Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z baterią ?? oraz z kontaktami bo na Globalu kontakty i lista połączeń to masakra. 

Bateria średnio 9h ekran na 2 dni działania. Zależy od użytkownika. Kontakty i lista jak na MIUI, nie wiem jak jest na globalu. To mój kolejny tel xiaomi.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kuczka76 napisał:

O co chodzi z kontaktami? 

Nie podoba mi się spis połączeń odebranych, nie odebranych, wychodzących fajnie wygląda w Huawei P9 EMUI jest taki czytelniejszy, ale jeśli jest to samo co w wersji MIUI POLSKA 7.6.29 to nie wiem czy warto zmieniać z V8.2.10.0.MAMMIEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się spis połączeń odebranych, nie odebranych, wychodzących fajnie wygląda w Huawei P9 EMUI jest taki czytelniejszy, ale jeśli jest to samo co w wersji MIUI POLSKA 7.6.29 to nie wiem czy warto zmieniać z V8.2.10.0.MAMMIEA

Jaki problem zainstalować dialer z emui?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Antek Szprycha napisał:


Jaki problem zainstalować dialer z emui?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Mam jeszcze pytania bo nikt mi nie chce odpowiedzieć czy warto zmieniać ROM na MIUI Polska 7.6.29 czy zostać na Global 8.2.10.0.MAMMIEA przyznam że od zmiany na 8.2.10.0.MAMMIEA bateria trzyma trochę lepiej :) ekran 7 godzin, telefon w gotowości 2 dni 3 godz. po zakupie telefonu trzymał mi około 10 godzin w gotowości czyli pół dnia telefon mam tydzień i poprosiłem Xiaomi o odblokowanie aby zmienić ROM dostałem ją po kilki godz. i myślę czy odblokować BL bo nie wiem ile ważna jest ta zgoda na odblokowanie. 

Edytowane przez emilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ważność" jest chyba wieczysta. Ja na swoim koncie xiaomi, od października, odblokowałem 3 smartfony, tylko za pierwszym razem pytałem o pozwolenie. 

Na Xiaomi.eu z baterią wcale nie jest super, szczególnie po przejściu na android 7.1.2. Na 6.0 uzyskiwałem 8-9h sot w ciągu 1 dnia, teraz max, co wyciskam to 5-6h. Zauważalny spadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, meccaryn napisał:

"ważność" jest chyba wieczysta. Ja na swoim koncie xiaomi, od października, odblokowałem 3 smartfony, tylko za pierwszym razem pytałem o pozwolenie. 

Na Xiaomi.eu z baterią wcale nie jest super, szczególnie po przejściu na android 7.1.2. Na 6.0 uzyskiwałem 8-9h sot w ciągu 1 dnia, teraz max, co wyciskam to 5-6h. Zauważalny spadek. 

Aby była wieczysta ;-) dzięki o taką odpowiedz mi chodziło wiec chyba na razie poczekam z odblokowaniem oraz ze zmianą ROMU nie wiedziałem że jest Global 8.2.10.0.MAMMIEA bo tel nie znajdował jej, a na Global 8.2.9 trzymała mi bateria pół dnia wiec poprosiłem o odblokowanie BL chciałem wgrać MIUI POLSKA/EU ale po ręcznej aktualizacji na Global 8.2.10.0.MAMMIEA bateria trzyma 2 dni i i prawie 4 godz na włączonym non stop internecie jak jestem w domu to WI-FI a poza Transfer danych. ;-) Denerwują mnie 2 rzeczy spis połączeń i dioda powiadomień biała ale na forum miui czytałem że tą diodę mają poprawić bo na 4A dioda ma różne kolory:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  zlozylem wniosek o odblokowanie bootloader. . .  Po powiazaniu konta xiaomi Z telefonem kontyunowalem odblokowanie bootloadera pytanie czy wy tez musicie czekac 3 dni na mozliwosc odblokowania 72h?

 

Po odblokowaniu bl na na dzien dzisiejszy jaki rom polecacie 7.5.19?

 

Moze jakis starszy ? 

 

Ktos na forum wspomnial 16h sot na jakiej wersji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, oXeen napisał:

tez musicie czekac 3 dni na mozliwosc odblokowania 72h

Tak

8 godzin temu, oXeen napisał:

Moze jakis starszy ? 

Xiaomi.eu 8.2.8.0 ja tego uzywam, aczkolwiek dev z tego co wiem tez jest ok. 

8 godzin temu, oXeen napisał:

Ktos na forum wspomnial 16h sot na jakiej wersji ?

