Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.08.2017 o 22:49, ciastomir napisał:

Ja to zrobilem na swiezym systemie. Raz odpalonym i reboot do recowery od razu. Moze ma to znaczenie? Na "uzywanym" pojawiaja sie jeszcze 2 dodatkowe pliki: batterystats-daily.xml i batterystats-checkin.bin. Jak wczesniej robilem jakies manewry zeby ustalic co jest grane, to je zauwazylem. Ale nie wywalilem ich, tylko zmienilem im nazwy (jakby co;)) i tez zadzialalo, tylko system nie ten byl co chcialem, wiec i tak musialem go wywalac i od nowa kombinowac. Tyle sam ustalilem. Powodzenia.

aha... jak kasowalem/zmenialem nazwy plikow i ogolnie bylem w twrp to ladowarka byla podpieta, ale jak sie system resetowal, to juz wyciagnalem kabel. Ja wiem... detal i pier**la, moze bez znaczenia, ale nauzeralem sie z ta bateria i moze komus oszczedze kombinowania.

Właśnie, też myślałem nad usunięciem tych 3 plików ale trochę się bałem, że coś się jeszcze bardziej popierdzieli;/ ale spróbuje jeszcze raz usunąć wszystkie te pliki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ziku90 napisał:

Global 8.2.1.0, usunięcie tych 3 plików bez wipe czy factory reset nic nie zmieniło.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

ok dzięki, w takim razie spróbuje na miui Polska, a jak nie to tel idzie na gwarancje bo to są jaja jakieś z tym zarządzaniem baterią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam problem z moim fonem Note 4x. W nocy podłączyłem go pod ładowarkę, rano patrzę a tam nic nie naładowane. Podłączałem kilkakrotnie i nic nie ładuje. Zmieniłem ładowarkę na inną i r.ównież nic. Podłączyłem pod PC i również nic nie reaguje. Zauważyłem że ładuje się dopiero gdy jest wyłączony. Po włączeniu nadal nie reaguje na ładowarkę.

Mam MIUI 8.2.1.0 (MBFMIDL). Czy mam go oddać na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bateria bardzo fajnie trzyma tylko dlaczego system android tak dużo ciągnie baterii? u was też tak jest, że po naładowaniu odłączeniu ze 100% spada na 99% po jakichś 2 minutach? choć potem trzyma dobrze 

Ten typ tak ma chyba mi po załadowaniu do 100% i odłączeniu ładowarki niecałe 5 minut używanie telefonu i mam 99% i widocznie ten typ tak ma...

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2017 o 23:06, piotrino napisał:

Ten typ tak ma chyba mi po załadowaniu do 100% i odłączeniu ładowarki niecałe 5 minut używanie telefonu i mam 99% i widocznie ten typ tak ma...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Niestety, ale musze sie z kolegami nie zgodzic. 2 godz od odlaczenia od ladowarki nadal 100%

Screenshot_2017-08-18-11-01-47-473_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 12:15, ciastomir napisał:

Niestety, ale musze sie z kolegami nie zgodzic. 2 godz od odlaczenia od ladowarki nadal 100%

A przez te dwie godziny coś się robiło na telefonie używało się go?, jak nie to może wytrzymać dwie godziny...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 12:15, ciastomir napisał:

Niestety, ale musze sie z kolegami nie zgodzic. 2 godz od odlaczenia od ladowarki nadal 100%
 


Soft?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, piotrino napisał:

A przez te dwie godziny coś się robiło na telefonie używało się go?, jak nie to może wytrzymać dwie godziny...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

kolega wczesniej sie skarzyl, ze tylko od ladowania odlaczyl i mu 1 procent spadl. 

 

19 godzin temu, danio napisał:

u was też tak jest, że po naładowaniu odłączeniu ze 100% spada na 99% po jakichś 2 minutach? choć potem trzyma dobrze 

przez te 2 godz, 4 razy sie budzik wlaczyl, czyli glosnik + ekran przez kilkanascie sekund.

a soft to 7.7.20 (rozwojowa) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy telefon najszybciej gubi 99-90% (100% jest różnie kalibrowane) i od 10 do 0 % jest to ze względu na sam akumulator, który nie potrafi trzymać długo wysokiego jak i niskiego napięcia, najbardziej optymalnie powinien zachowywać się w okolicach 50% gdzie jest jego nominalne napięcie 3,7V (100% - 4,2V; 0% - 3,2V)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...