Skocz do zawartości
  • 0

Mi6 czy S7E


ZgredekLCD

Pytanie

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Używany będzie do : 

-FB 
-YT
-IG

-Twitter
-Snap
-przeglądarka (dużo)

-poczta
-czasami gry, jednak bardzo mało
-zdjęcia od czasu do czasu ale lubię dobry aparat
-możliwe że płatności jednak do tej pory nie miałem takiej możliwości
-Nawigacja,mapy(często)
- ciągłe połączenie z internetem dlatego bateria musi wytrzymać przynajmniej jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, Buka37 napisał:

O Mi6 na razie nie da się powiedzieć za dużo, a o S7E wszystko wiadomo. Dodatkowo zastanów się, czy chcesz zakrzywiony ekran.

Zakrzywiony ekran jakoś mnie nie boli, wiem że jak spadnie to mogę nieźle płacić. W Mi6 zależy też dużo jeszcze od software tak mi się wydaje przynajmniej. Czekam jeszcze trochę na jakąś polską recenzję (Pirzu). Chociaż jak już mam tyle czekać to nie wiem czy nie warto jeszcze troszkę poczekać do OP5, jak uważasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

OP5 ma wyjść pod koniec czerwca więc trochę czasu jeszcze jest, Mi6 na pewno będzie korzystniejszy cenowo. Software zazwyczaj na początku leży, tak z miesiąc i będzie ok. S7E już ma dobrą cenę i kupisz go w Polsce, Mi6 na razie jest słaba dostępność i dość wysoka cena, OP5 pewnie po premierze będzie trzeba trochę czekać jak przy OP3T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Buka37 napisał:

OP5 ma wyjść pod koniec czerwca więc trochę czasu jeszcze jest, Mi6 na pewno będzie korzystniejszy cenowo. Software zazwyczaj na początku leży, tak z miesiąc i będzie ok. S7E już ma dobrą cenę i kupisz go w Polsce, Mi6 na razie jest słaba dostępność i dość wysoka cena, OP5 pewnie po premierze będzie trzeba trochę czekać jak przy OP3T.

Według geekbuying cena : 449.99$ http://www.geekbuying.com/item/Oneplus-5-5-5-Inch-8GB-64GB-Smartphone---Black-379084.html

To jakiejś wielkiej różnicy cenowej nie ma, wiadomo pewnie będzie trochę drożej na początku, ale kto wie. Tyle że czekać do czerwca trochę czasu jest. Właśnie to jest największym dylematem, bo mój aktualny telefon umarł. Jednak jeśli warto by było poczekać to bym to przebolał. A jak Twoje zdanie ? Warto czekać czy brać S7E lub też Mi6? Jak tak to które:D?

Edytowane przez ZgredekLCD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Patrząc na to jak w Mi6 potraktowali aparat brałbym S7. Chyba że Ci się nie spieszy to czekaj na więcej recenzji Mi6 żeby się upewnić. 

iPhone to żenada za te pieniądze. Sprzęt dla fanatyków religii Apple. Bez ładowarki z tą mikroskopijną baterią to lepiej z domu nie wychodzić :) Nie powiem ma kilka plusów ale nie za tą kasę. Miałem iPhony i myślałem że będę rzucał tym o ścianę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
56 minut temu, Ryba85 napisał:

Patrząc na to jak w Mi6 potraktowali aparat brałbym S7. Chyba że Ci się nie spieszy to czekaj na więcej recenzji Mi6 żeby się upewnić. 

iPhone to żenada za te pieniądze. Sprzęt dla fanatyków religii Apple. Bez ładowarki z tą mikroskopijną baterią to lepiej z domu nie wychodzić :) Nie powiem ma kilka plusów ale nie za tą kasę. Miałem iPhony i myślałem że będę rzucał tym o ścianę :P 

Haha, aż tak źle ? Jedynie system okay. A co powiesz o OP5 warto czekać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Ryba85 napisał:

Kolega ma OP i jakoś wizualnie mi nie podchodzi. Ale fon jak najbardziej był ok. 

Wizualnie to wygrywa S7E moim zdaniem, jednak czy te 4 GB Ram i procek wytrzyma na najbliższe 3 lata mojego użytkowania?

Natomiast OP5 ciekawi mnie swoją nakładką (bo nigdy nie używałem) i aparatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...