ZduneX25

MIUI 7.5.4

Recommended Posts

14 minut temu, grbrandys napisał:

Tak miałem dodany już telewizor. Sprawdzę u znajomych to dam znać wieczorem czy przy próbie dodania będzie jakiś problem.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Właśnie dodałem nowy TV Philipsa, wszystko poszo sprawnie i szybko.

1 godzinę temu, JacekBB napisał:

Zauważyłem lekkie ścinki mojej ulubionej gry Hero Score.

U mnie ponownie nie małe ścinki w aplikacji... messenger od facebooka -.-

Potrafi tak przywajchować, że pomaga tylko reset. 

U mnie ponownie nie małe ścinki w aplikacji... messenger od facebooka -.-
Potrafi tak przywajchować, że pomaga tylko reset. 

Na mi5 wszystko płynnie działa bez przycięć

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

w specyfikacji ma na 100% zobacz tutaj:
https://www.qualcomm.com/products/snapdragon/processors/625

natomiast po czasie ładowania baterii słabo to wygląda by miał 2.0 nawet. Mój wcześniejszy Mi Note z 2.0 ładuje się 3x szybciej (mniejsza bateria nie powoduje aż takich różnic)

Note 4x nie ma żadnego QC. Zobaczcie chociażby na ładowarkę jaką macie w zestawie. Telefon ładuje się max 5V/2A.

Dzięki @Acid, że w końcu rozwiałeś wszystkie wątpliwości. Redmi to seria budżetowa i byłby za drogi z QC bo wiadomo sprawy licencyjne itp.
A druga sprawa na wykopie jeden mirek zamówił sobie Note 4 Global (SD 625, pasmo B20) i pyta czy soft od nas ze strony dla Note 4X będzie pasował czy po prostu nie ma jeszcze dla tej wersji. Dzięki za odpowiedź!

2 minuty temu, pianta_d napisał:

U mnie wywala aplikację Szukaj, reszta działa dobrze

Tap RN4X

Szukaj to nie działa już od dawna.

19 godzin temu, Heisenberg napisał:

Wydaje mi się, że na miui nie działa. Na YT są filmiki z innym softem (albo innym launcherem) 

Pytanie z innej beczki. Krążą plotki, że Note 4X posiada QC 3.0. Ktoś może mnie uświadomić jak to jest?

Brak licencji. Jedyne rozwiązanie to wgranie innego kernela.

Na moim RN3P mam radon kernel. Wczoraj ładowałem ładowarką QC 3.0 i pojawiła się ikonka QC.Od 2-100% naładował się w ciągu 2h10.

Myślę, że 30 minut szybciej niż na orginalnej ładowarce od Xiaomi.

5 minut temu, waluta napisał:

Brak licencji. Jedyne rozwiązanie to wgranie innego kernela.

Na moim RN3P mam radon kernel. Wczoraj ładowałem ładowarką QC 3.0 i pojawiła się ikonka QC.Od 2-100% naładował się w ciągu 2h10.

Myślę, że 30 minut szybciej niż na orginalnej ładowarce od Xiaomi.

To już wolę zostać przy tym co mam. Nie jest to aż tak długo, a jednak wolę trochę dłużej. Jakoś nie jestem przekonany do takiego szybkiego ładowania. Krążą różne plotki na ten temat.

36 minut temu, Acid napisał:

Będzie. Jeśli jego model w adb shell przedstawia się jako [email protected] to rom dla mido jest.

Ok dzięki. Informację przekazałem

Komuś z R3s też się czasem ekran wybudza podczas rozmowy telefonicznej? Już kilka razy wyciszyłem :/

Na mi5 występuje jakiś problem z BT, w czasie odtwarzania piosenek przez Spotify lubi przerywać. Z tego co pamiętam to przy poprzedniej aktualce parę osób też narzekało na ten problem. Na 7.4.20 problem nie występował.

Edited by amnesia

39 minut temu, Blom napisał:

Już kilka razy wyciszyłem :/

Musisz ponownie skalibrować czujnik zbliżeniowy, czasami tak się robi i kalibracja pomaga.

Przed chwilą, FromWP napisał:

Musisz ponownie skalibrować czujnik zbliżeniowy, czasami tak się robi i kalibracja pomaga.

