Skocz do zawartości

Recenzja Mobzilli z fake ROM'em :/


Leniwy Jestem

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo :) Kurcze mam teraz nie małą zagwozdkę. Kupując go miałem też syfMIUI 8.1.10.0.0 i "odblokowany bootloader" i nie zablokowałem go sobie tylko instalowalem xiaomi.eu, ale wszystko dziala. Myślicie, żebym przez ADB pierwsze go zablokował (wgranie China Stable) i później odblokował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów za siebie. Kto nie zauważy to Ty i Mob i reszte pseudo recenzentów yt w sumie nic dziwnego, bo wiekszość recenzentów mówi to samo czyli, o mocno zmieniającej andka nakładce, ale nie mają o niej pojęcia, wystarczy posłuchać różnych recenzentów i słyszy się te same teksty... Ja pierwsze co robie sprawdzam jaki jest rom na telefonie i sprawdzam z miui.com i en.miui.comJaka jest najnowsza i starsze wersje. A na wszelki wypadek i tak robię moflash na oficjalnym romie.

Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, że nie zauważą jaki mają rom czy syfmiui czy nie

 

 

Przepraszam Cię bardzo, gdzie napisałem że NIKT nie zauważy?? Gdzie napisałem, że ja też nie zauważyłem? Myślisz, że jestem typowym Januszem, który wie o telefonach tyle, że xiaomi to chiński Apple i każda wersja xiaomi to Pro? Mówię, o randomowym człowieku, który nigdy nie miał innego siajomi w ręce.Trochę nie trafiłeś w target cumplu Ale spoko, wiesz jak sprawdzić ROM, widzę umiesz czytać także poradniki, tutoriale, za to Ci chwała!

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

 

 

 

 

 

Skoro wszystko działa, to jaki ma to sens żebyś z powrotem blokował ?? Jaką masz wersję jądra obecnie? 

Łap 48195381a24771047d04cedf76573eab.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...