ZduneX25

MIUI 7.4.27

Recommended Posts

1 godzinę temu, martin3z napisał:

Nie no wiem...

Chłopaki, myślałem że bierzecie z XDA.com itp. Już nie karajcie tą aplikacją motywy, bo chyba każda kobieta pierwsze co robi to sprawdza te kolorowe kredki ;-)

A co jest złego w aplikacji Motywy? Bardzo dobrze, że jest, bo jest przydatna.

Jestem wyjątkowy czy od kilku wersji nie działa Titanium Backup? Można jeszcze odtworzyć kopię ale za cholerę nie idzie zrobić kopii apk :P

• Confused 1

Pogoda się nie aktualizuje sama
Nie można odtwarzać w 1080p w 60 klatkach - na poprzednim romie się dało (nie aktualizowałem apki yt)
Po wybraniu 4k w nagrywaniu filmu pokazuje że nie może połączyć się z aparatem

RN3Pro + Tapatalk

Witam,

Mam problem z aktualizacją MIUI8.

Nie mogę zaktualizować jej od wersji widocznej na grafice do dzisiaj.

Próbowałem z .ZIP (pobieram, instaluje normalnie z dwie minuty, po czym jest restart i status quo) i przez opcje pobierz z xiaomi.eu. (pobiera i dalej nic się nie dzieje).

Z góry dzięki za pomoc.

Screenshot_2017-04-27-21-01-00-947_com.android.updater.png

Screenshot_2017-04-27-21-06-55-212_com.android.settings.png

15 minut temu, shz napisał:

Witam,

Próbowałem z .ZIP (pobieram, instaluje normalnie z dwie minuty, po czym jest restart i status quo) i przez opcje pobierz z xiaomi.eu. (pobiera i dalej nic się nie dzieje).

Z góry dzięki za pomoc.

VOL UP + POWER próbowałeś? Jaką wersję TWRP posiadasz?

1 godzinę temu, painball napisał:

Jestem wyjątkowy czy od kilku wersji nie działa Titanium Backup? Można jeszcze odtworzyć kopię ale za cholerę nie idzie zrobić kopii apk :P

Jesteś wyjątkowy, u mnie nowa i stara wersja działają. W nowej nie działa upload do google drive, w starej tak.

2 godziny temu, shz napisał:

Witam,

Z góry dzięki za pomoc.

Masz tylko 1GB dostępnej pamięci. Za mało na rozpakowanie romu.

Jesteś wyjątkowy, u mnie nowa i stara wersja działają. W nowej nie działa upload do google drive, w starej tak.

Jak nowej i jak starej;) Nr wersji.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Hmm, nie wiem czy to wina ostatniej aktualizacji czy aktualizacji Gboard ale odbiorcy moich smsów nie widzą emotikonów. Ja odbieram normalnie.

Nie pomogło usuwanie danych aplikacji ani wipe cache. Dzieje się to zarówno w Gboard Jak I klawiaturze miui. W trakcie pisania widzę jak je dodaję ale odbiorca już nie.

Wysłane z mojego R4pro przy użyciu Tapatalka

Na Mi4 jak na razie oki. Na mi note po staremu. Czyli bug BT nadal istnieje i ma się dobrze :(

• Like 2

Zmień dodatki miuipolska na starsze, działa wszystko.

Niestety nic nie dało. Przeinstalowałem od nowa bez dodatków i dalej to samo. Może to wina Xposed i nowego Gboard?

Niestety nic nie dało. Przeinstalowałem od nowa bez dodatków i dalej to samo. Może to wina Xposed i nowego Gboard?

Włącz ucinanie ogonków w opcjach SMS

====
Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Mam włączone.

Sorry. Wyłącz. Pomyłka podpowiedzi klawiatury

====
Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

• Like 1

12 godzin temu, Sephriot napisał:

Która opcja pokazuje ikonki uruchomionych aplikacji na górnej belce? 

Ustawienia ->Powiadomienia i pasek stanu -> pokaż ikony powiadomień

6 godzin temu, painball napisał:

Jak nowej i jak starej;) Nr wersji.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

7.6.01

9 godzin temu, shz napisał:

Witam,

Z góry dzięki za pomoc.

Zainstalujesz ale najpierw wyłącz tel, póżniej vol + i vol - razem plus power jak wejdzie do menu i wybierasz instal.

