Skocz do zawartości

Etui i szkło


angry

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 28.06.2017 o 16:52, dev1407 napisał:

dokładnie te etiu mi przyszło i od tego sprzedawcy prawie tydzień czekania, ale to nie istotne, istotne jest to że etui przylega bardzo dobrze wręcz za dobrze... ma taki ostry kant który bardzo skutecznie podchodzi pod szkło Mocolo i je wypycha od ekranu... Szkło chyba nie podróba 40 dychy szkło plomby całe. Przydało by się dosłownie 2 mm krótsze na szerokość szkło to byłby ideał a tak jest jak jest. Z czasem paprochy będą pod nim i te głuche tąpnięcia jak chce się na ekranie coś postukać , do tego szkło pływa. Coś mocny problem z odpowiednim szkłem do naszych tel.

PS. szkło z tej aukcji przyszło takie jak na obrazku z tym że inny rozmiar, po prostu za duże większe nawet od mocolo wychodzi poza ekran

Mam to samo szło odchodzi od ekranu i strasznie się marze kupiłem na allegro etui ze szkłem które kosztowało 4zł ono się tak nie mazało ale odstawało na około ekranu kupiłem mocolo czekałem tydzień i nie jestem zadowolony z tego szkła jak poprzednicy 

Dnia 28.06.2017 o 23:42, LukeCichon napisał:

Ja też miałem z tym problem. Etui z tej aukcji i szkło Mocolo. Poradziłem sobie z tym problemem poprzez spiłowanie tych ostrych kantów etui za pomocą pilnika do paznokci ;).

Zaraz też chyba tak zrobię.

edit: Pilnikiem to trochę ciężko szło, ja zrobiłem papierem ściernym P1000  ;-) 

Czytam ale nikt dopasował idealnego zestawu czyli szkło hartowane dolegające i nie marzące się oraz do tego etui case  

Edytowane przez emilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie odnośnie konkretnego etui i szkła na Redmi 4X. Co powiecie o tych ofertach:

http://allegro.pl/etui-pancerne-bumper-armor-xiaomi-redmi-4x-szklo-i6826348467.html?fromVariant=6826474245

http://allegro.pl/etui-pancerne-karbon-bumper-xiaomi-redmi-4x-szklo-i6801949016.html

Czy któreś z nich jest warte uwagi? Cena zachęca, ale czy to nie za tanio jak na etui+szkło hartowane? Co o tym sądzicie? Które z tych dwóch powinno lepiej zabezpieczyć telefon przed upadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Colinovsky napisał:

Mam do Was pytanie odnośnie konkretnego etui i szkła na Redmi 4X. Co powiecie o tych ofertach:

http://allegro.pl/etui-pancerne-bumper-armor-xiaomi-redmi-4x-szklo-i6826348467.html?fromVariant=6826474245

http://allegro.pl/etui-pancerne-karbon-bumper-xiaomi-redmi-4x-szklo-i6801949016.html

Czy któreś z nich jest warte uwagi? Cena zachęca, ale czy to nie za tanio jak na etui+szkło hartowane? Co o tym sądzicie? Które z tych dwóch powinno lepiej zabezpieczyć telefon przed upadkiem?

Armor ma koleżanka i przeżył upadek na beton chyba z wysokości metra, co do szkła obstawiam że mogą być to takie najtańsze co odstają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armor kupiła też w takiej lub podobnej cenie? Co do szkła hartowanego i etui to kompletnie nie wiem czym się kierować, stąd moje pytania. Tym bardzie jeśli chodzi o szkło, bo tego nigdy nie miałem na telefonie, a teraz jak już jeden rozbiłem, to chcę uważać bardziej na przyszłość. Naprawdę jest jakaś różnica w tych szkłach? I jak to wygląda ze szkłami na Redmi 4X, bo słyszałem, że ten ekran 2.5D jest dość problematyczny dla szkieł hartowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Colinovsky napisał:

Armor kupiła też w takiej lub podobnej cenie? Co do szkła hartowanego i etui to kompletnie nie wiem czym się kierować, stąd moje pytania. Tym bardzie jeśli chodzi o szkło, bo tego nigdy nie miałem na telefonie, a teraz jak już jeden rozbiłem, to chcę uważać bardziej na przyszłość. Naprawdę jest jakaś różnica w tych szkłach? I jak to wygląda ze szkłami na Redmi 4X, bo słyszałem, że ten ekran 2.5D jest dość problematyczny dla szkieł hartowanych?

