Jump to content

Snapchat - problem z logowaniem w Mi4C bez roota

ameyuri88
 Share

Recommended Posts

Jestem posiadaczem Mi4C działającym na Androidzie 7.0 NRD90M oraz MIUI 8.2 Stable (8.2.3.0 (NXKCNEC)) bez żadnego roota, ani nawet odblokowanego bootloadera. Po wczorajszym wylogowaniu z aplikacji nie jestem w stanie ponownie się zalogować. Snapchat weryfikuje urządzenie nie sprawdzając nawet poprawności loginu czy hasła, po czym ciągle dostaję informacje: "Oh no! Your login temporarily failes, so please try again later. If your login continues to fail, please visit https://support.snapchat.com/a/failed-login : )". Logowanie na konto z innych urządzeń działa bezproblemowo. Zrobiłem fabryczny reset telefonu, dodałem wszystkie uprawnienia aplikacjom: Snapchata, Google Play i Google Play Services, próbowałem dual apps, starszych wersji Snapchata, zmieniałem hasło do konta, a także testowałem logowanie za pomocą nicku jak i adresu e-mail. Wyczytałem w sieci, że Snapchat broni się w ten sposób przed zrootowanymi urządzeniami, lecz takowego nie posiadam. Nie mam już pomysłów co robić, aby się tam dostać. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? 

Screenshot_2017-05-06-18-12-16-988_com.snapchat.android.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...