Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dzięki Panowie, skoro piszecie, że ten typ tak ma to odpuszczę sobie reklamowanie. Nie jestem fanem żadnej marki, po prostu po szajsungu j5 z baterią chyba 2100 i Z3 przy baterii 4100 w 4X liczyłem na dużo więcej, tymczasem jest nawet trochę gorzej niż na J5, za to lepiej niż na Z3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dzięki Panowie


Srednio 2,5 dnia przy normarlnym korzystaniu tez mi trzyma czasami do 3 dni a soty odziwo oglafdajac caly dzien youtube udalo mi sie wycisnoc 8h gdzie przy internecie i grach wyciskam 5-6h sot. Widze ze ten nowy system 9.5.4 bardzo zjada baterie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstaluj jakies aplikacje monitorujace typu wakelock detector a najkepiej to amplify. Nie jestes czasem w strefie slabego zasiegu? Jesli gubisz zasieg co chwile lub odpala ci sie roming na inne sieci to baterie drenuje az milo.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, w pracy zasięg ok, w domu już gorzej, podczas rozmowy z wewnątrz domu muszę podchodzić do okna, bo przerywa, na j5 było lepiej, ale cóż tego nie poprawię, tak zrobiono 4x. Co do softu, zainstalowałem xiaomi.eu 9.5.2 i oczywiście niewiele to zmieniło, tyle, że soft fajniejszy i ten asystent do przyjęcia, chyba że on też pożera baterię, ten licznik kroków np. Nie mam root'a , chociaż ten wakelock detector  jest w wersji light bez root. Jak sprawdzić czy odpala mi się rooaming na inne sieci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, sprzetowiec90 napisał:

Wersja 8.5.2 jest dobra? Czy aktualizowac do najnowszej? Zalezy mi glownie na bateri przy lte z wlaczonym wyswietlaczem. A taka akurat mam zainstalowana.

Raczej zostań na ty co masz i poczekaj na miui 10, zresztą poczytaj, przynajmniej ostatnie strony z tego wątku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2018 o 15:49, wlader napisał:

Dzięki Panowie, skoro piszecie, że ten typ tak ma to odpuszczę sobie reklamowanie. Nie jestem fanem żadnej marki, po prostu po szajsungu j5 z baterią chyba 2100 i Z3 przy baterii 4100 w 4X liczyłem na dużo więcej, tymczasem jest nawet trochę gorzej niż na J5, za to lepiej niż na Z3.

Nie wierzę że gorzej niż na tym samsungu, jskis wadliwy model 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ziutek11113 napisał:

Nie wierzę że gorzej niż na tym samsungu, jskis wadliwy model 

Na pewno nie lepiej, zresztą mam trochę dość bawienia się tym tel., wnikania czy mam czas pracy na baterii porównywalny z innymi użytkownikami 4x, szukania i testowania ustawień podobno poprawiających sytuację, oszczędzania i nie użycia baterii, ograniczania i usuwania z autostartu apk i wracania do tego co było, bo coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chciałbym aby pozostały powiadomienia: sms, mms, whatsapp, połączenia telefoniczne - żadnej pogody, nowości z google, ze sklepu Play, YT czy jeszcze innych aplikacji działających w tle i  zżerających baterię. Ciągle jakieś powiadomienia przychodzą o propozycjach, nowościach  itp. a czego w ogóle nie potrzebuję.  Wcześniej nawet 4 dni mogłem dociągnąć, teraz 2 dni coraz rzadziej uzyskać. Wcześniej 8-9 godz na włączonym ekranie - teraz niecałe 6 a coraz częściej mniej niż 5. Telefon mam chyba 4 miesiące. Niby coś tam wyłączyłem, ale jak widać nie do końca. Może ktoś mnie poinstruować jak to wszystko wyłączyć? Siedzę na globalu 9.6.2.0.  

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Morfeusz napisał:

Ciągle jakieś powiadomienia przychodzą o propozycjach, nowościach  itp. a czego w ogóle nie potrzebuję.

Skąd te powiadomienia? Może zainstalowałeś jakąś syfiastą aplikacje i teraz zżera Ci baterię w tle. Patrzyłeś w ustawieniach jakie aplikacje pracują cały czas w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie powiadomienia z usług google, więc jakieś wydarzenia na świecie czy YT - propozycje że coś nowego się pojawiło do obejrzenia. Wszedłem w panel sterowania, wyłączyłem w większości usług dane mobilne i wifi, czy wyskakujące okna. Fajnie aby był poradnik który pokazuje co w samej nakładce Mi czy androidzie  można wyłączyć kiedy z czegoś nie korzysta się, bo nie chcę coś uwalić. . Mam zainstalowanego: Whatsappa, CM Browser, Via Browswer i Quickshortcutmaker z którego także powyłączałem co nie co,   więc generalnie nic szczególnego. Zobaczymy jak teraz będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...