z tej samej aukcji co podałeś, szkło polecają Mocolo, ale jak nie przeszkadzają ci braki na rantach to może lepiej kupić np. 3mk które np. w prolinie kosztuje 30zł

Edytowane przez matiasmovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, a powiedz mi, jakie to etui jest w dotyku? Tam faktycznie są jakieś dwie osobne części w tym etui i jedna jest z gumy a druga z jakiegoś innego tworzywa sztucznego, czy to tylko tak na obrazku wygląda?

No i co do szkła - ono jest takie, że się kończy przed krawędziami ekranu (tymi zaokrąglonymi), czy wystaje po prostu trochę ponad ekran na tych zaokrągleniach? Bo jeśli to drugie, to dla mnie całkowicie odpada, a pierwsza opcja jest w porządku.

Edytowane przez Colinovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Colinovsky napisał:

Okej, a powiedz mi, jakie to etui jest w dotyku? Tam faktycznie są jakieś dwie osobne części w tym etui i jedna jest z gumy a druga z jakiegoś innego tworzywa sztucznego, czy to tylko tak na obrazku wygląda?

kiedyś widziałem filmik o jakimś podobnym etui to wyglądało na część gumową w środku i plastikową na wierzchu, najlepiej na yt wpisać coś pokroju "case redmi 4/4x" i pewnie wyskoczy tego od groma

Podobno 3mk robi tak że szkło nie nachodzi na zaokrąglenia tylko tam gdzie jest płaskie i chyba zakrywa sam ekran ekran od krawędzi do krawędzi [czyli bez czarnych ramek] ale głowy za to dać nie mogę, może się ktoś wypowie co ma to 3mk

Edytowane przez matiasmovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Colinovsky napisał:

Mam do Was pytanie odnośnie konkretnego etui i szkła na Redmi 4X. Co powiecie o tych ofertach:

http://allegro.pl/etui-pancerne-bumper-armor-xiaomi-redmi-4x-szklo-i6826348467.html?fromVariant=6826474245

http://allegro.pl/etui-pancerne-karbon-bumper-xiaomi-redmi-4x-szklo-i6801949016.html

Czy któreś z nich jest warte uwagi? Cena zachęca, ale czy to nie za tanio jak na etui+szkło hartowane? Co o tym sądzicie? Które z tych dwóch powinno lepiej zabezpieczyć telefon przed upadkiem?

witam ja kupiłem z tej aukci to etui karbowane czarne razem ze szkłem szkło nie pasuje w ogóle a etui takie sobie  jest grube i otwór na czytnik linji papilarnych srednio działa bo za grube jest etui  ja więcej bym tego nie kupił a po za tym od tego sprzedawcy  od tego sprzedawcy przesyłka za 15 zł doszła dopiero po 8 dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co mówicie, to bardzo kiepsko... Przydałoby się pogadać z kimś, kto posiada ten telefon i korzysta z jakiegoś dobrego szkła hartowanego i pasującego etui. Własnie też się obawiałem o ten czytnik linii papilarnych, a jednak fajnie, żeby to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kris259 napisał:

witam ja kupiłem z tej aukci to etui karbowane czarne razem ze szkłem szkło nie pasuje w ogóle a etui takie sobie  jest grube i otwór na czytnik linji papilarnych srednio działa bo za grube jest etui  ja więcej bym tego nie kupił a po za tym od tego sprzedawcy  od tego sprzedawcy przesyłka za 15 zł doszła dopiero po 8 dniach

a to etui zachodzi do góry ponad ekran że jak upadnie to się zatrzyma na etui zamiast uderzyć ekranem o podłogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, matiasmovie napisał:

a to etui zachodzi do góry ponad ekran że jak upadnie to się zatrzyma na etui zamiast uderzyć ekranem o podłogę?

