Skocz do zawartości
  • 0

Który model Xiaomi 5,5" i 5" wybrać? Pilne i ważne :)


zdzislaw422

Pytanie

Witam i pozdrawiam wszystkich, to mój pierwszy post na forum.

Czytam forum od 4 dni po kilka godzin dziennie i  "nocnie", już tak się zakręciłem jak barana rogi :).

Chcemy z żoną zmienić telefony, obecnie mamy S3 mini. Swoje już przeszły i czas na zmianę. Zainteresowaliśmy się marką Xiaomi i dostawą z Chin. Przeglądamy oferty chińskich partnerów, ale nie możemy się zdecydować na konkretne modele. Wybór jest dość duży.

Chcemy kupić:

Dla żony, minimum 5,5"  w cenie do ok 800 zł netto. Obecnie zastanawiamy się nad Redmi Note 4 Global 4gb/64gb

Dla mnie, 5" - 5,1" w cenie do ok. 600zł netto. Nie mam faworyta.

Koledzy,koleżanki pomóżcie wybrać coś dobrego w tych cenach (bateria, wydajność itp)... bo już mam taki mętlik,że szok a żona naciska żeby kupować.

Smartfony do ogólnego użytkowania. Rozmowy, sms, mms,zdjęcia, filmiki (typowo amatorskie),internet, navi GPS (ważne). Bez skomplikowanych gier. Przepraszam za lamerską wyliczankę, ale już sam nie wiem co mam kupić,pomóżcie wybrać !!!

Edytowane przez zdzislaw422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Krótka piłka:

dla żony - Redmi Note 4 Global/International z LTE B20 3/32 GB lub 4/64 GB (jeśli trzeba więcej)
dla Ciebie - Redmi 4 Pro, Snapdragon 625 3/32 GB lub jeśli zależy Ci na LTE B20 to Redmi 4X Global/International 3/32 GB.
Ja brałbym Redmi 4 Pro, ze względu na szybszy i oszczędniejszy procesor, braku pasma LTE B20 pewnie nawet nie zauważysz (ja mam tel bez niego i nie ma problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki,że pomogłeś w podejmowaniu decyzji.

Dla żony mam już ustalone - Redmi Note 4 Global/International z LTE B20 3/32 GB !!!

Dla mnie, na B20 mi nie zależy aż tak bardzo. Więc wybiorę chyba  R4 Pro. Czy "Oficial Global MIUI 8.1 OTA Upgrade" - to nie jest tzw. syfmiui ?

Edytowane przez zdzislaw422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli masz w planach kupować te dwa telefony naraz to polecam zapoznać się z tym wątkiem, bo duża jest szansa, że po dogadaniu się wyślą Ci oba w jednej paczce omijającej VAT (nie mam z tego żadnej kasy, żeby było jasne):
HKTR - sklep bez VAT (wątek na telchina)

W razie pytań pisz do nich na facebooka. Szybko odpisują.

Edytowane przez jarosword14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy do czego lepszy. Mam dwa w domu, jeden na mtk- co prawda Redmi pro, ale proc ten sam no i Note 4x na snapie i Snap wygrywa tylko jeśli chodzi o zużycie energii. Jest sporo lepiej, natomiast na mtk i tak 5-7 H SOT na dual sim mam. A telefon jest zauważalnie szybszy, lepiej gra na słuchawkach no i ma mtk enginiering Mode. Można sobie pogrzebać w zaawansowanych ustawieniach hardware. Bez roota.

Wysłano z Redmi Note 4x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...