Skocz do zawartości

Aparat w Mi6


stereo0

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 25.02.2018 o 13:37, filipO21 napisał:

W trybie auto musisz mieć wystarczająco dużo światła, by się.przelaczyl na drugi. Znowu e manualu klikasz tele i jest drugi odpalony. 

Swoją drogą, tylko mi się wydaje czy bardziej przyjemne dla oka kolory są przy nałożeniu filtra "żywy" . Wczoraj z ciekawości go użyłem i jest lepiej, cieplejsze kolory, lepiej odwzorowane. Jak to u was wygląda?

Niestety nie mogę się zgodzić, właśnie patrzę przez aplikacje aparatu na zdjęcie podkładki i kolory są odrobinę przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

@Rambdal Biorąc pod uwagę, że dwa dni temu porównywałem Mi6 z Honorem 8X i dostał od Honora lekkie baty w słabym świetle to obstawiam, że słabo. Może jak jest jasno to nie ma jakieś wielkiej różnicy, ale przy słabszym świetle dam se palca uciąć, że s7 rozjedzie mi6. Oczywiście mówię tu o standardowej aplikacji aparatu, bo w przypadku instalacji Gcam różnica powinna być sporo mniejsza.

Edytowane przez schreder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, schreder napisał:

@Kamil Kupiec polecisz jakąś konkretną stabilną wersję gcam? Czy w magisk ty wygrywasz te paczkę która tam jest w w programie do wybierania czy jakaś inną? 

Apka do kamery.

 

Moje moduły. 

Screenshot_2018-11-10-12-50-44-524_com.topjohnwu.magisk.png

Możesz też zainstalować jedynie mod Camera2api   u mnie działało bez problemu. I wtedy można wrzucić mod 240fps przy 720p. (https://photos.app.goo.gl/a1RMiCmKHm278i8W9 wideo 240 fps) 

Edytowane przez Kamil Kupiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W moim P10 trochę słabo trzyma bateria co jest irytujące , no i do tego szybkie ładowanie tylko z dedykowanej ładowarki i kabla. Czy warto zmienić na mi6 ? Co jeszcze innego jest w tym rozmiarze i z dobrą bateria ? I czy z aparatem jest tak źle ? P10 jest lepszy od s7(miałem oba ) także spodziewam się że może być źle . Ale żeby chociaż ta batetia trzymala z 6h sot na LTE . Miałem wcześniej redmi 4 pro i miło wspominam , tam 10h nawet wyciskalem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Nocnykochanek napisał:

W moim P10 trochę słabo trzyma bateria co jest irytujące , no i do tego szybkie ładowanie tylko z dedykowanej ładowarki i kabla. Czy warto zmienić na mi6 ? Co jeszcze innego jest w tym rozmiarze i z dobrą bateria ? I czy z aparatem jest tak źle ? P10 jest lepszy od s7(miałem oba ) także spodziewam się że może być źle . Ale żeby chociaż ta batetia trzymala z 6h sot na LTE . Miałem wcześniej redmi 4 pro i miło wspominam , tam 10h nawet wyciskalem .

Czy się opłaca Mi6? Nadal wydajny telefon. Jak najdzie się nówkę to trzeba ponad 1000 zapłacić. A tak to bym wolał już dopłacić do POCO F1 jeśli chcesz dłużej trzymającą baterię lub Mi8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajność to nie problem, Huawei wciąż jest tak samo wydajny no i ma lepszy aparat . A tego mi6 mogę za pińcet złoty kupić. Kupię chyba pobawię się nim trochę i zobaczę .

A no i podane mi8 i poco są za duże takie maksimum to właśnie wymiar mi6 albo p10.

Myślałem że kupię mi9se ale tam podobno też kiepsko z baterią :(

Edytowane przez Nocnykochanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...