to etui zachodzi na ekran  tak prawie milimetr  tylko ze z tyłu jest grube i już czytnik linji papilarnych już nie za każdym razem odczyta i trochę  śliskie jest  ja tego nie polecam 

redmi2.jpg

redmi 1.jpg

redmi 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś takie uniwersalne ten sprzedawca wcisnął odstaje bo bokach i jeszcze po za tym deczko za małe szkło firmy  wozinsky a  to nie polecam lepiej coś poszukać u chińczyków za mniejszą cene za to swoje zapłaciłem z przesyłką co 8 dni szła 35 zł he he

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/etui-hybrid-armor-xiaomi-redmi-4x-szklo-9h-i6864400254.html

A co sądzicie o tej aukcji? Jak tak słucham, to mam wrażenie, że każde takie etui może być za grube na ten czytnik linii papilarnych. Ale już pomijając ten fakt, co sądzicie o tej opcji? W dalszej części o szkle hartowanym jest zapisany fakt, że będzie mniejsze od ekranu z uwagi na zaokrąglone krawędzie. Myślicie, że tak faktycznie będzie, czy jednak może odstawać na krawędziach? Wolałbym, żeby szkło było mniejsze od ekranu niż żeby wystawało na zaokrągleniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kris259 napisał:

jakieś takie uniwersalne ten sprzedawca wcisnął odstaje bo bokach i jeszcze po za tym deczko za małe szkło firmy  wozinsky a  to nie polecam lepiej coś poszukać u chińczyków za mniejszą cene za to swoje zapłaciłem z przesyłką co 8 dni szła 35 zł he he

2.jpg

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-etui-karbon-case-szklo-9h-i6873227055.html czy to jest to etui, które kupiłeś?

Edit: przepraszam za dwa posty pod sobą, teraz nie jestem w stanie tego usunąć, jak będzie możliwość, to złączcie je po prostu ze sobą, a ja postaram się na przyszłość nie popełnić tego samego błędu - na innych forach automatycznie dołączało nowy post do starego, stąd moja pomyłka :D

Edytowane przez Colinovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-etui-4-x-nevi-szklo-ekran-i6770592595.html#thumb/1 - ja polecam to etui, z tyłu ma inaczej wycięte i nie przeszkadza to w używaniu czytnika, co do szkła wielkość jest idealna ale niestety szkło średnio przylega bo z lewej i prawej strony mam powietrze jakby nie dokleja się, ale to nie wina etui tylko słabej jakości szkła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Xentis napisał:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-etui-4-x-nevi-szklo-ekran-i6770592595.html#thumb/1 - ja polecam to etui, z tyłu ma inaczej wycięte i nie przeszkadza to w używaniu czytnika, co do szkła wielkość jest idealna ale niestety szkło średnio przylega bo z lewej i prawej strony mam powietrze jakby nie dokleja się, ale to nie wina etui tylko słabej jakości szkła

To co wysłałeś to jest to samo co wysłałem ja, z tym, że do innych telefonów. Ja szukam do Redmi 4X, a Ty podałeś do Note'a. Zobacz gdzie jest aparat na zdjęciach z Twojego linku a gdzie z mojego. :D

Czyli mówisz, że samo w sobie to etui jest w porządku? Może jakoś ogarnę ten czytnik - na razie jeszcze nie kupiłem telefonu, ale już szukam wszystkiego, żeby niedługo zebrać się do zakupu. :D

Jakie szkło będzie lepsze Waszym zdaniem w codziennym użytkowaniu - takie, które jest naklejone na całość, razem z tymi czarnymi paskami u góry i na dole (co moim zdaniem jest kompletnie bezsensowne, wolałbym całe przeźroczyste), czy takie, które będzie tylko na płaskiej części ekranu, poza zaokrąglonymi bokami? Chciałbym poznać Waszą opinie jako użytkowników takich szkieł, jakie wady/zalety widzicie w danej opcji. Może mi to trochę rozjaśni sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Colinovsky napisał:

To co wysłałeś to jest to samo co wysłałem ja, z tym, że do innych telefonów. Ja szukam do Redmi 4X, a Ty podałeś do Note'a. Zobacz gdzie jest aparat na zdjęciach z Twojego linku a gdzie z mojego. :D

Czyli mówisz, że samo w sobie to etui jest w porządku? Może jakoś ogarnę ten czytnik - na razie jeszcze nie kupiłem telefonu, ale już szukam wszystkiego, żeby niedługo zebrać się do zakupu. :D

Jakie szkło będzie lepsze Waszym zdaniem w codziennym użytkowaniu - takie, które jest naklejone na całość, razem z tymi czarnymi paskami u góry i na dole (co moim zdaniem jest kompletnie bezsensowne, wolałbym całe przeźroczyste), czy takie, które będzie tylko na płaskiej części ekranu, poza zaokrąglonymi bokami? Chciałbym poznać Waszą opinie jako użytkowników takich szkieł, jakie wady/zalety widzicie w danej opcji. Może mi to trochę rozjaśni sytuacje.

