? I dopasowuje się do jego wymiarów?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

 

4 godziny temu, Wojusek napisał:

Opcja Smart cover jest więc powinno działać :)

Dokładnie to ,włącza się ten tryb i miejsce i wygląd odbierania się zmienia. Tak samo powiadomienia. Wybudzanie otwieraniem też działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tnie palce. :P Te obudowy są dostępne od kilku lat, ale chyba nie są zbyt popularne. Ciekawsze są np. te:

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Case-3-in-1-Hybrid-Aluminum-Metal-Frame-Hard-PC-Phone/32825948657.html - tylko ten jest w większości z plastiku.

https://www.aliexpress.com/item/LUPHIE-For-Xiaomi-Redmi-4X-Case-5-0-Original-Luxury-Hard-Metal-Aluminum-Bumper-Armor-Phone/32805504078.html - ten chroni tylko boki.

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Redmi-Note-4X-32GB-Case-4-X-Metal-Aluminum-Frame-bumper-Brushed-Hard-PC/32822729743.html - ten ma mocną ramkę aluminiową i plastikową wkładkę z tyłu.

Dla starszych modeli było więcej ciekawych osłon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś taki do Redmi Note 2 i ramka aluminiowa była jebitna w porównaniu do pokrowców TPU, więc przypuszczam, że tutaj też będzie sporo powiększać telefon i wystawać trochę ponad górną i dolną krawędź, szczególnie dolną, bo jeszcze muszą się zmieścić plastikowe plecki wsuwane do środka.

Zresztą mam jeszcze ten case i większość z RN2 pasuje wymiarami do RN4 (ale nie otworami) i RN4 wchodzi do środka prawie, że idealnie. Z tyłu jest kilka milimetrów luzu na plastik, a na froncie mam naklejone szkło hartowane (z ramkami górną i dolną) i jeszcze jest milimetr ponad nim. Oczywiście wersja dla RN4X może się różnić wymiarami od RN2.

002.thumb.jpg.eda1d987c1848a107ef166e8d181e38c.jpg003.thumb.jpg.813968ca1830e3ebe07ce6c0f679a819.jpg001.thumb.jpg.5e92248e8ade5e4508c1de281d58d2ff.jpg

Jakość zdjęć jest słaba, bo robiłem wysłużonym RN2, który robi kiepskie foty w porównaniu do RN4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui powiedziałbym prawie idealne. Ale niestety tylko prawie. Dobrze się trzyma, dobre wykonanie, mocny materiał. Ale jego największym minusem jest ze nie wystaje ponad ekran i nie zakrywa rogów ekranu tylko same rogi obudowy. Dla mnie niestety jest to zbyt duży minus. Gdyby nie to, to naprawdę fajne case.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Paciula napisał:

Etui powiedziałbym prawie idealne. Ale niestety tylko prawie. Dobrze się trzyma, dobre wykonanie, mocny materiał. Ale jego największym minusem jest ze nie wystaje ponad ekran i nie zakrywa rogów ekranu tylko same rogi obudowy. Dla mnie niestety jest to zbyt duży minus. Gdyby nie to, to naprawdę fajne case.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Dodam tylko że rysuje się od piasku ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 20:50, Spajk napisał:

Czyli twarde, wystające nad ekran i w miarę dobrze wyglądające etui to tylko marzenie? 

Ipaky pasuje dobrze. Boki są z twardego tworzywa. Tył wygląda bardzooo schludnie. Wystaje nad ekran bez szkła hartowanego. Ze szkłem jest tak na zero a może i nawet lekko ponad szkło. Ogólnie oprócz niewielkiego optycznego powiększenia telefonu minusów nie znalazłem:) tylko trzeba się przyzwyczaić do chwytu bo obudowa jest mniej sliska ale większa i trzeba trochę inaczej układać dłoń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś wadliwa sztuka. U mnie ze spasowaniem nie ma problemu. Dziś telefon spadł idealnie wyświetlaczem na kafle. Wywalił blue screen i myślałem że zdechł ale jakoś się podniósł. Szkło całe i etui też a upadek był z ponad 1.5m więc myślę że ipaky plus szkło na cały ekran dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2017 o 14:05, Magic_coin napisał:

Ja o ipaky mam negatywne zdanie. Fotka jako dowód pod spodem.

Tu jednak postaram sie obronić w tym aspekcie ipaky , ponieważ jako że bok to plastik to lepiej żeby połamał się plastik a niżeli telefon . Takie etui gumowe przyjmie jakieś tam lekkie uderzenie , ale tak jak u mnie szybka zbita ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś podróbka ipaky? Bo na allegro ich sporo. Mój telefon to jakiś kaskader bo dwa razy zaliczył kafle z wysokości 1.5m i śladu nie ma(przynajmniej na zewnątrz:p ) zresztą myślę że z etui jest jak z.samymi telefonami - jeden kupi i 3 lata się nawet nie zatnie a kto inny co miesiąc na serwisie laduje... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dylemat. Który case kupić? Czy ten pierwszy rzeczywiście ochroni telefon podczas upadku? A może macie sprawdzone etui?

https://pancernik.eu/pl/p/Etui-MSVII-Xiaomi-Redmi-Note-4X-i-Note-4%2C-matowe-czarne-szklo-Global%2C-Snapdragon/7371
http://allegro.pl/etui-pancerne-hybrid-do-xiaomi-redmi-note-4-szare-i6848720033.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwsze nie bardzo ochroni wyświetlacz, a to drugie sam kupiłem ale czekam dopiero na przesyłkę. Ja kupiłem to które kolega z forum kilka stron temu opisywał, że nie spełniło swojego zadania i się uszkodziło razem z telefonem. Ja mam podobne tylko trochę inaczej wygląda I jestem w stu procentach z niego zadowolony, bo raz telefon mi wypadł z kieszeni na schody i nie mam najmniejszych uszkodzeń etui ani telefonu. Do tego wystaje ponad ekran i super leży w dłoni.
http://allegro.pl/etui-case-armor-xiaomi-redmi-note-4-4x-szklo-9h-i6809907330.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że te etui jest całkiem okej? Widziałam takie sygnowane jako SHTL. A z shieldtaili korzystałam już na dwóch poprzednich smartfonach i złego słowa powiedzieć o nich nie mogę, bo zawsze wystawały ponad i miały wzmocnione narożniki. Może właśnie na taki się pokuszę. Dobra ochrona to przede wszystkim. ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest okej. Za te pieniądze nie spodziewałem się niczego solidnego, a tu miła niespodzianka. Ważne, że nie pogrubia bardzo telefonu i siedzi on w ręce bardzo stabilnie. Na zdjęciach sprzedawcy wygląda, że jest takie półokrągłe z boku a u mnie jest całkiem płaskie z tyłu a bok jest płaski z dwoma ściętymi krawędziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...