Jump to content

Brak IMEI po wgraniu ROMa


chomikx
 Share

Recommended Posts

Witam.

Postanowiłem zainstalować na moim Xiaomi Redmi Note 3 3/32 na MediaTeku MIUI Polska. Aby wgrać MIUI Polska muszę mieć odblokowany bootloader. Dostałem pozwolenie, wgrałem normalne MIUI bo miałem syfiaste i teraz problem w tym że nie mogę zalogować się na Mi Account ponieważ wyskakuje mi taki błąd:

"Can't get valid Device ID

Invalid Device ID: null

Device ID must be a valid IMEI or MAC adress.

Without Device ID, some Mi Acoount and Mi Cloud features won't be available."

 

Do tego nie wyszukuje mi dwóch kart sim, jest napisane "No SIM card"

Dostałem ten oto temat:

Są tam zawarte dwa poradniki na odblokowanie ustawienie IEM.

Ten sposób, który wydaje się prostszy: https://felixsenada.wordpress.com/2015/12/24/restore-change-imei-for-redmi-note-3/ nie działa, ponieważ jak wyżej napisałem nie wyszukuje mi kart sim przez co po kliknięciu "Radio Information" wyskakuje mi "Phone Information" tak jak na ss w tym linku tylko że nie mam "Phone 1" ani "Phone 2" tylko pustą stronę.

 

Próbowałem więc sposobu drugiego: http://en.miui.com/thread-198017-1-1.html jednak nie działa ponieważ wywala mi jakiś FAIL. Do tego słyszałem że tryb, który jest opisany w 1kroku nie działa na MediaTeku więc próbowałem z włączonym/wyłączonym telefonem, z włączonym/wyłączonym debugowaniem USB we wszystkich kombinacjach i nic nie działa.

 

Wie ktoś bo mam zrobić w takiej sytuacji? Jak dodać ten numer IMEI żebym mógł się zalogować na Mi Account i odblokować bootloader?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...