Faktycznie mój błąd XD 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-etui-nevi-szklo-caly-ekran-i6877856566.html#thumb/1 - to aukcja gościa u którego ja kupiłem tyle że właśnie do innego modelu, ale pewnie u niego to etui jest dobrej jakości więc mógłbyś spróbować, jakościowo naprawdę jest dobre, przyciski na boku są wyczuwalne i delikatne, z przodu też nic nie odstaje od ekranu, u mnie grubość na czytnik nie jest jakaś duża i jakby było na sam czytnik to myślę że też bez problemu.

Co do szkła to prawda lepsze byłoby całe przezroczyste, bo teraz jak mam z tymi ramkami u góry i na dole, to jak przyklejałem to żeby u góry było widać diodę, a na dole nakleiło się tak że przyciski się nie podświetlają, jeden wcale, inny w połowie, środkowy też w jakiejś tam części, więc niezbyt ciekawie mimo że szkło jest naklejone ładnie prosto.

Edytowane przez Xentis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Xentis napisał:

Faktycznie mój błąd XD 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-etui-nevi-szklo-caly-ekran-i6877856566.html#thumb/1 - to aukcja gościa u którego ja kupiłem tyle że właśnie do innego modelu, ale pewnie u niego to etui jest dobrej jakości więc mógłbyś spróbować, jakościowo naprawdę jest dobre, przyciski na boku są wyczuwalne i delikatne, z przodu też nic nie odstaje od ekranu, u mnie grubość na czytnik nie jest jakaś duża i jakby było na sam czytnik to myślę że też bez problemu.

Co do szkła to prawda lepsze byłoby całe przezroczyste, bo teraz jak mam z tymi ramkami u góry i na dole, to jak przyklejałem to żeby u góry było widać diodę, a na dole nakleiło się tak że przyciski się nie podświetlają, jeden wcale, inny w połowie, środkowy też w jakiejś tam części, więc niezbyt ciekawie mimo że szkło jest naklejone ładnie prosto.

Z tego co wiem, to w Redmi 4X zwykłym te przyciski w ogóle nie świecą, więc kij z tym w sumie. Ale da się to nakleić tak, żeby faktycznie było dobrze i nic nie zakryć? Sam montaż jest w miarę do ogarnięcia przez osobę, która nigdy tego wcześniej nie robiła? Bo teraz mam dylemat, czy brać tą aukcje co Ty podałeś, czy drugą, podobną, ale ze szkłem, które jest tylko na płaską część ekranu (nie dochodzi do końca na te zaokrąglone krawędzie). Z drugiej strony, jak szkło nie będzie na całość, to te krawędzie mogą zostać łatwiej uszkodzone, a to też minus tej opcji, w sumie nawet spory minus. Mógłbyś wysłać jakąś fotke swojego telefonu? Chodzi mi żeby ta góra i dół była wyraźnie pokazana, chcę wiedzieć jak to wygląda po prostu. Dwa zdjęcia osobno góry i dołu będzie idealnie, jeśli byś mógł, będę wdzięczny. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to jak nie święcą to jeszcze lepiej to nie musisz się nawet o nie martwić bo szkło i tak ma własne przyciski a moje się akurat nie pokryły i dlatego źle wygląda jak świecą. Naklejając to szkło będzie musiał wziąć pod uwagę tylko diodę i aparat więc z tym to nie ma problemu i niczego nie zakryjesz, gdzie jest dioda w 4x? Też u góry? Ja naklejałem szkło drugi to nie jest jakiś duży problem odrobina cierpliwości i ładnie się naklei, dobrze jest jak dołączają do szkła takie dwie tasiemki to można sobie nakleić z tyłu a potem do szkła i szkło działa na zasadzie drzwi i wtedy można sprawdzić czy pasuje jak pasuje to odklejasz folię i naklejasz szkło. No właśnie szkoda trochę krawędzi, często zdarza się telefon właśnie uderzy w krawędź i nie wiem czy to czasem nie poszłoby dalej mimo szkła.

