Skocz do zawartości

Bateria w Redmi 4x


mateuszmagiera12

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Jestem bardzo zadowolony z baterii, bez gierek 3 dni na luzie.
Global 8.2.5 stabilny.

Ostatnio grałem godzinę w Asphalt 8 na full z dźwiękiem na ok 50% + pad bezprzewodowy Speedlink torid podłączony przez OTG i ubyło mi jedynie 18 % baterii a750d8665959b2a70be977882417e98b.jpgfce1530caa4c060dc6e014980a369bc3.jpg3f1657d060a0ae1af6514409ee8202b4.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej nie najlepiej :? a nawet bardzo kiepsko!

Od 100% naładowania wytrzymuję 1 dzień i 17 godzin do momentu wołania o ładowarkę  - przy takich samych ustawieniach i moich nawykach na A3 (samsung, pierwsza wersja) wytrzymywał prwie 3 dni. Fon od niedawna więc jeszcze jest na global 8,2,9,0 mammiea. Może jakieś Wasze sugestie na co zwrócić uwagę a może czy zmiana miui?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam porównania z 8.2.1.0 ponieważ nie wiedziałem że telefon może sam się zaktualizować bez mojej zgody. I w piątek rano uruchamiam a tu informacja ze zaktualizowany do 8.2.9.0 :(

Mam zamiar / miałem zamiar wracać do 8.2.1.0 ale z każdym dniem mam wątpliwości ponieważ telefon działa 2 dni z tego 4 godziny SOT i jeszcze 48% baterii

1.png

2.png

Edytowane przez dziadek-NET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowy, telefon mam świeży i zaktualizowałem niestety [z baterią strasznie]. Jak wrócić do 8.2.1.0

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Z uwagi na baterie. Trzyma mi 15 h. Możesz coś doradzić? Uczę się xiaomi.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy. Zaktualizowałem do 8.2.9 kilka dni temu i nie zauważyłem nic niepokojącego.

Po czym wczoraj w ciągu jednego dnia (11 godz - w tym ok. 1.5h podłaczona do ładowarki w samochodzie, jedna krótka rozmowa) zjechała mi do 45% (w tym 2 godz SOT), potem przez noc spadło ponad 15%. W efekcie ok. 12 w południe telefon odmówił współpracy.

W międzyczasie kupiłem drugie Redmi 4X dla żony i tez zaktualizowałem do 2.8.9. Aktualnie ma 50% po 63 godz (w tym 1 godz. SOT).

Edytowane przez pawelll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokazuje to samo poaktualizacji do 8.2.9.0 stable mammiea niestety wersja 8.2.1.0   stable mammiea była lepsza pod wzgledem baterii tu po aktualizacji jest słabo

13 minut temu, kobakobielski napisał:

Czy jest rzeczą normalną, że po ładowaniu do 100 mam informację, że czas na baterii to 16h z minutami?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...