Skocz do zawartości

Co to za model???!!!


kbik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej coś mi tu nie gra. W telefonie mam napisane że mam Redmi Note 4 z tego co wiem to ten model jest na Mediatek MT6797 Helio X20 - ja mam Snapdragon 625 2GHz octa-core  czyli to powinien być Redmi Note 4X. Ja już nie wiem jaki w końcu mam model.

Na opakowaniu jest napisane Redmi Note 4 Global Version. Czy ktoś mi może pomóc w odpowiedzi na to pytanie?:)

Chcę go odblokować i wgrać odpowiedni MIUI ROM ale teraz nie wiem, który ściągnąć- hehe

0070.jpg

Screenshot_2017-05-08-18-07-13-707_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu widziałem też opakowania, które mialy napisane z boku na pudełku Redmi Note 4X (a ja mam tylko 4) hehe

To jaki mam ściągnąć MIUI ROM

Redmi Note 4X Latest Global Stable Version Fastboot File Download

Redmi Note 4X Latest Global DEVELOPER Version Fastboot File Download

czy możeRedmi Note 4 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download 

czy Redmi Note 4 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download?

Nie chcę uwalić telefonu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zrobić mieć zrootowany telefon aby dobrać się do paru aplikacji, które chcę usunąć.

Nie rozumiem bierzesz się za rotowanie telefonu a nie potrafisz określić jaki masz model telefonu🤔 Następny wpis będzie : Sprzedam "cegłę Redmi note 4

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mistrzu pewnie urodziłeś się z umiejętnościami  rotowania telefonów-gratuluję. Ja się spytałem tylko o w rozszyfrowanie modelu bo mi coś nie pasowało.

Ale jak zawsze znajdzie się ktoś, kto musi napisać o parę słów więcej. Dziękuję za twoją pierwszą odpowiedź, drugą zostawię bez komentarza.

Kiedyś trzeba zacząć - kiedyś musi być ten pierwszy raz z rotowaniem tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...