http://imgur.com/a/EXciJ - tutaj masz parę zdjęć, u mnie niestety to szkło jest dość słabej jakości i jak widać na bokach coś się nie dokleja, więc czekam na nowe od Chińczyków tym razem, więc trochę na nie poczekam

Edytowane przez Xentis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Xentis napisał:

A no to jak nie święcą to jeszcze lepiej to nie musisz się nawet o nie martwić bo szkło i tak ma własne przyciski a moje się akurat nie pokryły i dlatego źle wygląda jak świecą. Naklejając to szkło będzie musiał wziąć pod uwagę tylko diodę i aparat więc z tym to nie ma problemu i niczego nie zakryjesz, gdzie jest dioda w 4x? Też u góry? Ja naklejałem szkło drugi to nie jest jakiś duży problem odrobina cierpliwości i ładnie się naklei, dobrze jest jak dołączają do szkła takie dwie tasiemki to można sobie nakleić z tyłu a potem do szkła i szkło działa na zasadzie drzwi i wtedy można sprawdzić czy pasuje jak pasuje to odklejasz folię i naklejasz szkło. No właśnie szkoda trochę krawędzi, często zdarza się telefon właśnie uderzy w krawędź i nie wiem czy to czasem nie poszłoby dalej mimo szkła.

http://imgur.com/a/EXciJ - tutaj masz parę zdjęć, u mnie niestety to szkło jest dość słabej jakości i jak widać na bokach coś się nie dokleja, więc czekam na nowe od Chińczyków tym razem, więc trochę na nie poczekam

Myślę, że uderzając w krawędź poszedłby wyświetlacz, a szkło hartowane nic by nie dało, więc chyba lepiej na całość. Nie wygląda to źle u Ciebie, tylko ciut się odkleja, no ale poza tym jest w porządku. Chyba już wiem co zamówię, liczę, że dam radę to przykleić. ;) Co do tego przyklejania na zasadzie drzwi - to chyba jestem w stanie zrobić nawet jeśli oni mi nie dadzą tego w zestawie, choćby zwykła taśma klejąca i da radę. Fajny pomysł, spróbuję tego może. Dzięki za pomoc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2017 o 20:22, Xentis napisał:

A no to jak nie święcą to jeszcze lepiej to nie musisz się nawet o nie martwić bo szkło i tak ma własne przyciski a moje się akurat nie pokryły i dlatego źle wygląda jak świecą. Naklejając to szkło będzie musiał wziąć pod uwagę tylko diodę i aparat więc z tym to nie ma problemu i niczego nie zakryjesz, gdzie jest dioda w 4x? Też u góry? Ja naklejałem szkło drugi to nie jest jakiś duży problem odrobina cierpliwości i ładnie się naklei, dobrze jest jak dołączają do szkła takie dwie tasiemki to można sobie nakleić z tyłu a potem do szkła i szkło działa na zasadzie drzwi i wtedy można sprawdzić czy pasuje jak pasuje to odklejasz folię i naklejasz szkło. No właśnie szkoda trochę krawędzi, często zdarza się telefon właśnie uderzy w krawędź i nie wiem czy to czasem nie poszłoby dalej mimo szkła.

http://imgur.com/a/EXciJ - tutaj masz parę zdjęć, u mnie niestety to szkło jest dość słabej jakości i jak widać na bokach coś się nie dokleja, więc czekam na nowe od Chińczyków tym razem, więc trochę na nie poczekam

Mam to samo etui i szczerze mogę polecić, ładnie wykonane, dobrze spasowane, faktycznie trochę przeszkadza jeśli chodzi o czytnik linii papilarnych ale jego największa wada to to, że jest zbyt dobrze dopasowane... tak, miałem szkło moccolo ale niestety etui zaczęło podnosić mi szkło do góry po jednej stronie, aż szło całkiem odpadło :/

Samo szkło moccolo jest ok, choć strasznie się palcuje, szkoda ze nie jest milimetr węższe bo z tym etui wyglądało to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, to mój pierwszy post :)