Bądź moim zbawicielem, i przypomnij mi jak się właziło do menu serwisowego? :D

Jednak wgrałem do R4Pro - nie ma problemów z mi pilotem - czego się obawiałem. Reszta w praniu wyjdzie, na xiaomi.eu piszą o zmniejszonym poborze baterii przez ekran, może SOT się jeszcze poprawi ;-)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

6 minut temu, Blom napisał:

Wejdź z chińskiego, vol+ i power przy włączaniu, potem drugi po prawej od dołu zmienia język.

11 minut temu, Blom napisał:

"wersja jądra" klikasz kilka razy i wchodzisz wtedy do diagnostyki, tam też z tego co pamiętam można skalibrować

49 minut temu, Zeork napisał:

*#*#6484#*#*

W Redmi 3s żeby skalibrować, trzeba wejść przez menu serwisowe. Wchodząc tym kodem można tylko sprawdzić działanie, ale dostępu do kalibracji nie ma.

Błąd bt ciąg dalszy na mi note.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1

MI4C. Mam poważny problem od ostatniej aktualizacji. Po zastosowaniu tej wersji, problem występuje nadal. Otóż wiadomości z mojego telefonu przestały dochodzić do JEDNEGO konkretnego numeru. Do wszystkich innych działają. Ale jak wyślę do tej jednej osoby, w panelu SMS obok wiadomości po chwili pojawia mi się ticker, że wiadomość została odebrana, ale druga osoba nigdy jej nie otrzymuje. Podsumowując:

1) Wiadomości na telefon X dochodzą ze wszystkich numerów prócz mojego
2) Z kolei dzwonienie na telefon X działa bezproblemowo
3) Wiadomości z telefonu X dochodzą bez problemu na mój numer
4) Wiadomości z mojego telefonu dochodzą na wszystkie inne telefony prócz telefonu X

Ktoś ma jakikolwiek pomysł? Oba telefony w tej samej sieci, problem powstał bezpośrednio po aktualizacji.

Edited by batko90

8 minut temu, batko90 napisał:

MI4C. Mam poważny problem od ostatniej aktualizacji. Po zastosowaniu tej wersji, problem występuje nadal. Otóż wiadomości z mojego telefonu przestały dochodzić do JEDNEGO konkretnego numeru. Do wszystkich innych działają. Ale jak wyślę do tej jednej osoby, w panelu SMS obok wiadomości po chwili pojawia mi się ticker, że wiadomość została odebrana, ale druga osoba nigdy jej nie otrzymuje. Podsumowując:

1) Wiadomości na telefon X dochodzą ze wszystkich numerów prócz mojego
2) Z kolei dzwonienie na telefon X działa bezproblemowo
3) Wiadomości z telefonu X dochodzą bez problemu na mój numer
4) Wiadomości z mojego telefonu dochodzą na wszystkie inne telefony prócz telefonu X

Ktoś ma jakikolwiek pomysł? Oba telefony w tej samej sieci, problem powstał bezpośrednio po aktualizacji.

Edited by xxmati96xx
Nie ważne. Nie zauważyłem że dzwonić możesz.

Błąd bt ciąg dalszy na mi note.

Sugeruję odpuścić tygodniowe raporty tego błędu. Już nikt tego nie poprawi w tym modelu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

Sugeruję odpuścić tygodniowe raporty tego błędu. Już nikt tego nie poprawi w tym modelu. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.

Kaszana

Mi max pro, jest dobrze. W zasadzie nie zauważyłem różnicy w stosunku do poprzedniej wersji.

Tap Tap Tap

Mi po aktualizacji zniknęły podglądy obrazków np. Na CDA nie widzę ikonek filmów tylko puste okna. Może ktoś coś?  Dziękuję i pozdrawiam.  (Xiaomi n3 pro prime) 

Edited by Soprano

Było dobrze do teraz. Ekran zwariował. Naciskanie jednego włącza inna funkcje.

Na takie cuda pomaga zablokowanie ekranu lub restart fona. Zdarzyło mi się tak parę razy, ale nie na tym romie.

Tylko restart i pomogło.

34 minuty temu, Soprano napisał:

Mi po aktualizacji zniknęły podglądy obrazków np. Na CDA nie widzę ikonek filmów tylko puste okna. Może ktoś coś?  Dziękuję i pozdrawiam.  (Xiaomi n3 pro prime) 

U mnie na tym samym tel.po aktualizacji, CDA  normalnie pokazuje pełne ikonki filmów - przeglądarka Chrome

Zobacz ustawienia przeglądarki

Guest
This topic is now closed to further replies.