Sign in to follow this  
mejki

HotSpot ciągle pada.

Recommended Posts

Witam.

Problem zaczął się gdy przeszedłem na androida 6.0. Wprawdzie nie od razu, lecz dość szybko. Na 4.4 działało wszystko bez zarzutów i nigdy ten problem się nie pojawiał. Więc w czym problem?

Odpalam Hotspot, łączę się z laptopa. Połączenie trzyma średnio 1-3 minuty i po prostu rozłącza sieć/połączenie. Nie jest ono ograniczone, nie ma tego pomarańczowego wykrzyknika, po prostu się rozłącza z telefonem. Ponowna próba połączenia kończy się wiadomością iż nie można połączyć z tą siecią. Muszę wyłączyć Hotspot w telefonie, włączyć ponownie i wszystko działa znowu dobrze przez kilka minut.

Co mogło aż tak schrzanić tę funkcję?

Mam podobnie na redmi3.Czasem hotspot działa godzinkę, dwie a czasem przeważnie po wygaszeniu ekranu nie przekazuje danych do laptopa pomimo tego ze połączenie niby jest aktywne i telefon pokazuje połączone urzadzenie. Nie pamiętam jak na miui 7 ale 8 EU aktualizuje prawie na bieżąco i w każdej wersji takie same cuda się dzieją . Nie pomaga wyłączenie oszczędzania energii, alternatywne softy do obsługi hotspota itp. Po obudzeniu ekranu czasem wraca połączenie a czasem pomaga tylko przełączenie w tryb samolotowy i ponowne włączenie hotspota ale przeważnie na krotko. Samo wifi działa bezbłędnie nawet po wygaszeniu na długo ekranu.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this