Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4A - Brak dźwięku sms


XxRomekxX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam problem z telefonem Xiaomi Redmi 4A. Szukałem już u wujka Google, ale nikt nie ma takiego problemu. Do rzeczy:

Nie działają mi powiadomienia sms. Szukałem w całym telefonie i znalazłem takie opcje jak ustawienia powiadomień sms, ustawień profilu nie przeszkadzać, ustawień dźwięków i wibracji. Wszędzie mam włączone dźwięki i ustanowione powiadomienia na połączenia, smsy i coś tam jeszcze jest. Odznaczyłem wszystko i nadal dźwięku nie ma. Dźwięk dzwonka działa, wibracje również, ale dźwięku sms ( na którym mi zależy - nie ma) są tylko wibracje przy otrzymywaniu wiadomości. Dla tych uciążliwych dodam tylko że nie mam włączonego trybu cichego itd... dźwięk dzwonka i dźwięk wybrany sms jest z karty zewnętrznej. Próbowałem również z dźwiękami systemowymi i również nie działa nic... Ktoś miał taki problem?

 

aaaa... a jeszcze wersja MIUI 8 nie ma żadnych aktualizacji.

 

Jestem bezsilny restartowałem telefon po każdej zmianie i jeszcze kilka innych rzeczy i nic nie pomaga? Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, XxRomekxX napisał:

nikt nie ma pomysłu? A więc serwis? mam telefon dopiero 4 dni... :( masakra...

Serwis nic nie pomoże. A jak masz ustawioną głośność alarmów (powiadomień)?. Jak naciśniesz klawisz zwiększenia głośności, kliknij w strzałkę po prawej. Dodatkowo wybierz dźwięk domyślny, nie plik dźwiękowy z karty sd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...