Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już wersja Global 8.2.12.0.MAMMIEA ale na oficjalnej stronie MIUI go nie ma  http://en.miui.com/download-323.html ale ktoś na forum MIUI.COM dał adres http://bigota.d.miui.com/V8.2.12.0.MAMMIEA/miui_HM4XGlobal_V8.2.12.0.MAMMIEA_1f1695fa9b_6.0.zip  do 8.2.12.0.ale ja na razie poczekam nie będę ryzykował :)jak pojawi się na stronie MIUI lub będzie w aktualizacji wtedy wgram, czytałem na forum MIUI.COM  niektórzy piszą że lepiej trzyma baterie i się mniej grzeje a niektórzy ze nie ma poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, oXeen napisał:

Ehh przetestuję jeszcze kilka Romów i dam znać co i jak wyszło z baterią  jednak chyba lepiej iść do przodu z aktualizacjami gdyż nadal występuje bug z wibracjami.. Może w kolejnych wersjach to poprawią 

Aktualizacja 8.2.12.0 nie poprawia tej wibracji tak piszą koledzy z MIUI.COM 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, emilo napisał:

Aktualizacja 8.2.12.0 nie poprawia tej wibracji tak piszą koledzy z MIUI.COM 

Irytujący jest fakt że takiego drobnego a zarazem  uciążliwego błędu xiaomi nie potrafi naprawić... 

Niby drobiazg jednak przydatny, może za mało osób zgłosiło owy problem i xiaomi olewa ten bug? 

 

Chociaż jak można takie coś pominąć heh... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, oXeen napisał:

Irytujący jest fakt że takiego drobnego a zarazem  uciążliwego błędu xiaomi nie potrafi naprawić... 

Niby drobiazg jednak przydatny, może za mało osób zgłosiło owy problem i xiaomi olewa ten bug? 

 

Chociaż jak można takie coś pominąć heh... 

nadzieja w tym że jak wyjdzie Andek 7.1 i MIUI 9 to już będzie działać + fajnie by było jakby w końcu dopracowali diodę powiadomień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2017 o 21:28, emilo napisał:

Jest już wersja Global 8.2.12.0.MAMMIEA ale na oficjalnej stronie MIUI go nie ma  http://en.miui.com/download-323.html ale ktoś na forum MIUI.COM dał adres http://bigota.d.miui.com/V8.2.12.0.MAMMIEA/miui_HM4XGlobal_V8.2.12.0.MAMMIEA_1f1695fa9b_6.0.zip  do 8.2.12.0.ale ja na razie poczekam nie będę ryzykował :)jak pojawi się na stronie MIUI lub będzie w aktualizacji wtedy wgram, czytałem na forum MIUI.COM  niektórzy piszą że lepiej trzyma baterie i się mniej grzeje a niektórzy ze nie ma poprawy.

Mój telefon zaktualizował się do 8.2.12.0 bez problemu - na razie testuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotras214 napisał:

Było sobie zmienić na sieć 2G (EDGE) 3G i LTE jest prądożerne open FM pobiera tylko 32kb,  2G wystarczy 

Tak na Xiaomi i niektórych softach(piszcie jaki bo to jednak ważne stable,dev, miuipolska numer) lte jest prądożerne szczególnie na wsi.

3g też jak słaby sygnał to pociągnie 

3 godziny temu, dev1407 napisał:

bardzo szybko redmi 4x obojętnie jaki soft zjada baterie na open FM i słuchaniu muzyki co często czynię przez WIFI mniej ale przez dane szybko leci ... poczciwy LG G3 z 2 letnią baterią wolniej się rozładowuje niż ten chińczyk...

Ale przez WiFi to nie powinno lecieć na open FM po pierwsze sprawdź uprawnienia aplikacji odbierz jej do lokalizacji przyznaj minimum 2 Podaj jaki system masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system obojętnie jaki od eu. poprzez dev jak i global różne numerki potestowałem tego sporo, na każdym leci sporo,uprawnienia takie jak na lg g3,nawet jakby do lokalizacji jak gps wyłączony to nie działają przecież. Wiem co pisze bo 2 lata mam lg, do dtego głośniej gra na custrom romie fulmics itd. Póki co telefon pojechał na "reklamacje" z tytułu niezgodności towaru z umową gdyż slot karty nr.1 nie działał poprawnie do tego ekran dotyk zaczynał coś dziwnie reagować. Jak wróci przyjrzę się temu bardziej lub zrobię testy porównawcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dev1407 napisał:

system obojętnie jaki od eu. poprzez dev jak i global różne numerki potestowałem tego sporo, na każdym leci sporo,uprawnienia takie jak na lg g3,nawet jakby do lokalizacji jak gps wyłączony to nie działają przecież. Wiem co pisze bo 2 lata mam lg, do dtego głośniej gra na custrom romie fulmics itd. Póki co telefon pojechał na "reklamacje" z tytułu niezgodności towaru z umową gdyż slot karty nr.1 nie działał poprawnie do tego ekran dotyk zaczynał coś dziwnie reagować. Jak wróci przyjrzę się temu bardziej lub zrobię testy porównawcze.

Niech wymieniają ci telefon na nowy widocznie miał wadę fabryczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris259 napisał:

Dobre pytanie,  u mnie z ładowarką qc3.0 od 0% do 100% jakieś 2godz 40minut ,  ale zauważyłem z obserwacji  że od 0 do około 50% powoli ładuje w godzinę jest 45% a potem ładowanie idzie jak burza do około 90%  a potem znowu powoli ładuje od 90% do 100%, dlatego ładuje zazwyczaj jak się spieszę od 25%do 90% bo ładowanie jest wtedy najbardziej efektywne  nie koniecznie do pełna bo te 10% ładuje się nawet 30 minut a to jakaś godzina na ekranie sot

 

Cytat

 

 

Edytowane przez Piotras214
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2017 o 12:50, redi napisał:

Mój telefon zaktualizował się do 8.2.12.0 bez problemu - na razie testuję.

I jak tam trzyma ci baterie?? Mój się nie chce zaktualizować do 8.2.12.0

Ładowarka qc3.0 nie obsługuje tego modelu :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...