matys87

Nie działają ustawienia RN3PRO kenzo

Recommended Posts

Witam,

na wstępie dodam, że forum przeszukałem w poszukiwaniu odpowiedzi ale jej nie uzyskałem. Dodam też, że telefon kupiłem tu w Polsce z syfmiui i napisałem do xiaomi prośbę o odblokowanie, którą otrzymałem. Zaraz potem wgrałem TWRP i miuipolska 6,5.x.x (o ile pamiętam).

Wczoraj zaktualizowałem miuipolska 6,5.x.x na najnowsze 7,4,27 przez aplikacje "aktualizacja" -> zainstaluj aktualizację z pliku zip. Rom 100% do mojego RN3PRO kenzo Aktualizacja przebiegła bez błędów. Początkowo wydawało się wszystko ok, jednak kiedy chciałem odblokować telefon kodem, w mig się on blokował automatycznie. Z tym problemem udało mi się zaradzić i wejść do systemu (trzeba było wykasować pliki o nazwie loginfo czy coś takiego przez TWRP). Teraz mam problem taki, że nie działają mi ustawienia. Reszta ok. Widziałem w innych tematach, że przyczyną może być jakiś scrackowany bootloader ale ja swój odblokowałem poprzez prośbę do xiaomi. Co może być przyczyną błędu u mnie występującego? Po wgraniu aktualizacji zrobiłem wipe cache i dalvik, czy powinienem ją robić też przed aktualizacją? Czy zalecacie poczekać tydzień/2tygodnie na nową wersję miuipolska i jeszcze raz zaktualizować?

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem ten występuje podczas przejścia na xiaomi.eu z androida 5 . Zrób instalacje najnowszego china dev lub global przez miflash i potem twrp i xiaomi.eu . Albo w twrp instalacja starszej wersji xiaomi.eu np. 6.11.3 lub niżej ale na androidzie 6 a potem aktualizacja do najnowszej wersji . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.