Skocz do zawartości

Xiaomi MiKey


Lalo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2 listopad 2015, ecosilver napisał:

Ja mam tą oryginalną chińską apke zainstalowaną to niby też wyświetla na belce, że słuchawki są podłączone, ale nie stwarza to żadnych problemów emoji14.pngWysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Ja używam appki przetłumaczonej (dostępna na xiaomi.eu) i na sofcie 7.0.6.0 chodzi bez żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Powie ktoś czy działa ten mikey? Bo były różne opinie. Np na Samsungu galaxy s4?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Mi tam działa prawidłowo Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

U mnie na g2 na rn2 i rn3 działa. Sony z1 działa, s3 działa i chyba jeszcze jakieś sony e coś tam też podłączony działał. Więc chyba na każdym powinno być ok.

Wesołych Świąt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A co się stało z tym, że nie działają? Miałem właśnie zamawiać i znalazłem ten temat, być może dlatego takie śmieszne pieniądze kosztuje na allegro- 2zł...

 

Jakiś sprzedawca napisał:

Nie jest kompatybilny z :
HUAWEI: Honor 3C, C8650, U8500, G610-T11, Y500-TOO
Lenovo: P700, A798t, A750E, S720, A789, A750, A850 
ZTE: U880, U950
iOS, Black Berry, Android 2.3.

 

Czyli wychodzi na to, że na reszcie smartfonów działa?

Edytowane przez Przemysław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś dotarł do mnie MiKey, ale chyba nie będzie chciał współpracować (na razie) z HTC Desire 500 DualSIM (Android 4.1.2).

Pobrałem za radą z xiaomi.eu, następnie z linka, (chyba) najnowszą wersję 3.2.3 datowaną na 2016-01-28 - i przy instalacji zgłasza błąd: Aplikacja nie zainstalowana.

Udało się jednak zainstalować wersję 3.2.2 stąd. Nie do końca jednak działa, mogę skonfigurować w aplikacji tylko przyciski szybkiego dostępu, próba przejść na poziom wyżej kończy się wyjściem z aplikacji :( Nie wszystkie funkcji działają prawidłowo... pewnie przez nakładkę HTC.

Edytowane przez K4r0lSz
Dodano link do wersji PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z MiKey:

Wkładam do gniazda jack, wybieram opcję MiKey, a podczas odtwarzania filmów, muzyki, a co najgorsze podczas rozmów telefonicznych telefon cały czas myśli, że ma podłączone słuchawki i nie odtwarza dźwięku.

Telefon MiNote, z najnowszym MIUI 7.3 od MIUIPolska, aplikacja MiKey v.1.4.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.03.2016o12:13, Acid napisał:

Bo Mikey nie ma i nie będzie mieć wsparcia dla Androida 6.

Eee, na MI5 nie będzie działać? Może ktoś powiedzieć czym różni się:

https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi-key-multi-function-smart-key-6205.html

od tego:

https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi-key-2-pack-5895.html

Chciałem sobie do S2 kupić i później użyć w MI5, ale mam andka 6 i skoro na niego nie ma wsparcia, to bez sensu kupować, a może chodzi tylko o to, czy andek jest "restrykcyjny" czy "pobłażliwy" bo to można przełączać odpowiednią apką, jak mamy roota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, magyarek napisał:

właśnie dostałam guziczek... 

 

7 minut temu, Mark91 napisał:

kolego magyarek  ...

Proszę was, panowie... Ja nie robię błędów w odmianie, poza tym naprawdę tak naiwne pytania to tylko baba może zadawać... ;)

A do ad remu. Zainstalowałam sobie jakąś wersję aplikacji MiKey - już nie wiem skąd, jest po polsku i rozpoznaje włożony guzik - ale to by było na tyle. Albo ja nie umiem tego poustawiać, albo mam podobny problem, co tu jeden ktoś półtora roku temu, mianowicie jakiekolwiek naciśnięcie Mikeya uruchamia muzykę. Już mniejsza o sterowanie (że tam piosenkę do przodu czy do tyłu), bo to zupełnie nie o to mi chodzi, poza tym on to odpala w systemowym odtwarzaczu, którego ja nie używam (w ogóle rzadko używam Muzyki). 

Wygląda na to, że to nie było najlepiej wydane 6 plnów... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze mną nic nie chce współpracować, bo wszystko włącza tę chrzanioną muzykę... Nawet bez ŻADNEJ aplikacji telefon rozpoznaje guzika jako słuchawki i odpala systemowy odtwarzacz. 

Dla jasności, jako domyślna apka muzyki ustawiona jest alternatywna... :(

 

EDIT: Pomogło zamrożenie systemowej muzyki. Wygląda na to, że się ogarnął... ;)

Edytowane przez magyarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

może ktoś mi pomoże. Używam MIkey wraz z aplikacją MIkey_ 3.0.1, wszystko działa bez problemu.

Problem zaczyna się , kiedy chce używać wybierania głosowego w google, czy to google now czy na ekranie. Jak mam wpiętego Mikeya nie rozpoznaje mi wogółe głosu, jak go wypnę to rozpoznanie głosowe działa bez problemu.

Tak jakby mikron blokował, ale rozmowy telefoniczne normalnie działają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra rada!, przetestowałem jeszcze pare programów z gool play i generalnie lipa.

Najlepiej wypada MiKey ale po jakimś czasie na przykład włączał mi sie dziwek ( wkladania wtyczi) i tak non stop, albo nagle przełaczył sie na słuchawki i ktos dzwoni a tu a rozmawiać sie nie da bo niby sa słuchawki.

Kupie sobie gumową zaslepke i bedzi ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...