Skocz do zawartości

Xiaomi MiKey


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Zainstalowałem aplikacje KeyCut, generalnie to co sprawdziłem na szybko  dział,  oprócz robienia zdjęcia, przy wł ekranie jak i przy wył..? (camera shutter) 

Ktoś coś pomoże? 

 

Edytowane:

Pobrałem również aplikacje Mikey i ten sam problem, wszytko działa Oprócz robienia zdjęcia.. Tzn jedyne co działa to jak dam na kliknięcie ,,narzędzia,, i tam mam szybkie zdjęcie ale to pojawia się do wyboru i robi zdjęcie dopiero po naciśnięć na Wyświetlacz  nie działa na uśpienia tel... 

 

Telefon lg l Bello 

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, dostałem Mi Key razem z telefonem i chciałem go użyć w połączeniu z AntVR od oneplusa, jako że w AntVR nie ma fizycznego przycisku to MI Wydaje się idealny do pełnienia roli tapnięcia(LMB) ale na kilka aplikacji dla klikacza żadna nie może przypisać tapnięcia ekranu, Zauważyliście może czy któraś aplikacja posiada taki feature?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem sobie MiKey'a do mojego Xiaomi Redmi 3 z MIUI 7. KeyCut nie działał mi prawidłowo. Zainstalowałem aplikację KllicK Połowa kliknięć skutkowała zmianą głośności/wyciszeniem zamiast uruchomieniem odpowiedniej sekwencji w rezultacie uruchomienie sekwencji dłuższej niż 1 kliknięcie graniczyło z cudem.

Udało mi się to prosto rozwiązać: w menu "Settings"--> "Sound & vibration"--> "Audio settings" --> "Headphone remote buttons" zmieniłem "Control volume level" na "Control music playback" . Przy normalniej pracy kliknięcia rozpoznaje bezbłędnie, podobnie w czasie oglądania filmu Dolphin video, ale jak słucham muzyki z TuneIn, przycisk zamiast przypisanej funkcji, włacza i wyłącza odtwarzanie muzyki (w gruncie rzeczy też przydatna funkcja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, xjacekd napisał:

U mnie na Redmi 3 Pro mi key wogóle nie działa na miui8. "mi key urzadzenie nierozpoznane". Ktoś ma podobnie??  

Miałem to samo - zainstaluj inną wersje MiKey, a jeśli i tak nie będzie działało to ta aplikacja KeyCut (nazywa się mSwitch na Google Play) nie jest zła, ale u mnie np nie ma możliwości robienia zdjęć przy wył ekranie, a w muzyce i aparacie zachowuje się tak jak wszędzie (czyli nie posłuży za spust itp). Ale generalnie działa bez większych problemów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.08.2016 o 19:27, Bueczka napisał:

Miałem to samo - zainstaluj inną wersje MiKey, a jeśli i tak nie będzie działało to ta aplikacja KeyCut (nazywa się mSwitch na Google Play) nie jest zła, ale u mnie np nie ma możliwości robienia zdjęć przy wył ekranie, a w muzyce i aparacie zachowuje się tak jak wszędzie (czyli nie posłuży za spust itp). Ale generalnie działa bez większych problemów :)

Dzięki za podpowiedź ale nie działa na żadnej ze znalezionych w Google Play aplikacji na Xiaomi Redmi 3 Pro oraz na ZTE v967 na Adnroidzie 4.2. Zakładam, że urządzenie jest wadliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy wam też mikey wyłącza wszystkie dźwięki w telefonie? U mnie po włożeniu telefon reaguje jakbym podłączył słuchawki. Próbowałem ze wszystkimi popularnymi programami na Google Play i zawsze jest to samo. Świetny sprzęt ale niestety wygląda na to że miui nie jest do niego dostosowane, a na dodatek brak jest kompatybilnych programów. Dziwne że xiaomi sprzedaje taki gadżet a nie dostosowuje do niego oprogramowania. Sprawdzałem na telefonie xiaomi mi5 z miui 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

generalnie chyba jest tak że mikey działa dobrze z androidem 5. Ja na moim Redmi Note 2 miałem i działał bez problemu (MIUI Polska ostatnia z grudnia 2016 i wcześniejsze) - no problem.

Właśnie przesiadłem się na Redmi Note 4 i d*pa. Mikey działa poprawnie ale telefon już nie koniecznie. Innymi słowy telefon widzi mikeya jak słuchawki więc jak ktoś dzwoni - nic nie słuchać w słuchawce i po ptokach. To czyni go niestety bezużytecznym.   

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Mam redmi note 4 na mediateteku i i u mnie też loteria raz działa kliknięcie raz nie dodatkowo jak dotknę nawet nie klikniknę to uruchamia mi się zestaw słuchawkowy i no jak ktoś dzwoni do mnie to nic nie słychać bez sensu nawet nie kliknie przejadę palcem po przycisku i odpala mi się zestaw słuchawkowy i jak nie mam odpalonej mswitch aplikacji to często się blokuje niestety na razie mikey mi służy głównie do tego żeby brud nie wchodził do gniazda jack i od czasu do czasu zadziałał

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Kupiłem kiedyś Mikey ale jak zainstalowałem to mi nie działał na androidzie 6 . Teraz ma android 7 i nadal nie dział udało się komuś odpalić ?
Prosty program z Google Play... Działał pod androidem 6 - teraz przy 7 nie wiem bo nie używam tego od dawna ;-P

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lennox.keycut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, czy ktoś rozwiązał problem z mikey dla nowszego androida? Dostałem go ostatnio jako gratis na ibuygou i nie mogę sobie poradzić z żadną apką która powinna go obsługiwać.
Jakieś rady?
Tak, wywalić do kosza, to nigdy nikomu nie działało.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...