nymus156

Redmi 4X z polskiej dystrybucji

Recommended Posts

Czy osoba, która kupiła swojego REDMI 4X w jednym ze sklepów: X-KOM, RTV EURO AGD, lub w innym, który współpracuje z ABC Data, mogłaby podzielić się informacją o zainstalowanym systemie MIUI?

Zwróćcie uwagę przy zakupie w X-KOM - nie sprowadzają z ABC, w przypadku firmy Xiaomi sprzęt dostają bezpośrednio od producenta - taka ciekawostka.
Wystawiona u nich wersja 4X, to Global ale wersja bez obsługi pasma B20 800mhz a kasują go po tysiaku ;-) . Info potwierdzone. Ciekawi mnie jak pozostali importerzy "współpracują" :) 

Edited by dz1q

Chyba żartujesz. Potwierdzone od kogo?
X kom nie ma możliwości sprawdzić czegokolwiek od Xiaomi. To jest (musi być) towar z ABC data i koniec.

Pewnie jest tak jak pisze Acid ale z drugiej strony dziwne, że nie napisali o pasmie B20 na swojej stronie (przy 4A mocno to podkreślali).

Przepraszam za kopiuj wklej

Wg poradnika na en.miui sprawdzenie statusu bootloadera pozwala określić oryginalność oprogramowania.

Settings>>Additional Settings>>Developer Option>>Mi unlock status, if shown locked bootloader that is official rom, if unlocked it means that is vendor rom or modified rom.

Ja kupiłem od Bioconsortium i mam ROM 8.2.1.0 z zablokowanym bootloaderem. Czyli niby oficjalne oprogramowanie.

Sferis aktualnie sprzedaje po 799zł , ale dopisali, że nie posiada pasma b20 LTE więc chyba nie mają od ABC DATA :) . Ja kupiłem w euro rtv - wersja oprogramowania 8.2.1.0 Miui Global. 

Czyli telefon z Sferis na 100% nie obsługuje B20? Mogę to jakoś sprawdzić? Na opakowaniu napisane jest global, nie znaczy to, że powinien mieć wszystkie częstotliwości?

Czy w razie czego wersja z Proline jest zgodna z opisem i obsługuje tę częstotliwość? Czy to ten sam sprzęt, co w Sferis?

13 godzin temu, Mmhpl napisał:

Czyli telefon z Sferis na 100% nie obsługuje B20? Mogę to jakoś sprawdzić? Na opakowaniu napisane jest global, nie znaczy to, że powinien mieć wszystkie częstotliwości?

Czy w razie czego wersja z Proline jest zgodna z opisem i obsługuje tę częstotliwość? Czy to ten sam sprzęt, co w Sferis?

Na stronie Proline, w komentarzach do Redmi 4X, pracownik napisał, że sprzedają wersję Global, która obsługuje B20.

6 minut temu, K4r0lSz napisał:

Trzeba by było zobaczyć na pudełku ;)

A co powinno być na pudełku wersji z B20? Czego szukać?

• Like 1

8 minut temu, Mmhpl napisał:

A co powinno być na pudełku wersji z B20? Czego szukać?

Angielskich (lub polskich) napisów.

Pasma powinny być wypisane na pudełku.
Na pudełku z Mi5 były wypisane wszystkie: 2G, 3G i LTE.

57 minut temu, K4r0lSz napisał:

Pasma powinny być wypisane na pudełku.
Na pudełku z Mi5 były wypisane wszystkie: 2G, 3G i LTE.

Nie zawsze.

Edited by radier

Goldway sprzedaje Redmi 4X 2/16 kolor czarny z oficjalnym global rom za 108 dolarów nawet jak doliczyć Vat to i tak sie opłaca .

3 godziny temu, johnybiu napisał:

@kuczka76Na gearbest polecam robić zakupy.

Może  coś więcej kolega napisze, dlaczego akurat ten sprzedawca? Od tygodnia czytam, przeglądam, porównuję. Chcę zaopatrzyć rodzinę i muszę kupić kilka telefonów i jakoś nie widzę  aby gaerbest wyróżniał się czymkolwiek na tle innych sprzedawców z Chin. Wręcz został wykreślony z mojego subiektywnego spisu, jako mało atrakcyjny. Może coś przeoczyłem?

Drożej ale pewniej i z gwarancją w PL - IbuyGo

a reszta to bez większej różnicy, z doświadczenia Banggood jest ok i ma przesyłke która w większości omija Vat.

I tu się z kolegą zgodzę Ibuygou - 1 miejsce na mojej liście. Tylko kontakt trochę słaby. Mam kilka pytań przed zakupem a odpowiedzi nie mogę dostać.

Ja zakupilem od xiaomi online store, i wszystko jest ok.

pozdrawiam
Staszek

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Najwyraźniej Proline woli mieć sprawę czystą, i ujął w specyfikacja na stronie pasma, jakie obsługuje Remi 4x, które sprzedają.

Cytat

LTE    B1:2100/B3:1800/B7:2600/B8:900/B20:800MHz

Edited by K4r0lSz

Guest
This topic is now closed to further replies.