Skocz do zawartości

TWRP/ROOT/XPOSED global stable 8.2.2.0-8.2.10.0 oraz 9.0.5.0


Lamcza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
6 minut temu, skay77 napisał:

Global pobiera ota jakies 30mb i instaluje ale zeby usuwalo twrp hmm na globalu uzywaj ZCX jezeli masz tam dostepne na dany model,ale wiadomo ze na globalu zawsze byly problemy z rotem i recovery

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Mi dziś najpierw pokazało OTA 124mb, pobrało i przez TWRP niby się wgrało, później pokazało iż jednak nie i pobrało 1,5 GB OTA, zainstalowało się przez TWRP ale dziwnym sposobem usuneło mi później i TWRP i roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roota i moze sie zgodze ale twrp,wejdz w adb zainstaluj od nowa 5min roboty ,dla testy potem z tqrp wez zainstaluj caly rom nowy na stary ,watpie aby ci usunelo ,root ci zniknie ale nie twrp ( system nie ma nic do recovery bo to inna partycja) no chyba ze miflash

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, skay77 napisał:

Reklamy zabijaja adway i adblok ale root ,pliku host bez roota tez nie zminisz wiec zawracamy rzeke kijem

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś:), chciałem zamrozić niepotrzebne mi aplikację ale po odpaleniu apki Lucky Patcher uruchamiają mi się w niej same reklamy gier a nie opcje programu, dlatego szukam alternatywnej apki co zamraża aplikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 4.05.2017 o 16:39, Lamcza napisał:

(Zaznaczam tutaj, że do wgrania twrp należy użyć paczki ADB zainstalowanej razem z mi flash, a znajduje się ona  XiaoMi\XiaoMiFlash\Source\ThirdParty\Google\Android)

I tu jest clue sprawy! Com się naklął oraz i tak nielicznych włosów z łysiejącej łepetyny narwał, to moje.

Wgrywanie TWRP za pomocą Fastboot/ADB zainstalowanego wg. tego tutoriala kończyło się: bootloopem, brakiem TWRP, tudzież zablokowaniem bootloadera bez możliwości odblokowania. I kończyło się tak, że musiałem na nowo flashować cały rom MiFlashem i od początku próbować instalować TWRP. I dopiero faktycznie użycie tej paczki, o której pisze Lamcza rozwiązało problemy.

W związku z tym proponuję ten fragment wyboldować i dać na czerwono - to dla takich, jak ja, co to czytać nie umieją ;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gawronik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shamoth

Z komendy ADB czy ręcznie próbujesz uruchomić i nie działa? 

Jeśli ci nie działa nadal oficjalne to zainstaluj bardziej rozbudowane z

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani adb ani z menu uruchamiania twrp nie idzie, w twrp wybieram reboot recovery a ten i tak uruchamia system. Działa jedynie opcja z pwr+vol lub apką z z uruchomionego systemu. Swoją drogą czy tylko u mnie to twrp tak się ślimaczy, zupełnie jak by zarządca cpu zbijał zegar do minimum...

Widziałem tego RedWolf'a ale nauczony doświadczeniem wstrzymam się jeszcze chwilkę ;)

Edytowane przez Shamoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie pytanie:

Na stronie:https://twrp.me/xiaomi/xiaomiredminote4.html

widnieje taka informacja:

"This device uses dm-verity!

This means that swiping to allow system modifications will prevent you from being able to boot if you are using the stock kernel. In order to bypass dm-verity's boot prevention, you will have to install a kernel that has dm-verity disabled in the fstab."

Jak to rozumieć?
Mogę spokojnie instalować TWRP (mido) korzystając z fastboota z tej paczki (STEP1): http://en.miui.com/a-234.html
???
Redmi Note 4 4/64 Global Snapdragon

Edytowane przez pmedela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy jak zechcę zrobić te wszystkie czynności, to czy wyczyści mi system do 0? Czy jak mam to po prostu zmodyfikuje mi conieco. Chciałbym to zrobić, lecz zostawić wszystko co mam w telefonie  (aplikacje,zdjęcia, etc)

#edit

Już zrobiłem i tak :) Ale nie działa mi XPOSED. PRzy instalacji wyskakuje na czerwono ERROR. Telefon to: Xiaomi Redmi Note 4x, wgrałem MIUI POLSKA

Edytowane przez SayHiAndBeMy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Nie wiem czy tu pisać, czy nowy temat. Zainstalowałem MIUI POLSKA i nie mogę nigdzie zadzwonić. Zasięg prawie pełny, przy wyborze numeru wyskakuje "Sieć jest niedostępna". W "Karty SIM i sieć mobilna" wyskakuje BRAK KARTY SIM. Sms weryfikujące aplikacje normalnie wysyłają się automatycznie i przychodzą z kodem, np. aktywacja WhatsApp. Wiecie co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...