Tego softu to juz nie znajdziesz do zainstalwoania, jest tylko dostepny z jakieogs rosyjskiego forum, nie instalowalbym tego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na chwilę obecną telefon na wersji global 8.2.9.0 MAMMIEA trzyma 3 dni i 5h SOT, a stan baterii 40%. Rozmowy, SMSy, Wi-fi po 1-1,5 h dziennie. Zastanawia mnie tylko fakt czemu nie wyszukuje mi aktualizacji do 8.2.10.0? Próbowałem ręcznie pobrać aktualizacje i cały proces przebiegł ok. Pobranie. ponowne uruchomienie, ale niestety wersja pozostała bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accord2025 Prawdopodobnie nie udostępniono Ci jeszcze wersji 8.2.10.0. "Aktualizuje" Ci się cały czas 8.2.9.0, czyli pobiera aktualizację (8.2.9.0) i ją instaluje. Aby przejść na 8.2.10.0 pobierz aktualizację ręcznie na telefon, a następnie w ekranie aktualizacji wybierz opcję wskazania ścieżki do pobranej paczki (zip). Telefon zaktualizuje Ci się do 8.2.10.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mocin napisał:

Aby przejść na 8.2.10.0 pobierz aktualizację ręcznie na telefon, a następnie w ekranie aktualizacji wybierz opcję wskazania ścieżki do pobranej paczki (zip). Telefon zaktualizuje Ci się do 8.2.10.0.

Dzięki wielkie za informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, emilo napisał:

@Accord2025 Co ty robisz że masz taki wynik baterii 

Na chwilę obecną normalnie z niego korzystam. Trochę Wi-fi, pare w ciągu dnia rozmów. Nie jest to mój główny telefon. Na weekend dam mu w palnik i zamienię go na główny telefon i dam znać ile wtedy wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon tydzień w moich rękach ogólnie średnio 10% baterii to w przeliczeniu sot wynosi u mnie 1h i 30min czyli pomiędzy 15-14h SOT !

Telefon używam do messenger, internetu, kilka fotek i słuchania muzyki parę minut filmu yt..

W najbliższym czasie dodam screeny co i jak było używane gdyż telefon dziś od rana dopiero odłączony od ładowarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, oXeen napisał:

Telefon tydzień w moich rękach ogólnie średnio 10% baterii to w przeliczeniu sot wynosi u mnie 1h i 30min czyli pomiędzy 15-14h SOT !

Telefon używam do messenger, internetu, kilka fotek i słuchania muzyki parę minut filmu yt..

W najbliższym czasie dodam screeny co i jak było używane gdyż telefon dziś od rana dopiero odłączony od ładowarki

można wiedzieć na jakim romie taki wynik nazwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można wiedzieć na jakim romie taki wynik nazwa ?

Ja mam tak podobnie na xiaomi.eu, ale jeden warunek. Podłączony Po Wifi. Wczoraj zrobiłem 4,5h ekranu i miałem jeszcze 65% baterii na koniec dnia, do tego dual SIM na jednej karcie 4g, na drugiej 3G

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, obek-86 napisał:

Na pewno nic mi nie zniknie?

Pewnosci to nigdy nie ma, jesli masz wazne znaczace dla Ciebie dane to zrob backup, zeby potem placzu nie bylo.

57 minut temu, obek-86 napisał:

nawet zainstalowane aplikacje z gogle?

Zostana

57 minut temu, obek-86 napisał:

Po aktualizacji trzeba wykonać jakieś wipe czy coś takiego? :P

Teoretycznie powinno sie zrobic, ale nie musisz.

Aktualizacja po OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=36104]Ziku90[/mention] Widzę że tylko 3 godziny na Ekranie  
Testował ktoś jak Bateria na MIUI EU 7.7.7 ?? 
 Z dziękuję 


No ja też widzę i zastanawia mnie czy przy takim czasie ekranu nie powinien dłużej jednak na czuwaniu wytrzymać?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem się do wersji 8.2.1.0 i szczerze uzyskanie sot powyżej 14h jest nie osiągalny przy tych samych ustawieniach i użytkowaniu telefonu co wcześniej bez problemu 14h na 8.2.9.0..

 

Sam już nie wiem,  telefonu na pewno tak samo używałem jak i teraz tak i wtedy gdyż używam go tylko w pracy w wolnych chwilach które dziennie wyglądają tak samo.. 

Co o tym myślicie? 

Aktualizować teraz na najnowszy Rom ? 

Dnia 9.07.2017 o 10:20, dev1407 napisał:

można wiedzieć na jakim romie taki wynik nazwa ?

Oryginalnie 8.2.9.0

 

Cofnąłem na 8.2.1.0 starszy ponoć lepiej miało być a jest gorzej.. Raczej wracam do nowszych wersji Rom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...