Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 13.08.2018 o 11:43, Morfeusz napisał:

Fajnie aby był poradnik który pokazuje co w samej nakładce Mi czy androidzie  można wyłączyć kiedy z czegoś nie korzysta się, bo nie chcę coś uwalić.

Myślę, że taki poradnik nie byłby uniwersalny bo każdy używa telefonu po swojemu. Po prostu ubijasz to czego nie chcesz lub wydaje Ci się, że jest niepotrzebne. Systemowego procesu raczej nie ubijesz z poziomu standardowego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 9/10/2018 at 3:04 PM, marioforever said:


 

 


Jak miałeś całą noc włączone wi-fi to się nie dziw. Mi przez noc spada od 1- 3% przy wszystkim wyłączonym.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

Problem polega na tym, że niezależnie czy mam wszystko włączone czy tryb samolotowy, to od ostatnich aktualizacji spada mi w nocy koło 10%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






:-( To nie mam pomysłu co może drenować baterie. Przej jakiś czas miałem ze podczas ładowania telefonu leżał wyłączony, a na wykresie baterii pokazywało ze telefon i ekran był cały czas wybudzony. Kilka restartow i narazie spokoj.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 9/11/2018 at 6:44 PM, marioforever said:


:-( To nie mam pomysłu co może drenować baterie. Przej jakiś czas miałem ze podczas ładowania telefonu leżał wyłączony, a na wykresie baterii pokazywało ze telefon i ekran był cały czas wybudzony. Kilka restartow i narazie spokoj.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

 

On 9/12/2018 at 8:01 AM, Kanio said:

któras aplikacja napewno

Najnowsza aktualizacja (9.6.5) rozwiązała ten problem. Przez całą dzisiejszą noc na trybie samolotowym nie spadł mi nawet 1% baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/2/2018 at 11:27 AM, 6ink said:

Telefon w trybie samolotowym? A co z budzikiem, ważnym telefonem od kogoś bliskiego, sms-em? Tryb samolotowy to chyba tylko do samolotu.

Budzik działa w samolotowym ,a gdy idę spać, to chcę mieć spokój a nie telefony i smsy. Niech poczekają aż się obudzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 hours ago, Netoper said:

Przy grach procek na pełnych obrotach chodzi praktycznie cały czas, a za tym idzie większa konsumpcja prądu, objawy masz uwalonej baterii, AccuBattery prawdę Ci powie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

22 hours ago, Layto7 said:

Zainstalowane,  zobaczymy.  Zauwazylem ze jak nie gram w zadna gre to procenty wolniej spadaja mimo ze korzystam z roznych programow

Ktoś ma pomysł jak ustawić tą aplikację, żeby nie wywalało jej z pamięci i ciągle monitorowała? Telefon mi regularnie ją czyści z pamięci i nie zbiera danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Netoper said:

Trza ją dodać do autostartu i wyłączyć dla niej oszczędzanie baterii, i w uprawnieniach samej apki pozwolić na rozpoczynanie w tle.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki tak zrobiłem. Jeszcze wyłączyłem czyszczenie pamięci po zablokowaniu telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z energią w redmi 4x.  Bateria sterczy na 8 h czuwania  albo 2 h pracy .  Nie jest to wina baterii - tak myślałem i wymieniłem na nową , problem nie ustąpił. Robiłem twardy reset i nie instslowlaem aplikacji właścisie i rezultat ten sam. Zainstalowałem accu bartery i zużycie na poziomie 800-1000 mAh /h . Nie mam kompletnie pojecia co jest nie tak ale nie jest to bateria.  Dodam że żona ma ten sam telefon i ma ten sam problem. Ktoś ma jakiś pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. 

Jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi 4x od kwietnia 2018 i staram się nie narzekać.

Jednak wczoraj ok. 18 telefon naładowany do 100% i zacząłem oglądać filmiki na YouTube z 3/4 jasności ekranu. Poogladane z ok. 2h, nocka tel. w uśpieniu i jak widać o tej porze bateria 22% (pisząc tego posta). 

Pytanie czy wg. Was specjalistów wszystko gra? Czy zużycie w niecałą dobę (do 18:00 jeszcze daleko...) przy praktycznie oglądaniu YouTube i szperaniu ogólnie internetu to normalne? Dodałem parę screen bo widzę że to może pomóc.

Dzięki za pomoc i radę.

Screenshot_2018-11-05-12-37-52-353_com.android.settings.png

Screenshot_2018-11-05-12-38-18-886_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-05-12-38-34-951_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-05-12-38-41-930_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-05-12-38-49-649_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do jakiegoś czasu mam problem z baterią , a stało się to po zmianie romu z miuipolska na lineageos. Gdy powróciłem do miui bateria zaczęła się szybciej rozładowywać, przed zmiana mialem sot 8~9 h (około 10% bateri na 1h włączonego ekranu ) teraz przy 55% stanu bateri mam sot 2,5 h. Aplikacje te co zawsze nic nowego. Co moze byc przyczyna , testowalem juz kilka wersji systemu.

Screenshot_2018-11-06-17-04-20-453_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-06-17-04-28-677_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-11-06-17-04-34-498_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...