ZduneX25

MIUI 7.4.27

Recommended Posts

2 godziny temu, dobot napisał:

Ja też nie mogę zrozumieć jak ludzie robią SoT po 10h. Ja miałem nax 4h

Ehh...

Jeśli chcesz mieć 10h SoTe - nic prostszego po prostu siedź cały dzień na messengerze, instagramie i czytaj głupoty w internecie. Te dziesięć godzin to nic łatwiejszego przy takim użytkowaniu

19 minut temu, lockerek napisał:

Spróbuj przez TWRP zainstalować rom

Przy wgrywaniu pierwszego romu czyściłem wszystko, łącznie pamięcią wewnętrzną,
ale teraz nie chciałbym stracić appek, ustawień itd.
W związku z tym mam pytanie, co oprócz instalacji romu przez TWRP należy dodatkowo zrobić ? 

Oho, pojawiła się armia fanatycznych wyznawców MIUIzmu. Islamscy fanatycy mogą się uczyć...

A tak na marginesie, na LTE miałem ok. 7h z czego 3 do 4 godzin było z włączoną grą(quizowanie, subway surf i bb racing), więc sobie darujcie swoje złośliwości bo gówno wnoszą do tematu. W tym roku wszystkie romy pod r3s słabo działają na baterii. 10h na wi-fi było bez napinania się i cudowania. 

Edited by Blom

No to jaki jest problem zainstalować starszy ROM i znów cieszyć się długim czasem na baterii?

W listopadowym było jeszcze skopane LTE, a w grudniowym objawiały się niebieski kolor na ekranie. 

Jedno naprawili, dziesięć skopali. 

34 minuty temu, wasniows napisał:

Przy wgrywaniu pierwszego romu czyściłem wszystko, łącznie pamięcią wewnętrzną,
ale teraz nie chciałbym stracić appek, ustawień itd.
W związku z tym mam pytanie, co oprócz instalacji romu przez TWRP należy dodatkowo zrobić ? 

Instalujesz tylko nic nie czyścisz...

Mam pytanie, czy ROM może mieć coś do tego, że gubi mi się zasięg? Znika na dosłownie 5-10s po czym wraca. Sieć Play, telefon Redmi 4x. 
Dziękuję za info :)

Czy przed downgrade'm muszą być wykonywane jakieś wipe'y? Mówię tutaj o powrocie z poziomu twrp. 

Przed nie, ale po i owszem, chyba że wracasz do kopii w wykonanej w TWRP.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

5 godzin temu, Blom napisał:

A mój redmi 3s właśnie bije rekordy baterii. 

SoT(wi-fi, 20 minut gry) 1h10 i zostało 30%. 

Gdzie te czasy 10h SoT i zapominaniu o ładowarce na trzy dni?

mam identyczny model, SoT był beznadziejny bo FB zbierał cały czas statystyki (widać było w WLD). Po wyrzuceniu spokój, wszystko śmiga. Wystarczy zdiagnozować problem i go naprawić, a nie narzekać.

1 godzinę temu, zielonyBB napisał:

Przed nie, ale po i owszem, chyba że wracasz do kopii w wykonanej w TWRP.

Chce wrócić do aktualizacji marcowej, kopie wykonałem w TWRP.

Chce wrócić do aktualizacji marcowej, kopie wykonałem w TWRP.

No to przywróć. Delikatny wipe (cache, art/dalvik) nie zaszkodzi.

Wysłane z mojego Tab2A7-10F przy użyciu Tapatalka

Mam pytanie, czy ROM może mieć coś do tego, że gubi mi się zasięg? Znika na dosłownie 5-10s po czym wraca. Sieć Play, telefon Redmi 4x. 
Dziękuję za info

Mam to samo. Sieć ta sama, telefon MI 5 Pro.

Ustawcie na stałe jednego providera np. Plus lub Orange. Powinno pomóc.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

ktoś pomoże? da się zmniejszyć zużycie baterii przez system android ?

U mnie dochodzi aż do 50% 

smiui 50% to nie jest normalne wygraj jeszcze raz sprawdź md5sum albo wipe z poziomu twrp i powinno się uspokoic

>

Ściąganie przez wifi u mnie na Redmi Note 3 jest bardzo wolne, max do 2 MB/s mi ściąga pomimo internetu 200 Mb/s

Wcześniej w temacie pisałem że telefon się grzeje podczas ładowania ale za to takiego sot'u jeszcze na tym telefonie nie miałem nigdy chyba zostanę na tym romie ;)

Screenshot_2017-05-03-21-39-03-358_com_miui.securitycenter.thumb.png.2c4e28ec0c6a96cbcdd69a2e61e6c14e.png

37 minut temu, Lejna napisał:

Wcześniej w temacie pisałem że telefon się grzeje podczas ładowania ale za to takiego sot'u jeszcze na tym telefonie nie miałem nigdy chyba zostanę na tym romie ;)

