Skocz do zawartości

Jest oficjalny LineageOS 14.1


Victor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Dnia 2.10.2017 o 23:05, p3jot napisał:

No właśnie noszę się z zamiarem instalacji tego Roma bo nie jestem zadowolony z stockowego 7.9.21 pod kątem baterii.

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Testowałem i LineageOS i RR OS - oba mogę polecić. Uzywałem w zestawieniu z Greenify i było wsyzstko dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na najnowszym MIUI 8 Global Stable, ale jestem średnio zadowolony z zarządzania RAMem (szczególnie z trzymania apek po dłuższym czasie) i już trochę MIUI mi się znudziło. Wydaję mi się, że LineageOS stoi najlepiej pod względem stabilności i wsparcia ze wszystkich romów typu AOSP. Czy według was, warto zmieniać system na Lineage lub inny AOSP i czy jakość aparatu mocno słabnie (czytałem że w custom romach jakość aparatu jest trochę gorsza, z kolei na Google Camera wydaje się lepsza)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już od miesiąca jestem na Lineage i po flashowaniu portu MIUI Camera mam kontrolę nad czasem naświetlania, a do zdjęć w dzień Google Camera radzi sobie znakomicie, polecam taką konfigurację. Generalnie trochę są mniej wyraźne zdjęcia, ale za to wygoda tego systemu nad MIUI sprawia, że chyba prędko nie wrócę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...