• Like 1

Jaka jest aktualna wersja aplikacji SMS? Zainstalowałem ROM na czysto i mam wersję 7.0 (i nie mam opcji ucinania ogonków)

Redmi 3S

Wcześniej miałem 7.4.23.

Aktualizacja robiona przez program MIUI Polska Update Checker. Wszystko przeszło poprawnie, aktualizacja zakończona 100% i czarny ekran..
Za drugim razem pojawia się pulpit ale nie działa dotyk.. Za trzecim dotyk działa, ale po chwili telefon się zawiesza..

Edited by adzik93

11 godzin temu, Heisenberg napisał:

VOL UP + POWER próbowałeś? Jaką wersję TWRP posiadasz?

Gra i huczy. Dzięki.

1 godzinę temu, adzik93 napisał:

Redmi 3S

Wcześniej miałem 7.4.23.

Aktualizacja robiona przez program MIUI Polska Update Checker. Wszystko przeszło poprawnie, aktualizacja zakończona 100% i czarny ekran..
Za drugim razem pojawia się pulpit ale nie działa dotyk.. Za trzecim dotyk działa, ale po chwili telefon się zawiesza..

Też mam Redmi 3S i  zawsze instaluję przez TWRP (na wyłączonym telefonie przycisk podgłaśniania + przycisk uruchamiania i potem wybieramy "recovery" i potwierdzamy niebieskim przyciskiem).

Tam robię:
Wipe -> Advanced Wipe -> zaznaczam "Dalvik / ART Cache" oraz "Cache" -> przesuwam "Swipe to Wipe"

A potem:
Install -> znajduję i zaznaczam ROM do zainstalowania -> klikam "Zip signature verification" i przesuwam  "Swipe to confirm Flash"
(w sumie to jeszcze dodaję do kolejki instalowanych plików "Dodatki MIUI Polska", ale to tu jest nieistotne)

Po instalacji telefon też pyta czy wyczyścić cache, to się zgadzam.

Stosując tę metodę nigdy nie miałem problemów z cotygodniowymi aktualizacjami.

• Like 2

Dodana do synchronizacji w koncie Xiaomi -> w aplikacji chmura Xiaomi -> synchronizowane elementy -> pozostałe - aplikacja "szukaj" (nie wiem po co), powoduje u mnie na MI5 przy opcji synchronizuj wszystko wyświetlenie "status synchronizacji nieznany"

Edited by Adamcom

Panowie,

Mi Max, nie synchronizuje się apka "Szukaj" cały czas wywala "nieznany status aktualizacji". Czy też tak macie?

Wiem że można wyłączyć i nie będzie raziło w oczy, ale chyba nie o to chodzi:-)

P.S

Czyszczenie danych aplikacji nic nie daje.

Edited by Axon
  • Like 1

26 minut temu, afro001 napisał:

Też mam Redmi 3S i  zawsze instaluję przez TWRP (na wyłączonym telefonie przycisk podgłaśniania + przycisk uruchamiania i potem wybieramy "recovery" i potwierdzamy niebieskim przyciskiem).

Tam robię:
Wipe -> Advanced Wipe -> zaznaczam "Dalvik / ART Cache" oraz "Cache" -> przesuwam "Swipe to Wipe"

A potem:
Install -> znajduję i zaznaczam ROM do zainstalowania -> klikam "Zip signature verification" i przesuwam  "Swipe to confirm Flash"
(w sumie to jeszcze dodaję do kolejki instalowanych plików "Dodatki MIUI Polska", ale to tu jest nieistotne)

Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź. Za każdym razem robię aktualizację dokładnie w ten sposób.. Nie wiem, możliwe, że paczka którą pobrałem to bubel.. Spróbuję później ściągnąć inną lub z innego źródła.

31 minut temu, afro001 napisał:

Tam robię:

A potem:

Wydaje mi się, ze nie musisz czyścić cache i dalvik przed wgraniem, raczej po wgraniu romu.;)

@ZduneX25 oraz @Acid a xiaomi.eu nie mogło by dostarczać aktualizacji w formie delty? Czasem pobieram na łączu które urąga 2017 roku... więc fajnie by było mieć mozliwość pobrac np paczkę 200MiB czy 300MiB zamiast 900MiB ;)

Edited by fi9o

Guest
This topic is now closed to further replies.