Sign in to follow this  
boroch

Mi5S plus na IBG

Recommended Posts

Witam.
Planuję zakup Xiaomi Mi5s Plus na IBG.
Czy ostatnio ktoś u nich kupował telefon? Czy ubezpieczenie od VAT działa? Ile trzeba czekać na przesyłkę?
Pozdrawiam.

Edited by boroch

Ja kupowałem ostatnio. Przesyłka dochodzi w kilka dni. Wszystko jest niby ok... chyba, że coś jest nie tak ;)

Z resztą przeczytaj mój wątek: 

IBG działa tak samo jak GoldWay. Wszystko jest dobrze dopóki wyjdzie coś nie tak - wtedy próbują wycisnąć z Ciebie jak najwięcej i dać od siebie jak najmniej. W moim przypadku pomogło milion maili i spór paypal. Chcieli mi wcisnąć przesyłkę najtańsza i idącą najdłużej mimio, iż zapłaciłem za DHL i ubezpieczenie a telefon przyszedł uszkodzony. Pomimo pozytywnych opinii na tym forum, ja już tam więcej nie kupie. Wolę dać stówkę więcej w technosie i dochodzić swoich praw w kraju. Jak jesteś świadomy to kupuj.

P.S. Jeszcze to irytujące "myfriend please understand" ...

Edited by Hexia

Pewnie kupiłbym w Technosie, ale nie mają czarnego koloru, a na tym mi bardzo zależy :(

Na Ali niby mają czarne, ale VAT...

W innych chińskich sklepach też braki, albo czarnych nie ma, a są szare, złote i inne .

Dlatego zastanawiałem się nad IBG.

Dzięki za odp. Musze to jeszcze rozważyć.

Może jeszcze ktoś inny podzieli się swoją opinią :)

Jak w technosie nie ma koloru jaki chcesz, to obawiam się, że tylko IBG Ci zostaje z tych pewniejszych źródeł.

kupilem ostatnio na ibuygou czarny 6/128

doplacilem ubezpieczenie od Vat-u, ale chyba niepotrzebnie. zapakowali jak prezent i jeszcze dodatkowo napisali ze to ebook reader za 20 dolcow plus ich faktura byla tez na 20 dolcow dolaczona do przesylki, wyglada wiec na to Urzad Celny sie nie zainteresuje.

sam telefon mega, miuipolska wrzucone, wszystko dziala

Jakbyś nie dopłacił ubezpieczenia to by Ci w taki ładny papier nie zapakowali

Wysłano z Redmi Note 4x