Skocz do zawartości

Redmi 4X z polskiej dystrybucji


nymus156

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dopowiedz ;

Welcome to Tonke!
We will flash global rom with multilanguage,google play and OTA
After flashing,the phone is stable MIUI system
And strict quality control will be made to make sure everything is ok.
please no worry
If any question,feel free to contact us
Regards

Witamy w Tonke!
Będziemy flashować światowy rom z multilanguage, google play i OTA
Po miganiu telefonu jest stabilny system MIUI
I ścisła kontrola jakości zostanie zrobiona, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku.
Proszę, nie martw się
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami
pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Czyli skąd polecacie zamówić telefon żeby nie mieć już problemów z oprogramowaniem, nie znam się na tym i myślę że mógłbym tylko popsuć telefon.

Ale chciałbym zamówić tele z zagranic, głównie chodzi o cenę, z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, benysdz napisał:

Czyli skąd polecacie zamówić telefon żeby nie mieć już problemów z oprogramowaniem

Gearbest ładuje oficjalne ROMy, przynajmniej tak robil jak ja kupowalem. Kupowalem tam i tak jak mowili tak i dostalem z Global ROMem. Jest jeszcze IBG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Kto mi pomoże? Sprawa wygląda następująco:

Kupiłem parę dni temu telefon Xiaomi http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-4x-dual-16gb-3gb-rose-gold-24h-i6864593524.html#thumb/6

w którym pisze jasno "Telefon z pełnym językiem polskim oraz automatycznymi aktualizacjami!"

niestety po pierwszym uruchomieniu do wyboru było tylko 5 języków (4 z nich to krzaczki chińskie itp.) więc wybrałem język Angielski.

Oczywiście wysłałem maila do sprzedającego PL-GSM (na allegro ma znak SUPER Sprzedawca i 11183 sprzedanych produktów) że sprzedał mi wersję bez języka Polskiego lecz on się upiera że jest to telefon z wersją również Polską. Oczywiście przesłał mi FORMULARZ PRZYJĘCIA NA SERWIS (sama nazwa mówi że nie będzie to wymiana telefonu tylko naprawa tego co mam) i myślę że on ma zamiar wgrywania na telefon nakładki językowej i w przypadku powrotu do ustawień fabrycznych znowu będę miał 5 języków. Skoro na aukcji pisze że ma język Polski wgrany oryginalnie to ja nie chcę żeby ktoś mi teraz w nim "grzebał" i jakieś nakładki robił. Zapytałem sprzedającego trzykrotnieI "Czy telefon będzie z oryginalnie wgranym językiem Polskim czy będziecie Państwo wgrywać nakładkę z językiem polskim lub nowym softem?" Niestety nie dostałem odpowiedzi. Telefonu niestety nie odbiera.

Niestety nie znam się za bardzo na tym dlatego pytam osób bardziej doświadczonych.

Teraz pytanie co robić?

- jak sprawdzić jaką mam wersję systemu (europejski czy chiński)

- czy próbować zrobić to we własnym zakresie (jeżeli tak to czy stracę gwarancję)

- czy zgłaszać sprawę do allegro (ew. jak odzyskać kasę)

 

jezyki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Jak masz chińskie znaczki na pudełku to masz wersję chińską. Jak angielskie to masz model Global. I to i to to jest ten sam telefon santoni czyli sobie możesz odblokować bootloader I wgrać Globala lub co lepiej: miuipolska. Ale fakt, sprzedawca dał Ci model chiński wbrew zapiskom na aukcji.

Wysłane z MI6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowy użytkownik więc nowy na forum. Ja kupiłem w Redchili na allegro http://allegro.pl/xiaomi-redmi-4x-3-32gb-gw-pl-oryginalny-szklo-fv-i6893675749.html . Może nie najtańszy ale kierowałem się zasadą by nie szukać jak najtaniej a jak najwiecej kupionych w tym sklepie. Na start Miui global 8.2.10.0, język polski w całości, LTe800, na opakowaniu brak krzaczków wszystko po ang. Zaskoczyło mnie, że w neonecie krzyczą sobie za ten tel 899zł. Póki co jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...