Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Xiaomi od 4 Dni. Bateria narazie raz ładowana wczoraj od 6:20 telefon chodzi. Dzisiaj 14:34 i jest 53 %.

Wczoraj był gps przez dwie godziny włączony. Nawigacja kilka dzisiąt minut, WiFi i sciaganie ze sklepu. Nie jest zle. Chociaż myślałem kupując telefon że 3 dni to będzie minimum.

Obiło  mi się o oczy filmik do zoptymalizowania Xiaomi ale usunąłem i nie mogę znaleść byłbym wdzięczny jak by ktoś podesłał jak zna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, obek-86 napisał:

Mam global 8.2 /8.2.9.0 4 dni ???????:shock: Jakos go konfigurowałeś?

Nie po prostu najnowsze miui ma problem z drenazem baterii. U mnie siedzi xiaomi.eu 8.2.8.0 i ten soft nei mial jeszcze problemu z drenowaniem baterii, jest jeszcze nowszy 8.2.16 ale tam jak 2 dni uciagnie to maks ;)

Edytowane przez kamillm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamillm napisał:

Nie po prostu najnowsze miui ma problem z drenazem baterii. U mnie siedzi xiaomi.eu 8.2.8.0 i ten soft nei mial jeszcze problemu z drenowaniem baterii, jest jeszcze nowszy 8.2.16 ale tam jak 2 dni uciagnie to maks ;)

Kurcze i co teraz począć???? jak telefon wgrane ma co potrzeba :/ baterii zostało 40 % wiec pewnie jutro trzeba bedzie ladować w ciagu dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie potestuje i zobaczę jak bedzie najwyzej zmienię :) nie kupiłem z chin tylko w polskim sklepie wiec może nie warto zmieniać.

Denerwuje mnie tylko że powiadomienia wyskakują do wszystkich aplikacji. Jak to wyłączyć?

Dodatkowo telefon za kazdym razem chce dostep do kontaktow itp itd zezwalacie na to?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, obek-86 napisał:

Denerwuje mnie tylko że powiadomienia wyskakują do wszystkich aplikacji. Jak to wyłączyć?

Jakie powiadomienia?

4 godziny temu, obek-86 napisał:

Dodatkowo telefon za kazdym razem chce dostep do kontaktow itp itd zezwalacie na to?

zalezy jakiej aplikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kamillm napisał:

Jakie powiadomienia?

zalezy jakiej aplikacji ;)

1. Powiadomienia przy palikacji np gogle play jest 1 - ze jest dostepna aktualizacja denerwujace to jest :)

2. Macie też tak rozregulowane wejscie ladowania do telefonu? U mnie nie wchodzi sztywno tylko jak jest podłączone to macha się na boki :?

3. Tak wygląda mój telefon po użytkowaniu ponad dwa dni. Dodam, że nie siedzę na nim non stop. Telefon był używany do Navigacji, wi-fi, endomondo kilka godzin.

Screenshot_2017-06-13-22-24-06-798_com_miui.securitycenter.thumb.png.cdd7c2accc10246a133e3a02fd29d369.pngScreenshot_2017-06-13-22-24-28-104_com_miui.securitycenter.thumb.png.4622a2eadf21f9e92cf35c5bcf6f11c2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, obek-86 napisał:

Macie też tak rozregulowane wejscie ladowania do telefonu? U mnie nie wchodzi sztywno tylko jak jest podłączone to macha się na boki

U mnie siedzi ciasno.

22 minuty temu, obek-86 napisał:

Tak wygląda mój telefon po użytkowaniu ponad dwa dn

No to w sumie chyba podobnei jak na pierwszym xiaomi.eu stable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kamillm napisał:

Tak stable. U mnie żona miała na nim sot ponad 6H i telefon ładowała po 4 dniach.

A jak  jest teraz? Dalej po 4 dniach? Może nie używa telefonu tylko lezy :)

3 godziny temu, kamillm napisał:

Gdzie kupowales?

 

EURO RTV AGD. W ogole to telefon przyszedl tylko w folii od ups w szoku bylem pewnie uszkodził się podczas transportu bo był rzucany jak szmata. A może reklamować do oryginalnego producenta xiaomi lub odstąpić od umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stable. U mnie żona miała na nim sot ponad 6H i telefon ładowała po 4 dniach.

Mała podpowiedź dla innych. Po instalacji na zwykłego deva od razu konieczne full wipe.
Zrobiłem tylko cache/dalvik i sypał mi błąd za błędem, do tego stopnia że nie mogłem nawet wejść ustawień fabrycznych zrobić.
O dziwo nawet TWRP nie chciało się uruchomi,ale po pół godziny poszło i zrobiłem full wipe. Pomogło, działa :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...