Skocz do zawartości

Gdzie kupić Xiaomi?


rezen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Interesuje się kupnem telefonu od Xiaomi, zastanawiam się nad Mi5 lub pokrewnymi. Problem leży w tym, że nie wiem gdzie kupić, o AliExpress są opinie mieszane, na Allegro więksi złodzieje niż Chińczycy, dlatego nie wiem gdzie jest najpewniejszy zakup w dobrej cenie. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rezen napisał:

Witam,

Interesuje się kupnem telefonu od Xiaomi, zastanawiam się nad Mi5 lub pokrewnymi. Problem leży w tym, że nie wiem gdzie kupić, o AliExpress są opinie mieszane, na Allegro więksi złodzieje niż Chińczycy, dlatego nie wiem gdzie jest najpewniejszy zakup w dobrej cenie. Proszę o pomoc!

Ibuygou z gwarą we Wrocku, Gearbest, Geekbuying, Banggood ... sporo jest tego na forum wystarczy poczytać, jak chcesz gwarancję w PL to IBG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego: https://arena.pl/xiaomi-redmi-note-4-332-czarny-international,p38206632.html?gclid=CjwKEAjw_6XIBRCisIGIrJeQ93oSJAA2cNtMOE4-gFGo-krNXB3kedoStuQq_PJiynL2uZ95KbPqZhoCcz3w_wcB
Myślicie, że to faktycznie note 4? Opis wygląda na pro - jest snap 625 zamiast helio. Czy ogólnie ktoś kupował z arena.pl może coś powiedzieć?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...