Etui mam TPUCarbon - kupiłem z takiej dość górnej półki cenowej czyli około 35zł żeby nie trafić na podróbę. Wszak do poprzedniego tel. sgs3 miałem UAG za 120 zł - ten to dopiero był pancerny. rzucałem telefonem jak ścierą :D Ale w końcu pękł - jednak pęknięcie to nie robiło żadnej rożnicy.
Tak czy inaczej, TPUCarbon ogólnie jest w miarę solidny, jednak nie tak już pancerny - ale UAG to sprzęt wojskowy, telefon mogl spaść z 3-5 metrów i nic. Przy codziennym uzytkowaniu raczej nie jest to potrzebne, a i mniej w kieszeni to przyjemniej. E Jednak powinien zapewnić ochronę przed upadkami - o ile ktoś nie rzuca telefonem parę razy do roku... Wygląd przepiękny, carbonowe wstawki i całe "plecki" , cudo.  Ogólnie ranty mogłyby wystawać 1mm bardziej i było by więcej ochronki ekranu.

Co do szkła, pierwsze które kupiłem było Pro Glass z czarnymi ramkami - porażka. Było za duże, miało klej tylko na rantach i psuło strasznie jakość ekranu.
Po 3 godzinach szukania w sieci, kupiłem polskiej produkcji 3mk flexible glass 7h - jest bardzo spoko .Żałuje tylko, że nie wypuścili 9h. Bo to 7h dość szybko łapie ryski które widać pod słońce. Więc pewnie za jakiś czas wymienię, może wymyślą jakies fajne szkiełko do tego telefonu bo do tej pory nie spotkałem. A flex glass zakrywa niemal cały przedni panel i nie odstaje, no może w jednym rogu pół mm ale tego nawet nie widać. Także powyższe etui + szkiełko/pół folia, są spoko i są pewniakiem. Inne szkła które przymierzałem, odstawały strasznie od rogów ekranu i były przez to tragicznie brzydkie.

I tak jak w powyższym poście, szkła "malowane" na rogach moga być za duże i w połączeniu z dobrze dopasowanym etui, będą podważone. Wada konstrukcyjna szkła IMO. Flex glass odstaje hm jakieś 2 mm od brzegu co sprawia że szkła nie widać ( jest cienkie ale chroni, bo solidne ), etui go nie podważa i też nie odkleja się od brzegow. poelcam

Edytowane przez emper0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, redi napisał:

A jakie pełne etui polecacie, bo Nillkin nie chroni za bardzo od dołu i góry. Chociaż bardzo ładnie wygląd i jest cienkie.

Polecam Karbonowe, w postach wyżej są zdjęcia. Na żywo wygląda dużo lepiej i jest bardzo dobrze dopasowane, niestety wtedy nie możesz kupić szkła na cały ekran bo to etui podważa szybkę i po czasie szkło odpada albo wchodzą paprochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam zestawu ipaky + szkło mocolo . I wydaje mi się że zestaw idalnie do siebie pasuję . Ipaky nie powoduję że szkło jest podważane lub coś w tym stylu , całość bardzo fajnie do siebie pasuję . Telefon wygląda estetycznie , dobrze się go trzyma . Co do ochrony to się nie wypowiem nie testowałem upadków :)

plusy i minusy szkła mocolo są dobrze znane i nie będę się tu rozpisywał . Nadal tylko nie rozumiem jak szkło które kosztuję 2-3 dolary jest trwalsze niż szkła montowane fabrycznie .. Redmi po kilku dniach noszenia go w kieszeni złapało dwie ryski , mocolo po 1,5 miesiąca nadal perfekcyjnie gładkie . Rozumiem że w Redmi nie ma za pewne jakiegoś ekstra szkła ale i gorilla lubi się porysować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast skusiłem się na to: https://www.x-kom.pl/p/367426-folia-ochronna-na-smartfon-3mk-flexible-glass-3d-matte-coat-do-redmi-4x.html#specification Muszę przyznać, że jestem zadowolony z zakupu. Wszystko ładnie siedzi, nie odstaje, łatwy montaż.

W odwodzie mam też etui MSVII jakbym potrzebował na jakieś ekstremalniejsze wojaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...