Skocz do zawartości

Problem po aktualizacji


Arturo.sz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po zrobionej wczoraj (18.05.2014) aktualizacji, wyłączył sie czujnik zblizeniowy, tzn. podczas rozmawiania ekran nie blokuje się i policzkiem wyciskam jakieś bzdury. Szukałem w ustawieniach, ale nie znalazłem możliwości uruchomienia tego.

Proszę o info, czy jest to przypadłość aktualizacji, czy też można to jakoś włączyć.

Proszę też o info, jaką aplikację zainstalować, żebym miał zpowrotem pisanie głosowe, ale takie, które jest przyklejone do klawiatury systemowej, a nie takie, które istnieje jako osobna aplikacja. To mi zniknęło po poprzedniej aktualizacji.

 

Dzięki za pomoc, pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Redmi ciągle ten sam problem niezależnie od ROMu... Na połowie lub nawet większej ilości modeli edycji 2.(Samsung) lub 3.(Toshiba) nie działa poprawnie czujnik zbliżeniowy. Raz zadziała, raz nie, raz po aktualizacji nie działa, raz działa... Po prostu Xiaomi łagodnie mówiąc zawaliło sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli po aktualizacji w Redmi czujnik zaczyna wariować, wystarczy wyłączyć telefon, wyjąć baterię na ok. 20 sekund, po tym zabiegu włączyć i mamy spokój do następnych aktualizacji. Tak samo postępujemy jeżeli po naklejeniu szkiełka, tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...