Screenshot_2017-05-03-21-39-03-358_com_miui.securitycenter.thumb.png.2c4e28ec0c6a96cbcdd69a2e61e6c14e.png

Witam w klubie. Kilka postów wyżej masz radę: przeglądaj głupoty to będziesz miał więcej. #ZnawcyZaMylionCebulionów

Ściąganie przez wifi u mnie na Redmi Note 3 jest bardzo wolne, max do 2 MB/s mi ściąga pomimo internetu 200 Mb/s

A router masz pewnie w Nce... Więcej nie wyciagniesz

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

9 minut temu, VOytaZ napisał:

Nie do końca. Można osiągnąć 4-5MB/s

1 godzinę temu, acocieto napisał:

@Lejna 5h Sot to nic nadzwyczajnego. Masz wer. Snap czy MTK?.

mam wersję MTK i od ponad roku a tyle czasu posiadam ten tel nie miałem jeszcze nigdy takiego sot`u więc jak dla mnie jest super :)

w zeszłym roku miałem najwyższy sot 4:40 min w sierpniu  

Edited by Lejna

U mnie też czasy gorsze, a sposób użytkowania się nie zmienił zasadniczo. Ale od rana do wieczora i tak wytrzymuje, więcej nie wymagam. 

Uważam, że oprócz ROMu, wpływ na to ma... Powoli zużywająca się baterejka :) Mój egzemplarz pochodzi z października, niemal codzień ładowany, więc "kilka" cykli już zaliczył, a o akumulator nie dbam w ogóle. Ładuję go całą noc, rozładowuję czasem do totalnego zera etc. 

Edited by meccaryn

1 godzinę temu, VOytaZ napisał:

Jest to modem z routerem od mojego dostawcy internetu. 

Edited by Marcin_89

1 godzinę temu, VOytaZ napisał:

Ja mam internet w Netii 100Mb/s, ale przez Wi-Fi po ichnim routerze więcej, jak 30Mb/s nie pójdzie. Na kablu jest tyle, co ma być, ale na WiFi nigdy. Niemniej problem z bardzo wolnym ściąganiem po Wi-Fi na niektórych wersjach xiaomi.eu miałem, apki ściągały się wieki, ale potrafiło się to naprawić samo, bez zmiany wersji.

1 minutę temu, Direct napisał:

Ja mam internet w Netii 100Mb/s, ale przez Wi-Fi po ichnim routerze więcej, jak 30Mb/s nie pójdzie. Na kablu jest tyle, co ma być, ale na WiFi nigdy. Niemniej problem z bardzo wolnym ściąganiem po Wi-Fi na niektórych wersjach xiaomi.eu miałem, apki ściągały się wieki, ale potrafiło się to naprawić samo, bez zmiany wersji.

Zależy  to również od karty sieciowej w kompie ew. laptopie.

Edited by Grzesiuso

Zauważył ktoś dłuższe ładowanie oraz , że bateria słabiej trzyma ? Ładowarka ori Xiaomi 939f03ba1e45948afc5a9ea4aceab4ef.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

U mnie ładuje normalnie (jakieś 2h20m od ok. 15% ładowarką 2A). Trzyma też dobrze, ostatnio SoT okrąglutkie 7h.

Witam Od kilku aktualizacji mam nietypowy problem a mianowicie gdzie bym nie był wyrzuca mnie na pulpit. Nie ma znaczenia czy jestem w jakiejś aplikacji czy w ustawieniach systemu. Za każdym razem wyrzuca mnie na główny ekran. Miał ktoś taki problem? Telefon to Mi4s

3 godziny temu, Zeork napisał:

Co Ty za bzdury opowiadasz. Ja mam z multimedia 60 i transfer mam podczas pobierania 6-7MB/s

Nie bzdury. Wszyscy tacy znawcy.

Standard 802.11n w wersji Lite osiąga w teorii 150 Mb/s (czyli w rzeczywistych przy dobrym routerze i odbiorniku połowę tego). Przy powiedzmy 60 Mb/s będziesz mieć niecałem 8 MB/s. Niestety przy routerach operatorów, które są zazwyczaj beznadziejne i mają wbudowane słabe anteny, i przy powiedzmy kilku metrach odległości transfer znacznie spada. Dorzuć do tego zakłócenia i nakładanie się sąsiednich kanałów dzięki innym użytkownikom np. w bloku i masz takie 10 Mb/s.

U mnie w UPC 7 metrów od routera wyciąga lapek 40 Mb/s, a komórka z 5-10 w zależności od ułożenia.

Mam światłowód Dialogu do 100 Mbps, swój router TP-Link AC 1200 i na ac wszystko ściąga się błyskawicznie.

Guest
This topic is now closed to further replies.