Skocz do zawartości

Redmi 4X z polskiej dystrybucji


nymus156

Rekomendowane odpowiedzi

Zwróćcie uwagę przy zakupie w X-KOM - nie sprowadzają z ABC, w przypadku firmy Xiaomi sprzęt dostają bezpośrednio od producenta - taka ciekawostka.
Wystawiona u nich wersja 4X, to Global ale wersja bez obsługi pasma B20 800mhz a kasują go po tysiaku ;-) . Info potwierdzone. Ciekawi mnie jak pozostali importerzy "współpracują" :) 

Edytowane przez dz1q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kopiuj wklej

Wg poradnika na en.miui sprawdzenie statusu bootloadera pozwala określić oryginalność oprogramowania.

Settings>>Additional Settings>>Developer Option>>Mi unlock status, if shown locked bootloader that is official rom, if unlocked it means that is vendor rom or modified rom.

Ja kupiłem od Bioconsortium i mam ROM 8.2.1.0 z zablokowanym bootloaderem. Czyli niby oficjalne oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli telefon z Sferis na 100% nie obsługuje B20? Mogę to jakoś sprawdzić? Na opakowaniu napisane jest global, nie znaczy to, że powinien mieć wszystkie częstotliwości?

 

Czy w razie czego wersja z Proline jest zgodna z opisem i obsługuje tę częstotliwość? Czy to ten sam sprzęt, co w Sferis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mmhpl napisał:

Czyli telefon z Sferis na 100% nie obsługuje B20? Mogę to jakoś sprawdzić? Na opakowaniu napisane jest global, nie znaczy to, że powinien mieć wszystkie częstotliwości?

 

Czy w razie czego wersja z Proline jest zgodna z opisem i obsługuje tę częstotliwość? Czy to ten sam sprzęt, co w Sferis?

Na stronie Proline, w komentarzach do Redmi 4X, pracownik napisał, że sprzedają wersję Global, która obsługuje B20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johnybiu napisał:

@kuczka76Na gearbest polecam robić zakupy.

Może  coś więcej kolega napisze, dlaczego akurat ten sprzedawca? Od tygodnia czytam, przeglądam, porównuję. Chcę zaopatrzyć rodzinę i muszę kupić kilka telefonów i jakoś nie widzę  aby gaerbest wyróżniał się czymkolwiek na tle innych sprzedawców z Chin. Wręcz został wykreślony z mojego subiektywnego spisu, jako mało atrakcyjny. Może coś przeoczyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...